Sosyal Medya

Sosyal Medya Bileklikleri

Günümüzde akıllı telefonlardan sonra bir de akıllı bileklikler, akıllı saatler gibi birçok aksesuarlar üretilmeye başlandı. Böylece giyilebilir teknoloji dediğimiz ürünler ortaya çıktı ve her alanda yayıldı. Giyilebilir teknoloji de sadece bileklikler değil, yüzükten kemere kadar her şey akıllandı demek mümkün.

Giyilebilir teknoloji de bu yeni icat daha sosyal medya bağımlılarını kapsıyor. Sosyal medyadan ayrı kalamayan, sosyal medyayı önemseyen, gelen bildirimlerini anında görüntülemek isteyen, devamlı olarak sosyal medyayı takip edenler için özel olarak, sosyal medya bileklikleri geliştirilmiş. Hem akıllı hem şık tasarımlı Hicon bileklikler artık piyasada.

Sosyal Medya Bileklikleri

Hicon akıllı bilekliklerin çok fazla özelliği bulunmuyor ne yazık ki. Arama yapma, görüntülü konuşma,  mesajlaşma gibi özellikleri bulunmuyor. Giyilebilir teknoloji bileklikleri üzerinde bulunan kare şekilde sosyal medya butonları, sadece size gelen bildirimleri göstermek için tasarlanmış. Hicon siz telefonunuzun yanında değilken bile, akıllı telefonunuza gelen sosyal medya bildirimlerden sizi haberdar ediyor. Diğer yandan sürpriz yenilikler de sunuyor.

Sosyal Medya Bileklikleri

Hicon bilekliklerinin şarjı da dayanıklı tek şarj ile 14 gün çalışabilmekte. Bluetooth bağlantısı ile 40 dk gibi bir sürede şarj olabilmekte. En güzel özelliklerinden birisi de su geçirmeme özelliğine sahip. Hicon bileklikler sizi sosyal medya çevrenizde daha fenomen haline getirirken, takipçi sayınızı her geçen gün artıracağa benziyor. Giyilebilir teknolojiye sahip sosyal medya bileklikleri 6 farklı renk seçeneği ile piyasalarda.

Çöpçatan Hicon Bileklikler

Hicon, giyilebilir teknolojinin bir diğer özelliği de yeni insanlarla tanışmanıza yardımcı oluyor, size çöpçatanlık yapabiliyor. Nasıl mı? Sizin sosyal medya bilgilerinizi kullanarak sizin bilgilerinize göre en uyumlu karşı cinsteki insanları tespit ediyor.

Bir başka özelliği ise karşınızda hicon bilekliği olan birisiyle el sıkıştığınızda, bileklerinizi yaklaştırdığınızda, kişisel iletişim bilgileri iki bileklik arasında paylaşılıyor ve kullanıcılar birbirlerini sosyal medya hesaplarına ve telefon rehberlerine eklemiş oluyorlar. Hicon’ un giyilebilir teknoloji ürünü bileklikleri sizin daha fazla insanla tanışmanıza, etkileşim halinde olmanıza ve her an bildirimlerinizden haberdar olma fırsatları sunuyor. aynı ortamda bulunduğunuz birisiyle benzer ilgilere sahipseniz hicon, kullanıcıların birbirlerini fark etmelerini de sağlıyor.

Sosyal Medya Bileklikleri

Hicon sosyal medya hesaplarından hangileriyle uyumlu peki? Facebook, İnstagram, Twitter, Whatsapp, Skype gibi sosyal medya hesapları ve daha birçok hesapla bağlantılı olma imkanı sunuyor. Hicon bileklikler akıllı telefonunuzla bağlantıyı nasıl kuruyor? Bu bileklikler akıllı telefonunuzla bağlantıda kalabilmek için Bluetooth 4.0 LE kullanıyor. Giyilebilir teknoloji bileklikleri uygulaması, Andoid ve İOS türü cihazlarla uyumlu çalışabiliyor. Telefonunuzu ortalıkta göremediğiniz zaman aklınız, akıllı telefonunuzda kalmayacak.

Hicon giyilebilir teknoloji bileklikleri bu şekliyle ne kadar çok kullanıcı tarafından tutulur bilemiyoruz ama kendini daha da geliştirdiği zaman sosyal medya bağımlılarının bileklerinden hiç çıkmayacak gibi gözüküyor. Hicon bilekliklerin ne kadar çok ilgi göreceğini takip ederken, gözümüz bir yandan da yeni çıkacak ürünü aramaya başladı bile.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu