Ana Sayfa Yazılım Film İndirme Programları Kolay Yöntem

Film İndirme Programları Kolay Yöntem

Film İndirme Programları Kolay Yöntem

İnternet dünyasında gezinirken sık sık video, film, müzik indirme ihtiyacı duyabiliriz. Bunlar için de sağlam, güvenilir ve kolay programlara ihtiyaç duyarız. Bu yazımızda sizlere birkaç tane pratik program önerilerimiz olacak. Size uygun olan ve ihtiyacınızı giderecek programı seçmek size kalmış. İşte öneriler..

VidMasta Programı

Film İndirme Programları Kolay Yöntem

Video-Film indirmek ya da izlemek istiyorsanız Vidmasta’ yı deneyebilirsiniz.

Vidmasta Programı, sevdiğiniz film, video ya da en son TV program bölümleri hakkında hem bilgi edinmenizi sağlayacak. İsterseniz bu program ile istediğiniz dizi ve videoları indirmeden izleyebilirsiniz, isterseniz de indirebilirsiniz. Kullanımı da sade arayüzü sayesinde kolay bir uygulamadır. İstediğiniz film ve videoları; TV, DVD, 720i, 720p, 1080i ve 1080p, Bootleg gibi formatlar da bilgisayarınıza indirmeniz de mümkün. Vidmasta film indirme programı birçok kullanıcının kullanıp, memnun kaldığını söylediği bir uygulamadır.

Programda öncelikle indirmek istediğiniz film, dizi veya videoyu arama butonundan arıyorsunuz, karşınıza gelen sonuçlardan, isterseniz ‘izle’ butonuna tıklayarak izleyebilirken, isterseniz ‘indir’ butonuna tıklayarak da bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Denemek için Vidmasta film indirme programını bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Vidmasta film indirme üstelik ücretsiz bir programdır. Vidmasta Programında filmleri türlerine göre arama yapabileceğiniz gibi film listesinde hangi filmin ortalama kaç puan aldığı gibi izlemeden önce size fikir verecek bilgileri de öğrenmeniz mümkün.

İNDİR

VDownloader Programı

Film İndirme Programları Kolay Yöntem

VDownloader ile video paylaşım sitelerinden istediğiniz videoları, bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Videoları bilgisayarınıza tekli ya da toplu dosya şeklinde indirmeniz de mümkün. Vdownloader ile 10 videoya kadar toplu video indirmeleri yapabiliyorsunuz ve programda bulunan zamanlayıcı ile videoların size zamanında indirilmesini sağlıyorsunuz. Hızı yönüyle birçok kullanıcıyı kendisine çekmiş bir program.

Vdownloader  ile video indirme için, videoların içerik bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz. İndirdiğiniz videoları da format dönüştürme işlemi ile MP3, MP4, MPG, AVI, MKV, 3GP, VCD, DVD SVCD, FLV formatlarına dönüştürüp kaydedebilirsiniz. İnternet üzerinden Vdownloader ile video indirme konusunda bu program video izleme ve video arşivleme isteyenler için iyi bir araç olabilir. Bu programda iPod, iPhone, PSP, Nokia gibi mobil cihazlara da uygun formatlarda video çıktısı alabilirsiniz. İndirdiğiniz videoları mobil cihazınıza veya medya oynatıcınızda kullanabilirsiniz.

Vdownloader ile video indirme alanında başarılı yazılım olarak öne çıkıyor. Facebook, Vimeo, DailyMotion,  MegaVideo, Yahoo Video, gibi birçok siteyi de desteklemekte ve size video arama imkanı da sunmakta.

İNDİR

Free YouTube Download

Film İndirme Programları Kolay Yöntem

Youtube downloader, video paylaşım sitesi olan YouTube’ dan bilgisayarınıza video indirebilmenize imkan tanıyan kullanımı kolay ve ücretsiz bir uygulamadır. Çok fazla kullanıcısı ve haber kaynağı olan Youtube’ a uygun böyle bir imkan olması bizler için pratik olsa gerek.

İşlevsel ve kolay bir program olması yönüyle de kullanıcıların işini kolaylaştırıyor ve bizi fazla işlemlerle yormuyor. Videoları istediğiniz formatta ve kalitede; kullanıcıya, kanala, çalma listesine uygun olarak bilgisayara indirebiliyor.

Youtube downloader programı aracılığıyla Youtube’ un en popüler kanallarını da görüntüleyebilir, bu kanallar üzerinden istediğiniz videoları da indirme imkânına sahipsiniz. Youtube üzerinde dinlediğiniz müzikleri, izlediğiniz videoları indirmek için programa ihtiyacınız varsa, kolay kullanımlı ve basit bir yazılım olarak Youtube downloader’ ı tavsiye ederiz. Program indirdiklerine dair indirme geçmişini de kaydederek tek bir dosyada hepsini kolayca ulaşma imkanı da sunmakta. Şarkıcıların çalma listelerini, istediğiniz video kanalındaki tüm videoları da indirebilmek gibi faydalı ve pratik özellikleri de bulunmakta. Eğer video ve müzik için Youtube kaynağını kullanıyorsanız video indirmek için bu programdan başkasına ihtiyaç duymayacağınızı düşünüyoruz.

İNDİR

1 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin