Anasayfa » Sosyal Medya » Dondurulan Instagram Hesabını Açma Yöntemi

Dondurulan Instagram Hesabını Açma Yöntemi

Dondurulan Instagram Hesabını Açma Yöntemi

Teknolojinin nimetlerini hepimiz kullanıyoruz, öyle değil mi? Diğer insanlarla günümüzün nasıl geçtiği hakkında fotoğraf ve video yolu ile iletişim kurabiliyor, onların da hayatlarından ve yaptıklarından aynı şekilde haberdar olabiliyoruz.

Buraya kadar problem yok. Ama ya birilerine kızmışsak ya da Instagram’ı artık kullanmak istemiyorsak? O zaman ne olacak? Tabi ki hesaplarımızı dondurup inzivaya çekilmeye karar veriyoruz.

Ancak size bir sır vereyim mi? Verdiğiniz bu karar hiç de uzun süreli olmuyor. Çünkü Instagram kullanımını bir tek siz bırakmış oluyorsunuz. Etrafınızdaki herkes kullanmaya devam ediyor ve bu durum da canınızı sıkmaya başlıyor ve tabi ki tekrar hesabı açmaya yöneliyorsunuz.

Dondurulan Instagram Hesabını Açma

Aşağıda belirteceğimiz yöntemler dondurulan Instagram hesabını açmak için gerekli işlemleri içermektedir. Belirtilen işlemleri eksiksiz olarak uygulamanızı önermekteyiz.

 • Dondurulan Instagram hesabını açmak için öncelikle beklemeniz gerektiğini bilin. Siz ekrandan dondurdunuz diye o hesap hemen pasif olmaz. 2 gün içerisinde dondurulma işlemleri tamamen gerçekleşir. Hesap dondurulmuş ve 3 saat sonra pişman olmuşsanız, beklemeniz gerekecektir. 3 – 4 gün sonra tekrar deneyebilirsiniz. Burada ülkeler arası zaman farkları önemli bir rol oynamaktadır.
 • Bilgisayarlardan yaptığınız Instagram girişleri, mobil girişlere göre daha etkisizdir. Bu yüzden hesabınızı masaüstü ya da dizüstü bir bilgisayarda açamıyorsanız, bir de mobil cihaz üzerinden deneyin.
 • Bu arada zaten sürekli telefonunuzda açık duran hesabın şifresini de unutmuş olabilirsiniz. Dert değil! https://www.instagram.com/accounts/password/reset/?hl=tr yönergeleri takip ederek yeni şifre edinebilirsiniz. Bir de bu yeni şifre ile hesabınızı açmayı deneyebilirsiniz. Mail yolu ile geri dönüş alacaksınız. Bu yöntemi çalınan ya da bir şekilde geri alamadığınız hesaplar üzerinde uygulayabilirsiniz ya da dondurmanız üzerinden belli bir vakit geçmemişse işe yarar.
 • Yukarıdaki dondurulan Instagram hesabı açma yöntemi için benzer bir yol daha izleyebilirsiniz: https://help.instagram.com/contact/1652567838289083
 • Instagram hesabınız ile bağlantılı Facebook üyeliğinizi aktif olarak devam ettiriyorsanız, buradan yol almaya başlayabilirsiniz. Unutmayın ki, Instagram Facebook’un bir alt kuruluşu niteliğindedir.
 • Daha önce herhangi bir bilgisayardan hesabınızı açmışsanız ve tarayıcıya şifre bilgilerini kaydetmişseniz bir de bu şekilde deneyin.
 • Son dondurulan Instagram hesabı açma yöntemi ise Instagram’ın mobil uygulamasını yenilemek veya güncellemek. Uygulama zaman zaman hata verebilmektedir. Kaldırıp tekrar yüklemeyi deneyin veya uygulamayı güncelleyin. Replika Instagram uygulamalarından uzak durun.

Eklememiz gereken başka bir not daha var. Herkesin karşılaşabileceği türden olan bu hata ile sakın paniğe kapılmayın. Zamanla çözülecektir. Profilinize tekrar giriş sağladığınızda bazı fotoğraflarınızın artık yerinde olmadığını fark edebilirsiniz. Üstelik silindi zannedip üzülebilirsiniz. Ancak Instagram hiçbir zaman kişisel verilerinize bu şekilde müdahale etmez.

Dondurma işleminden kaynaklı olarak o fotoğrafları göremezsiniz sadece, ama hepsi o kadar. Merak etmeyin, fotoğraflarınız sunucularda güven altında. Birkaç ay içerisinde geri gelme olasılıkları çok yüksek. Sorun tamamıyla Instagram’ın sistemi ile alakalı. Biraz bekleyecek kadar sabrınız varsa sorun çıkmaz. Gelmemesi durumunda yardım talep edebilirsiniz. Size hızlı bir geri dönüş sağlayacaklardır.

Yazar Mehmet Karaman

Bilişim hizmetleri veren özel şirketlerde çalışmalarım oldu. İlgi alanım Teknoloji, Bilgisayar ve Webmaster . Bilgi paylaşımını seviyorum ve burada sizlere kaliteli konuları sunmaya çalışıyorum. Yazdığım konular hakkında yorum yazabilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

94 yorum

 1. Mehmet Karaman

  Merhaba, İşlemleri Doğru Olarak Uyguladıktan Sonra Instagram’ın Gönderdiğiniz Talebi İncelemesi İçin Beklemeniz Gerekmektedir.

 2. Instagramı dondurdum 1 gün oldu ancak açılmıyor daha beklemeli miyim?

 3. Birkaç ay önce hesabımı dondurdum şimdi bir hafta kadardır da açmaya çalışıyorum fakat hesap bulunamadı diyor e-postadan da telefon numarasından da olmuyor çoğu kişi anladığım kadarıyla aynı sorunla karşılaşmış lütfen yardımcı olur musunuz.

 4. Ben daha yeni dondurdum ne zaman girebilirim geri

 5. Merhabalar ben Instagram hesabımı 5 ay önce dondurmuştum şimdi girmeye çalıştım ve kullanıcı bulunamadı diyor evet mantıklı sonra dediğinizi yaptım ve Gmailime Instagramdan bildirim geldi ve verdikleri kodu yazıp resmimi çektim ve Gmail’den yolladım 2 hafta geçti ve hala cevap alamadım acaba resmimi Gmail’den değilde e-postadan mı yollamam gerekiyordu ve tabletten e-postama bi türlü giremiyorum ama Gmailime girebiliyorum bu ikisi aynı şey değil mi?

 6. Merhaba ben Instagram’ı sildim tekrar yükledim fakat ikinci hesabım bu defa görünmüyor bulamıyorum da nasıl yapacam?

 7. Emre Türkmendağ

  Merhaba bugün yeniden kod gönderen Instagram’a, fotoğraf yollamak istedim ama form doldurduktan sonra bu hatayı aldım:

  İsteğin Gerçekleştirilemedi

  Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.

 8. Emre Türkmendağ

  Merhaba ben de Instagram hesabımı dondurdum şifremi de unuttum şifremi sıfırlayacam kullanıcı bulunamadı diyor. Form da gönderdim nasıl açarım bu hesabı ben hayır hesabım silinmiş zannettim ama kaydolmaya çalıştığımda hesap var diyor.

 9. Mehmet Karaman

  Tekrar Merhaba, İşlem Süreci Instagram’a Bağlı Olduğu İçin Net Bir Tarih Vermek Doğru Olmaz.

 10. Şu an beklemedeyim fakat bi geri dönüş yok sizce illaki bi gün dönerler mi yoksa hesap gitti mi dersiniz.

 11. Mehmet Karaman

  Merhaba, İşlemi Sıklıkla Tekrarlamanız Sağlıklı Bir İşlem Olmayacaktır. Belirtilen İşlemleri Doğru Olarak Uyguladıktan Sonra Instagram’ın Konuyla İlgili Geri Dönüşünü Beklemeniz Gerekmektedir.

 12. Merhaba ben gerekli adımları yaptım ve beni yardim merkezine gönderdi. Simdi sürekli fotoğrafı tekrardan mail atıyorum bi cevap gelmiyor. Çok fazla atmam hesabımın bloke olmasına neden olur mu? ve biraz bekleyip sonradan tekrar kod istesem kabul eder mi? Çünkü su an kod isterken bi sorun oluştu yanıtı veriliyor.

 13. Hesabımı kapattım yaklaşık 1 ay olacak geri açmayı deniyorum ama hesap bulunamadı diyor bunun için ne yapmam gerekli yardımcı olursanız sevinirim

 14. Çoğu arkadaşla aynı problem bende de var hesabımı dondurdum kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum, şifre yenileyemiyorum bu sorunun çözümü hala yok mu acaba

 15. Merhaba, Web Sitemiz Üzerinden Sağlanan Hizmetler Tamamen Kullanıcıya Fayda Sağlamak Amaçlıdır. Bu Sebepten Herhangi Bir Ücrete Gerek Olmadan Destek Alabilirsiniz. Ayrıca Ücret Karşılığı Instagram ve Benzeri Platformlarda Bu Gibi İşlemleri Sağlamak Etik Değildir. Bu Durumu Göz Önüne Alarak, Bu Konuda Daha Bilinçli Olmak Gerekiyor. Yaşadığınız Sorun Hakkında Detaylı Bilgi İletirseniz Yardımcı Olmak İsteriz…

 16. Merhaba hesabımı yanlışlıkla kapattım geri almak istiyorum geri almak içinde ne kadar ücret ödemem gerekirse ödeyebilirim yeter ki geri alayım bu mümkün müdür?

 17. Yaklaşık 1 hafta önce dondurdum hesabımı şimdi şifremi unuttum giremiyorum. Telefon numaram ile yenilemeyi denedim kullanıcı bulunamadı diyor. Nasıl geri açabilirim veya nasıl yeni şifre oluşturabilirim ?

 18. Merhaba. Ben instagram sayfamı dondurdum. Şimdi geri getirmek istiyorum olmuyor. Ne yapmalıyım lütfen yardımcı olur musunuz.

 19. Evet tekrarladım ama şimdi ne yapabilirim?

 20. Merhaba instagram hesabımı dondurup şifremi unuttum. Gerekli formu doldurup maili yolladım fotoğrafta iki elim yüzüm ve kod her şey istedikleri gibiydi karanlık veya bulanık değildi kod, ismim ve kullanıcı adım tamamen görünüyordu. Ama yardım merkezine gönderen bir e mail yolladılar kabul etmediler yani. Sonrasında tekrar e mail yollamak istedim ama formu doldururken işleminiz gerçekleştirilemedi diyor farklı bir e mail yazınca kabul ediyor formu. Farklı e mailden de ayni şekilde kodla birlikte fotoyu attım yine kabul etmediler. Şuan formu instagrama kayıtlı e postamı yazınca kabul etmiyor ne yapıcam ben?

 21. Merhabalar Ben 1 – 1.5 ay önce instagram hesabımı dondurmuştum. Fakat bugün açmayı denedim kullanıcı adı yok dedi şifremi unuttum yaptım e-postamıda yazdım kullanıcı bulunamadı. Telefon numaramdanda olmadı nasıl kurtarabilirim silindi mi acaba yardımcı olabilir misiniz?

 22. İşlemi Birden Çok Tekrarladınız mı? Eğer Böyle Bir İşlem Yapıldıysa ‘’İşlem Gerçekleştirilemedi’’ Hatası İle Karşılaşabilirsiniz. İşlemi Bir Defa Sağlayıp Instagram Tarafından Yapılacak Geri Dönüşü Beklemelisiniz.

 23. Evet eminim daha önce mail gönderdiler resmi yolladım ama geri dönmediler bilgiler doğru

 24. Tekrar Merhaba, Bilgileri Doğru Olarak Doldurduğunuza Emin misiniz?

 25. Evet dolduruyorum gönder dedikten sonra işlem gerçekleştirilemedi diyor

 26. Merhaba, ‘’İşlem Gerçekleştirilemedi’’ Hatasını Formu Doldururken mi Alıyorsunuz.

 27. Bilgileri dolduruyorum fakat işlem gerçekleştirilemedi diyo ve 2 haftadır böyle diyo daha önce gelen maile cevap verdim ama bağlantı göndermediler lütfen yardımcı olun.

 28. Instagramı 1 hafta önce falan dondurdum. 2 gündür açmaya çalışıyorum ama açamıyorum bana yardımcı olabilir misiniz?

 29. Zaten adımı şifremi doğru yazıyorum ama yanlış diyor şifre doğrulamak için mail veya telefonuma sms te gönderemiyorum o instagramın formunu da doldurdum olmadı kaç kere ne yapmam gerekiyor artık.

 30. İnstagramı dondurduktan sonra açamama olayı ne zaman düzelecek acaba artık instagramımı açmak istiyorum bi türlü açılmıyor

 31. Merhaba, Instagram Profilinizde Görüldüğü Gibi Yazın. Kullanıcı Adınızı Doğru Yazdığınıza Emin Olmalısınız.

 32. Merhaba, Şifre Sıfırlama İşlemini Yapabilirsiniz. Web Sitemizde Instagram Şifre Sıfırlama Hakkında İçerikler Bulunmaktadır. Bu İçeriklere Ulaşmak İçin Sağ Üst Köşede Yer Alan Arama Bölümünü Kullanabilirsiniz.

 33. melisa karadeniz

  Merhaba ben 5 kereden fazla dondurdum şimdi açmak istiyorum şifre yanlış diyor lütfen yardım.

 34. Merhaba, yukarıdaki 2. Linke giriyorum hesabımı tekrar açmak için ama kullanıcı adını yazdığım zaman yanlış olduğunu söylüyor tam olarak nasıl yazacağım acaba kullanıcı adımı.

 35. Merhaba ben 1 ay önce ınstagram hesabımı dondurmuştum şimdi şifreyi hatırlamıyorum e posta telefon kayıtlıydı ama kullanıcı hatası veriyor yardımcı olur musunuz

 36. Merhaba, Rica Ederiz. Amacımız Kullanıcılarımıza, Takipçilerimize Fayda Sağlamak Ve Bu Amaçla İlerlemekteyiz. Bu Sorun Gerçekten Kullanıcıların Canını Sıkmakta Ve Bunun Farkındayız. Emin Olun Bu Yönde Bizde Elimizden Geleni Yapıyoruz. ‘’Kullanıcı Bulunamadı Hatası’’ İçin İki Defa Instagram Tarafına Bilgilendirme Yaptık Ve Bu Yönde Instagram Kullanıcıların Sorun Yaşadığını Belirttik. Fakat Geri Dönüş Ne Yazık ki Alamadık. Geri Dönüş Sağlanmamasının Tahminimce Sebebi İse Ya Maillerimiz Ulaşmıyor Ya da Bu Konuda Bizim de Belirttiğimiz İşlemlerin Dışında Farklı Bir İşlem Bulunmuyor. Fakat Biz Yine de Bu Konu Hakkında Çözüm Sunmak İçin Elimizden Geleni Yapacağız. Bu Sebepten Bu İçeriğimizdeki Yorumları Belli Aralıklarla Takip Etmenizi Önermekteyiz. Herkese Güzel Günler Dileriz…

 37. Merhabalar,
  Öncelikle bilgilendirme için teşekkürler 🙂
  Ben neredeyse 7 aydır bu konuyla uğraşıyorum her türlü kod yolladım ama beni sürekli yardım sayfasına yönlendirdi. Başka yapılacak da yol yok sanırım sizin bu kullanıcı hatası bilgilendirmenizden geri dönüş sağlandı mı acaba bi ilerleme var mı ne yapmamızı tavsiye edersiniz ? Başka bir hesap açmak istemiyorum yani bu hesaptan devam etmek istiyorum bu kullanıcı hatası nasıl giderilebilir. Lütfen şu konuyu halledersek çok sevaba gireceksiniz lütfen yardımcı olur musunuz rica ediyorum. İnstagram hesabımı açmaya çalışmaktan artık çok yoruldum lütfen. Şimdiden kolay gelsin teşekkürler.

