Yazılım

Yasaklı Sitelere Girme Hotspot Shield

Yasaklı sitelere giriş için Hotspot Shield yazılımı kullanabilirsiniz. Hotspot Shield yazılımı VPN tabanlı olarak kullanıcıları internet ya da yerel ağlar üzerinden gelebilecek tehditlere karşı korumakla görevli güçlü bir kalkan görevindedir. Bu yazılım sayesinde açmış olduğunuz web oturumları üzerindeki kişisel bilgileriniz ile veri aktarımınız program içerisinde bulunan güçlü şifreleme sistemi tarafından korunur. Kişisel gizliliğinizi korumak için de program, IP adresinizi saklar. Bu sayede internet üzerinde anonim olarak dolaşmanıza imkan sağlar.

İnternet üzerinde web sitelerinde gezinti yaparken kimliğini gizlemek ve bu sayede anonim şekilde dolaşmak isteyen kullanıcıların tercihi olan bir programdır, Hotspot Shield. Sizin kişisel bilgilerinizi ele geçirmeye çalışan web servisleri, servis sağlayıcılar veya üçüncü parti uygulamalara karşı sizi koruyarak, güvenli bir internet ortamı sağlamaya çalışmaktadır.

Yasaklı Sitelere Girme Hotspot Shield

Sistem her türlü bilgisayar üzerinde hızlı ve akıcı olarak çalışmakta. Program kurulum işlemlerini de oldukça hızlı ve basit bir şekilde tamamlayan program, tüm bilgisayar kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılabilecek özellikte.Birçok proxy programının tersine oldukça sade ve modern bir kullanıcı arayüzüne sahiptir.

Hotspot Shield programı kullanıcıları VPN hizmetine bağlanmak veya VPN hizmetinden ayrılmak için tek butonla işlemlerini halledebilirler.

Ağ bağlantınız üzerinde kullanmak istediğiniz güvenlik seviyesini, ayarlar sekmesinin altında bulunan güvenlik seçenekleri sayesinde belirleyebilirsiniz. Kişisel gizliliğinizi de istediğiniz şekilde bu sayede koruyabilirsiniz. Bilgisayarınız yeni bir ağ üzerine bağlantı kurduğu zaman veya bilinmeyen bir ağa otomatik bağlantı kurduğu zaman Hotspot Shield yazılımı kullanımını aktifleştirebilirsiniz.

Yasaklı Sitelere Girme Hotspot Shield

Genel Wifi bağlantısını kullandığınız zaman, Wifi gözetleyicilerinin sizin her hareketinizi görmesini ve kişisel verilerinize, yabancıların erişmesi riskini alıyorsunuz. Hotspot Shield VPN, yazılımı size internet güvenliği çözümü sunar. Wifi bağlantılarınızı şifreleyip, verilerinize kalkan oluşturup ve kötü amaçlı yazılımları algılayıp engelleyerek size bunlardan koruma yolları sağlayacaktır. Genel Wifi ağlarına sürekli bağlantı kuranlar için Hotspot Shield’ ı kullanmak elverişli olacaktır. Bu yazılım sayesinde internet hızınızı yavaşlatan Wifi gözetleyicilerinden ve bir de bilgisayar korsanlarından korunacaksınız.

Kullanıcının kişisel gizliliği ve güvenliğini sağlamasının dışında programın güzel özelliklerinden biri de internet üzerinde özgürce gezmenizi sağlaması olsa gerek. Web sitelerinde sık sık karşılaştığımız internet sansürü ve yasak sitelere giriş yapmanız için de imkan sağlayan program sayesinde interneti herhangi bir kısıtlama olmadan kullanabiliyorsunuz.

Yasaklı Sitelere Girme Hotspot Shield

Hotspot Shield yazılımının başka bir faydalı özelliği de, programı dizüstü bilgisayarınızda, Android telefonunuzda, iPad’ iniz gibi cihazlarınızla aynı anda tek bir abonelik ile kullanabiliyor olmanız. Yazılım ücretli olmasına karşın rakiplerine karşın daha fazla özellik ve imkan sunarken, bu yazılıma daha hesaplı bir ücretle sahip olma imkanına sahipsiniz. Birden fazla cihazda kullanma imkanınız da çok daha ucuza geliyor.

Veri hırsızlığına karşı sizi koruyacak, webdeki kişisel güvenliğinizi artıracak ve internet siteleri üzerinde serbestçe gezmenizi sağlayacak olan bir tür proxy programı olan Hotspot Shield programını  denemenizi tavsiye ederiz. Bu programın kullanımda güvenlik sorunlarına sebebiyet verebilir. Program kullanımda dikkat edin.

HOTSPOT SHİELD İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu