Ana Sayfa Sosyal Medya Instagram Destek / Yardım Sayfasına Nasıl Ulaşırım?

Instagram Destek / Yardım Sayfasına Nasıl Ulaşırım?

Instagram Destek

Instagram hesap sorunları için tek çözüm adresi Instagram destek sayfası olmaktadır. Instagram destek sayfasında, hesabınızla ilgili birçok çözüme ulaşabildiğiniz gibi, bazı formlar aracılığıyla Instagram çalışanlarıyla da bağlantı kurabiliyorsunuz. Instagram çalışanları sizden bazı bilgileri talep ettikten sonra sorununuzla özel olarak ilgilenmektedir. Bu iletişim sadece mail üzerinden sağlanmaktadır.

Bu içeriğimizde çözüm noktasında tek adres olan resmi Instagram destek sayfasını sizlerle paylaşıp, içeriği hakkında kısaca bilgilendirme sağlayacağız. Bu bilgilerin dışında, gönüllülük esasına dayalı olarak bu sayfada sizlere destek veremeye gayret göstereceğiz. İlk başlığımız Instagram destek sayfası olmaktadır:

Resmi Instagram Destek Sayfasına Nasıl Ulaşırım?

Instagram Destek Sayfası

Instagram’ın resmi destek sayfası üzerinden birçok çözüme ve bilgiye ulaşmak mümkün. Sadece hangi işlemi hangi sayfada yapılacağı konusunda problem yaşayabilirsiniz. Çünkü bu sayfa üzerinde Instagram hakkında yaşanabilecek sorunların birçok rehberi yer almaktadır. Bunların arasından sizlere çözüm sağlayacak içeriği bulmak biraz zaman alabilir.

Bu karmaşıklığı azaltmak adına kısaca Instagram destek sayfasını gözden geçirelim:

Sol Menüde Yer Alan Seçenekler:

Instagram’ı Kullanma

Instagram’ı yeni kullanmaya başlayan kullanıcılar için en yararlı sayfalardan biridir. Burada Instagram uygulamasına dair yapabileceğiniz tüm düzenlemeler ve özelleştirmeler yer almaktadır.


Hesabınızı Yönetme

Instagram hesabınıza yönelik yapılabilecek tüm işlemler bu sayfada sizlere rehberlik etmektedir. Hesap ekleme, hesap silme, gizlilik ve bildirim ayarları gibi benzer birçok başlığı bu seçenek içerisinde bulabilirsiniz.


Sorun Giderme ve Giriş Yardımı

Instagram uygulaması ve hesabınızı kapsayan tüm hataların çözümünün yer aldığı sayfadır. Bize göre Instagram kullanıcılarının en çok ziyaret ettiği ve en çok yararlandığı sayfa olarak ön plana çıkmaktadır.


Gizlilik ve Emniyet Merkezi

Kişisel veriler, hesap güvenliği, ve hesap şikayet etme gibi kapsamlı bilgiler içeren en önemli Instagram destek sayfalarından biridir.


İşletmeler için Instagram

Bu seçenek içerisinde sadece işletme (Business) hesapları kapsayan bilgiler yer almaktadır. Profesyonel hesap oluşturma, tanıtımlar ve profesyonel araçlar gibi tamamen işletme hesaplarını ilgilendiren konular bulunmaktadır.

Instagram Destek Sayfamızda Neler Sunuyoruz?

Help 724 Destek

Web sitemizde önceliğimiz her zaman kullanıcı deneyimi olmaktadır. Sayfamızı ziyaret eden her kullanıcı buradan sorunu çözülerek ayrılması amaçlanmıştır. Fakat bazen durum tam tersi yönde ilerleyebilmektedir. Durum böyle olunca bizlerde sizlere bu sayfa gibi çeşitli çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Bu sayfamız üzerinden bizlerden destek almak için yaşamakta olduğunuz sorunu eksiksiz ve detaylı olarak iletmeniz gerekmektedir. Sizi anlayabilmemiz için buna özen göstermenizi bekliyoruz. Diğer şartlarımız ise:

 • Instagram topluluk kurallarına aykırı bir işlem yapılmamış olmalı.
 • Hesabınızın mail adresine ve telefon numarasına erişiminiz olmalı.
 • Daha önce yapılan tüm işlemler eksiksiz olarak aktarılmalı.
 • İletilen E-posta adresinin doğru ve ulaşılabilir olmalı.
 • Talepler Türkçe kurallarına uygun, anlatım bozukluğu olmadan aktarılmalı.

Yukarıda belirttiğimiz şartları yerine getirildiğini düşünüyorsanız, yorum alanında bizlerden destek talebinde bulunabilirsiniz. Instagram destek sayfası içerisinden sizlerden herhangi bir ücret talep edilmeksizin ve tamamen gönüllülük esasında yardımcı olunacaktır.

Yukarıdaki şartları uymayan kullanıcılara herhangi bir geri dönüş veya destek sağlanmayacaktır. Son olarak destek talepleri sadece buradaki yorum bölümünden bizlere bildirebilirsiniz. E-posta vb. iletişim kanallarından gelen talepler cevapsız kalacaktır.

Son Güncelleme: Yazar: Mehmet Karaman

Talepte Bulun

13 YORUM

 1. Merhaba yaramaz kızım oyun yükleyebilsin diye instagramımı silmiş tekrar giriş yapamadım yedek kodlarımı bilmediğimden dolayı lütfen yardımcı olur musunuz?

 2. Merhabalar hesabım önce süreli engel aldı bende internette gördüm dondur aç diye dondurdum ne zaman açabilirim?

  • Merhaba, bu konuda tüm bilgiler Dondurulan Instagram Hesabı içeriğinde yer almaktadır. Fakat yine de bilgi aktarmak gerekirse, şu an Covid salgını sebebiyle Instagram destek ekibi daha uzun sürede geri dönüş sağlamaktadır. Yani Covid öncesi 10 iken şimdi 20-30 gün sürebilmektedir. Bu tahmini bir ortalamadır.

 3. Merhaba hesabımı 1 sene önce dondurdum kullanıcı adımı hatırlıyorum hesabımda mail adresi kayıtlı değil ama telefon numaram kayıtlı ve telefonuma şifre gelmiyor bilgisayardan telefondan her yerden denedim olmuyor mail attım sizin çözümlerinizdeki gibi tekrar beni Instagram parolamı unuttum yerine gönderdi içinde çok değerli fotoğraflarım var lütfen yardımcı olun

 4. Hesabımı kapattım 3 ay önce şimdi açmak istiyorum gmaili o zamanlar açmıştım kafamdan birde telefon numarası eklemiştim kullanıcı adımı hatırlıyorum ama maalesef açamıyorum şifremi unuttum diyorum kod istiyorum gelmiyor kullanıcı adını yazıyorum kullanıcı bulunamadı diyor yardımcı olur musunuz rica etsem.

  • Merhaba, hesabımı kapattım derken, sildiniz mi? Dondurdunuz mu? Eğer sildiyseniz bu geri dönüşü olmayan bir yoldur. Fakat dondurma işlemi yapıldıysa ona göre sizi yönlendirelim. Ayrıca Gmail adresinize ulaşabiliyor musunuz?

 5. Bir değerlendirme talep etmeden önce Instagram’a git ve bunu yapanın sen olduğunu onayla. Karşıma bu yazı çıkıyor ama ben hesabıma giremiyorum veya bana mail de gelmiyor ne yapmalıyım.

   • Kullanım koşullarına aykırı bir şeyler diyordu ama ben asla yanlış bi hareket yapmadım büyük bi ihtimalle hesabımın büyümesini istemeyen kullanıcılar yalandan şikayet ettiler

    • “Bir şeyler” kısmını biraz daha açabilirseniz, durumu daha iyi anlayabileceğiz. Lütfen yazımızın son kısmında yer alan, şartları gözden geçirin.

YORUM YAP

Please enter your comment!
Please enter your name here