 38. Merhaba ben Instagram hesabımı dondurdum fakat şifremi unuttum kullanıcı bulunamadı diyor yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

 39. Mehmet Karaman

  Merhaba, Gerekli Adımlardan Sonra Yapılması Gereken İşlemler Size Instagram Tarafından Mail Yoluyla Aktarılacaktır. Dondurulan Instagram Hesabınıza Kayıtlı Mail Adresinizi Kontrol Edebilirsiniz.

 40. Merhaba Instagram ekibi benim hesabımı dondurmuş gerekli adımları izledim sadece fotoğrafı nasıl göndereceğim konusunda bir bilgim yok ve hesabımı geri alabilecek miyim lütfen yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim.

 41. İnstagramımı 1 hafta önce dondurdum şifremi unuttuğum için giriş yapamıyorum telefon numarama kod göndermek için tıklıyorum hata veriyor mailime göndermek için tıklıyorum kullanıcı bulunamadı diyo nasıl bi sorun bu çözülmüyor.

 42. Mehmet Karaman

  Merhaba, Bu Durum Hakkında Gerekli Araştırmaları Yapıyoruz. Birçok Kullanıcının Yaşadığı Bir Problem.

 43. Merhaba 2 gün önce hesabımı dondurdum şimdi tekrar aktif etmek istiyorum fakat sürekli kullanıcı bulunamıyor diyor ve bu durum beni çok üzüyor

 44. Merhaba, birkaç hafta önce instagram hesabımı dondurmuştum. Bugün tekrar açmak için denedim fakat şifremi unuttuğum için giremedim. Şifre yenilemek istediğimde ise kullanıcı bulunamadı hatası alıyorum, Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler

 45. Ahmet Buğra Saçıntı

  Merhabalar instagram hesabımı dondurdum 3 gün önce ve şifremi unuttum. Dediğiniz gibi şifre kurtarma için instagram bana bir kod gönderdi ve fotoğrafımı istedi ancak dönüş yapılmadı ve instagram help linkine yönlendirdi. Ne yapmam gerekiyor kiminle iletişim kurmalıyım ?

 46. Mehmet Karaman

  Merhaba, Öncelikle Çok Fazla İstek Göndermemenizi Önermekteyiz. İşlemi Bir Süre Sonra Tekrar Gerçekleştirmek Daha Sağlıklı Olacaktır.

 47. İyi aksamlar kardeşim dondurdum açamadım hesabı sonra kod geldi, kodu da yanlışlıkla sildim şimdide help yazınıza tıklayıp dediklerinizi tekrarlıyorum 3 gündür bu yazıyla karşılaşıyorum (Bu istekle ilgili bir sorun oluştu. Mümkün olan en kısa sürede düzeltmek için üzerinde çalışıyoruz.) yardımcı olursanız çok sevinirim.

 48. Mehmet Karaman

  Merhaba, Talebinizin İncelenmesi İçin Bekleyebilirsiniz. Instagram Ekibi Tarafından Konuyla İlgili Geri Dönüş Yapılacaktır.

 49. O formdan sonra dedikleri şeyi yaptım daha sonra yardım sayfasına bakın diye mail attılar ne yapmam gerekiyor ?

 50. Mehmet Karaman

  Merhaba, Konuyla İlgili Geri Dönüşü Hala Beklemedeyiz. Yakın Zamanda Farklı Kanallardan da İletişim Kurmayı Planlamaktayız. Öncesinde ‘’Basın İletişim’’ Bölümünden İletişim Kurmayı Denedik Fakat Geri Dönüş Sağlanmadı. İlerleyen Süre İçerisinde Hala Geri Dönüş Söz Konusu Olmazsa Farklı Kanallar Üzerinden Yaşanan Bu Sorun Hakkında İletişim Kuracağız.

 51. Bende hesabımı 2 3 ay önce dondurdum şifremi unuttum daha sonra form doldurdum kod geldi fotoğraf gönderdim ama yardım merkezine yönlendirdiler link gelmedi dolayısıyla açamadım hesabı tekrar kod istediğimde ise gelmedi şu an form bile doldururken hata veriyor üstelik facebook üzerinden de açamıyorum siz iletişime geçmeye çalıştığınızı söylemiştiniz geçebildiniz mi acaba bilgilendirirseniz sevinirim.

 52. Merhaba, Instagram Tarafından Talebinizin İncelenmesi İçin Biraz Daha Beklemenizi Önermekteyiz. İşlem Süreçleri Instagram Çalışanlarına Bağlı Olmaktadır.

 53. Merhaba yaklaşık 1 hafta önce hesabımı dondurdum ama geri açamıyorum her seferinde kullanıcı bulunamadı diyor söylediğiniz adımları tek tek uygulamama rağmen hala instagram hesabım açılmadı üstelik instagrama selfie çekerek mail bile yolladım ama 3 gün oldu geri dönüş bile yapmadılar lütfen yardımcı olur musunuz

 54. Merhaba, Instagram Şifre Sıfırlama İle Hesabınıza Tekrar Ulaşabilirsiniz.

 55. Merhaba, ben hesabımı dondurdum 1 hafta oldu. Şifremi unuttum o yüzden açamıyorum. Hesabımın silinip silinmediğini bu yöntemle kontrol ettim (instagram.com/kullanıcıadı) Hesabımı kapatmadan önceki kaç gönderi var takip ettiklerim ve beni takip edenlerin kaç kişi olduğunu gösteriyordu. Üzerine tıklayınca donuk olduğu için hesap gözükmüyor tabi. Silinmediğine sevindim ama açamadığıma üzülüyorum. İnstagram’a mail attım sizce açmam mümkün mü?

 56. instagram hesabımı dondurdum gereken her şeyi e-posta olarak gönderdim ama hala yeterli görmediklerini söylediler ve hala açmıyorlar fotoğraflarımı çekmek için çok emek harcadım nasıl geri alırım yardım eder misiniz?

 57. Merhaba lütfen yardım edin hesabım dondurdum ve şifremi unuttum şuan açamıyorum herşeyi denedim beni sürekli yardım merkezine atıyor kullanıcı bulunamadı diyor çok önemli lütfen yardım edin.

 58. Instagram dondurdum şifresini unuttum e-posta ve telefon numaram kayıtlı olduğu halde kullanıcı bulunamadı diyor ne yapmalıyım?

 59. Merhaba, Öncelikle Bize Help Desk Sayfası Üzerinden Veya Buradan İletişim Sağlayabilirsiniz. Ayrıca Bu İşlemler Instagram Tarafından Sağlanmaktadır. Farklı Bir Kuruluş Veya Kişi Bu İşlemi Ücret Karşılığında Gerçekleştiremez. Bu Konuda Dikkat Etmeniz Gerektiğini Belirtmek İsteriz. Ayrıca Yaşanan Sorundan Dolayı Help724.com Adına Instagram Yetkililerine Mail Yolladık. Bu Konuda Herhangi Bir Bilgilendirme Geldiğinde Bu Sayfamız Üzerinden Sizlerle Paylaşacağız. Bu Sebepten Sayfamızı Takip Etmenizi Önermekteyiz.

 60. Merhaba, lütfen iletişim bilgilerinizi paylaşın. instagramı dondurdum fakat şu an kullanıcı bulunamadı diyor ne olur yardımcı olun. İnternette ücret karşılığı yapabilecek kimse bulamadım bulamıyorum.

 61. Merhaba, ”Kullanıcı Bulunamadı” Sorunu Yaşayan Tüm Help 724 Kullanıcıları İçin Instagram’a Mail Yolladık. Bu Sorunla Alakalı Olarak Yapılan Geri Dönüşü Buradan Sizlerle Paylaşacağız.

 62. Instagramı dondurdum ve şifresini unuttum e-posta ve telefon numaram kayıtlı olduğu halde kullanıcı bulunamadı diyor ne yapmalıyım? Yardımcı olun lütfenn

 63. Merhaba ben instagramımı dondurdum fakat açamıyorum kullanıcı bulunamadı diyor galiba şifremi yanlış giriyorum. E-posta’ma giriş bağlantısı gönderilsin dedigimde ise e-postamı yazıyorum kullanıcı bulunamadı diyor yeni bir hesap açmak istiyorum ona da bu kullandığım e-postayı kaydetmek istiyorum başka bir hesapta zaten kullanılıyor hatası veriyor ne yapacağını şaşırmış bir vaziyetteyim lütfen yardımcı olur musunuz ?

