Hakkımızda

Bilindiği üzere, özellikle son 20 yılda teknoloji ve teknolojinin toplumsal hayata olan etkileri, geçmişe göre hayatımızda birtakım köklü değişikliklere yol açtı. İnternetin ve interneti kullanabileceğimiz cihazların giderek yaygınlaşması ve neredeyse sosyal hayatın tüm alanlarına nüfuz etmesi, bir birey olarak bizlerin dolayısıyla da içinde yaşadığımız toplumun yaşam pratiğini doğrudan etkilenmiş bulunuyor.

Öyle ki bugün teknoloji; eğitimden sağlığa, iletişimden ulaşıma kadar birçok alanda hayatımızı şekillendiren ve çok hızlı bir şekilde gelişmeye devam eden önemli bir unsur olarak karşımıza çıkıyor. Ancak elbette, hayatın tüm alanlarında sürekli bir ilişki içerisinde olduğumuz ve hayatımızı kolaylaştıran bu teknolojiyi etkin bir şekilde kullanmak için çeşitli yazılımları ve teknolojik cihazları kullanmayı öğrenmemiz gerekiyor. Diğer yandan tüm bu yazılımları ve cihazları kullanırken de karşımıza çözülmesi gereken birtakım sorunlar çıkabiliyor.

İşte tam da bu noktada; hem insanların teknolojiyi kullanmasına yardımcı olmak hem de teknolojiyi kullanırken karşılaştığı ve karşılaşabileceği birçok problemin çözümünü sunmak amacıyla, 2013 yılında kurduğumuz bu sitede, sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Sitemizde, farklı işletim sistemlerinde çalışan birçok cihazla ve yazılımla ilgili bilgi vermenin ve tüm bunlarla ilgili yaşanan birtakım sorunların çözümünü sunmanın yanı sıra, teknolojiyle ilgili haberlere ve oyun dünyasına dair bilgilere de yer vermeye özen gösteriyoruz. Elbette tüm bunları yaparken, kullanıcılarımızla doğrudan iletişim kanallarını açık tutarak, onlarla 7/24 iletişim halinde olmaya ve yaşadıkları problemleri çözmeye, tüm içtenliğimizle gayret ediyoruz.

Herhangi bir üyelik sistemi olmayan sitemizde, tüm içeriklerimize kolayca ulaşabilir ve teknoloji hakkındaki her konuda hem içeriklerimizin altında yer alan yorum bölümünü kullanarak hem de iletişim formu doldurarak istediğiniz zaman bizlere danışabilirsiniz. Sizlere ücretiz bir şekilde hizmet verdiğimiz, gönüllülük esasına dayalı olarak yürüttüğümüz bu siteyi, sizlerin sayesinde geliştirdik ve geliştirmeye devam edeceğiz.

Dolayısıyla Help 724 ailesi olarak, gelişen ve sürekli bir devinim halinde olan teknolojinin ilgili alanlarında yaşanan gelişmeleri yakından takip edeceğiz ve karşılaşabileceğiniz muhtemel sorunların çözümlerini sürekli olarak sizlere sunuyor olacağız. Bunun yanı sıra sitemizde, sizler için detaylı olarak incelediğimiz, kullanım rehberi oluşturduğumuz, bilgi verdiğimiz ve indirme linkleriyle beraber sizlerle paylaştığımız yazılımlar da yer almaya devam edecek.

Hiçbir maddi beklenti içerisine girmeden, gönüllülük esasına dayanarak, 2013 yılında kurduğumuz bu platformu, sizlerin desteği ve 7 yıl boyunca, özverili bir şekilde ortaya koyduğumuz emeğimizle beraber bu noktalara getirmenin sevincini ve gururunu yaşıyoruz. Bu sevinci ve gururu yaşamamızı sağlayan kullanıcılarımıza teşekkür etmekle beraber aynı sevinci ve gururu daima yaşamak ve sizlere her daim hizmet sunmak amacıyla, yolumuza daha da emin adımlarla devam edeceğimizi biliyor ve sizlerin de bu yolda, ilk günkü gibi her daim yanımızda olacağınızı temenni ediyoruz.

info@help724.com

Başa dön tuşu