 64. Merhaba, Bu Konuda Instagram Tarafından Yapılacak Olan Geri Dönüşü Beklemenizi Tavsiye Etmekteyiz. İşlem Süreçleri Instagram Çalışanlarına Bağlı Olmaktadır.

 65. Merhaba lütfen yardımcı olun kod gelmiyor kağıda yazmam gereken sadece yardım merkezine yönlendiriyor 3 ay önce yine denemiştim o zaman kod gelmiş yeni gördüm çekip attım 1 hafta oldu dönmediler napabilirim

 66. Merhaba, dün akşam ınstagram hesabımın kurallara uygunsuzluk sebebiyle kullanamayacağımı bildiren bir uyarı aldım şok olmuş durumdayım hesabım ticari vb bir hesap değil paylaşımların yok denecek kadar da az anlamıyorum sanırım biri hesabımı ele geçirdi ve kapattı. Gönderilen kod ile birlikte bir resim gönderdim ve bekliyorum. Herhangi bir geri dönüş olmadı başka hesap da açamıyorum lütfen bana yardım edin!!!

 67. Instagram hesabımı dondurdum ve şifremi unuttum hiçbir türlü kod gelmedi ve kullanıcı bulunamadı yazıyor ne yapmalıyım

 68. Merhaba, Instagram Tarafından Geri Dönüş İçin Biraz Daha Beklemenizi Önermekteyiz.

 69. Ben birkaç hafta önce hesabımı dondurmuştum şimdi açmaya çalıştığımda kullanıcı bulunamadı hatası veriyor şifremin doğru olduğuna inanıyorum. Dediklerinizi yaptım form gönderdim selfie çektim ama geri dönüş yapılmadı, geri alamayacak mıyım

 70. Her şeyi yaptım

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz. Giriş yapma konusunda yardım almak veya hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanmanız durumunda neler yapabileceğinizle ilgili bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin:

  http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

  Teşekkürler, Yazdı sizce her şey yolunda mı ?

 71. Merhaba, Instagram Hesabınızın Farklı Bir Cihazdan Giriş Yapılmadığına Veya Açık Olmadığına Emin Olun.

 72. Merhaba 7 gün önce dondurduğumuz instagram şuan tekrar aktif olarak gözükmekte ama aktifleştirme işlemi yapılmadan bu sorunla karşılasan oldu mu hiç?

 73. Ben fotoğraf gönderdim 6 gün oldu hala cevap gelmedi ne yapmalıyım

 74. Merhaba, instagram hesabımı dondurdum ve şifremi unuttum. Yüzümü gösteren, gönderdikleri kodla beraber resim de gönderdim. En son aşağıdaki mesaj geldi ama nereden nasıl devam edeceğimi anlamadım. Yardımcı olur musunuz?

  Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Görünüşe göre giriş yapmakta sorun yaşıyorsunuz. Giriş yapma konusunda yardım almak veya hesabınızın başkasının eline geçtiğinden kuşkulanmanız durumunda neler yapabileceğinizle ilgili bilgi edinmek için Yardım Merkezi’ni ziyaret edin:

  http://help.instagram.com/374546259294234/?ref=cr

 75. Açılmıyor hesabım sana nasıl ulaşabilirim

 76. Mehmet Karaman

  Merhaba, Instagram Hesap Dondurma İşlemi Yaptığınıza Emin misiniz? Eğer Hesap Silme İşlemi Yaptıysanız Böylesi Sorunlar İle Karşılaşabilirsiniz. Ayrıca Instagram Tarafından Yapılacak Geri Dönüş İçin Biraz Daha Bekleyebilirsiniz.

 77. Merhaba, İnstagramı 1 ay önce dondurdum 8 gün önce tekrar girmek istediğimde böyle bir kullanıcı bulunamadı uyarısı ile karşılaştım. İnstagramdan gelen maildeki gibi ismimi soy ismimi kullanıcı adımı ve gelen kodu yazıp gönderdim ama bir dönüş alamadım problem nedir?. Tekrar İnstagram hesabımı geri alabilir miyim? lütfen yardımcı olunuz. Mailimden şifre sıfırlama mailini de buldum. Böyle bir kullanıcı bulunamadı diyor. Ne yapmam gerekir? lütfen çok acil yardım istiyorum.

 78. Merhaba İnstagram hesabımı dondurdum 2 ay önce şifremi de hatırlamıyorum yapabileceğim tüm şifreleri denedim kullanıcı bulunamadı diyor hesabımı dondurduğumada eminim şifre yenileme kısmında da kullanıcı bulanamadı diyor instagramdan gelen kodu ve kullanıcı adımı kağıda yazıp fotoğraf gönderdim ondan da cevap gelmedi yardımcı olursanız sevinirim.

 79. İnstagram hesabımı dondurmuştum 4 gün oldu açmaya çalışıyorum şifre yanlış diyor yardımcı olur musunuz?

 80. Merhaba ben 2 ay önce hesabımı dondurdum şifremi unuttum birçok e-posta yolladım birçok yol denedim olmuyor hesabı dondurduğum için şifre yenilemede yapamıyorum ne yapabilirim? lütfen yardımcı olun!

 81. Mehmet Karaman

  Merhaba, Şifre Sıfırlama İşlemi Yapmayı Denediniz mi ?

 82. Instagramı dondurdum fakat şifremi unuttum giriş yapamıyorum

 83. Merhaba, Instagram Şifre Sıfırlama İşlemlerini Denemenizi Önermekteyiz. Bu İşlem İçin Instagram Şifremi Unuttum Nasıl Sıfırlarım Adlı İçeriğimizi Ziyaret Edebilirsiniz.

 84. Hesabımı dondurdum kullanıcı adımı şifremi giriyorum hesabım gözüküyor bir türlü giriş yapamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

 85. Ben 33 hafta önce dondurduğum instagramımı geri açamıyorum. instagram help bölümünden de yaptım bir kod geldi ve fotoğraf gönderdim ancak bir geri dönüş olmadı tekrar gönderdim yardım için e-postama bildirim gelmedi yardımcı olabilir misin ?

 86. Merhaba, pazartesi günü instagram hesabımı dondurdum, ancak şifremi hatırlamadığım için dondurma işleminden hemen önce şifremi yenilemiştim. Bugün instagram hesabımı açmak istedim ancak yeni değiştirdiğim şifreyi de hatırlamadığım için hesabıma erişemiyorum. Yukarıda verdiğiniz şifre yenileme linkini de denedim olmadı. Yardımcı olabilir misiniz?

 87. Merhaba instagram hesabımı dondurmuştum şuanda şifremi hatırlamıyorum giremiyorum hesabıma Ne yapabilirim? 🙁

 88. Hesabımı dondurdum ve şifremi unuttum. Bu yöntemler de işe yaramıyor. Hesapta ölen arkadaşım ile olan fotoğraflarım vardı benim için çok önemli. Yardımcı olur musunuz?

 89. Merhaba ben instagram hesabımı 1.5 ay önce dondurmuştum ama açamıyorum tüm linkleri denedim olmuyor. Lütfen yardımcı olur musunuz

 90. 2 ay önce hesabımı dondurdum ancak şifremi unuttum açamıyorum ne yapmalıyım?

 91. Merhaba, Web Sitemizde Instagram Şifresini Sıfırlama Hakkında İçerikler Yer Almaktadır. Bu İçeriklere Sayfanın Üst Kısmında Yer Alan Arama Bölümünü Kullanarak Ulaşabilirsiniz.

 92. Kardelenmorkoc16

  Instagram şifremi unuttum

 93. Merhaba, Yardımcı Olmak İsteriz. Yaşadığınız Sorunu Ayrıntılı Olarak İletir misiniz ?

 94. Sametkarabulutt01

  Instagrama giremiyorum

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*