Donanım

Woojer Cihazıyla Müziği Vücudunuzda Hissedin

Göğsünüze takacağınız ufak bir cihaz şeklinde olan Woojer cihazı ile, dinlediğiniz müzikleri çok daha derin hissetmeniz mümkün oluyor. Woojer son derece iddialı bir şekilde piyasa giriş yaptı.

Kulaklığınız vasıtasıyla dinlediğiniz müzikler daha derin hissetmek ve yaşıyormuşçasına dinlemek istiyorsanız eğer sizin Woojer’ a ihtiyacınız var. Şimdiye kadar bu hissi birazcık da olsa bas özelliği kuvvetli olan müzik setleri ve kulaklıklarla gideriyordunuz. Bu müzik setleri basları da hem çevrenize hem de kulaklarınıza bir seviyeden sonra rahatsız edici ve zarar verici olabiliyor. Çevrenizde bulunan herkesin de sizinle birlikte müzik dinlemesini istemiyor olabilirsiniz.

Kendinize Woojer cihazından alırsanız eğer tüm bu olumsuz durumlardan kurtulup müziği hissetmeyi deneyimleyebilirsiniz. Woojer cihazı sizin dinlediğiniz müziği aynı zamanda yaydığı titreşimler ile vücudunuza hissettiren ve sesi açmadan etkisini artırabilen bir teknolojiye sahip. Her yere sığabilecek boyutu sayesinde her yere kolaylıkla götürebilir ve her kıyafetiniz ile kullanabilirsiniz.

Woojer Cihazıyla Müziği Vücudunuzda Hissedin

Woojer cihazının üzerinde bulunan klipsi sayesinde, tişört, gömlek ya da kemeriniz gibi kıyafet ve aksesuarlarınıza takabiliyorsunuz. Opsiyonel kayışı ve manyetik tutucusu sayesinde gerektiği durumlarda özellikle spor yaparken direk olarak göğsünüze de tutturabilirsiniz. Akıllı telefonunuz ya da müzik çalarınızdan gelen 3.5′ lik kabloyu Woojer’ a takıyorsunuz, kulaklığınızı ise cihazdaki ses çıkışı yerine takıyorsunuz. Bu sayede müzik sinyali önce Woojer kutusundan geçerek, düşük frekanslı bas titreşimlere dönüşüp vücudunuza yansıtılıyor.

Tasarımcılarının söylediğine göre, yeni teknoloji cihazı göğsünüze ya da vücudunuzda büyük kemiklere ne kadar yakın olursa, etkisi de o kadar artıyormuş. Cihaz şarj edilebilir ve taşınabilir bir cihaz özelliğinde olduğu için kullanıcılar, keyifli bir deneyim sunduğunu ifade ediyorlar. Ayrıca video oyun konsolları ile birlikte kullanımı da mümkün.

Woojer cihazını orijinal web sitesinden 69.99 Dolar gibi bir fiyatla satın alıp, siz de bu teknolojiyle tanışabilirsiniz.

Müzik dinleme keyfinizi başka bir boyuta taşıyan hoparlör teknolojisini daha tanıtalım. Eğer müzik dinlerken titreşim teknolojisiyle vücudunuzda hissetmek istemiyor onun yerine su olan ortamlarda kullanmak istiyorsanız eğer Jam Neutron cihazına göz atın.

Jam Neutron

Diğer kablosuz hoparlörlerin farklı olarak dikkat çeken Jam Neutron cihazı, su sıçramalarına karşı dayanıklı olmasından dolayı banyoda müzik dinlemeyi sevenler için deneyebilecekleri en iyi kablosuz hoparlörlerden biri olarak gösterilebilir.Vantuzlu olması sebebiyle kablosuz hoparlörü, cam ve fayans gibi zeminlere kolayca yapıştırılabilirsiniz.

Woojer Cihazıyla Müziği Vücudunuzda Hissedin

Bu özelliği ile taşıma ve kullanma kolaylığı sağlarken, kullanıcıları en çok su geçirmeye karşı dayanıklılık özelliğini seviyorlar. Jam Neutron, Bluetooth bağlantısı ile on metrelik bir alan içerisinde kontrol edilebiliyor. Cihazın aynı zamanda üzerinde bulunan butonlar da müziklere hakimiyetinizi sağlıyor.

Kullanışlı özellikleri ile diğer kablosuz hoparlör modellerinden ileri teknoloji sağlıyor. Jam Neutron, 70 TL civarlarında fiyatıyla da kullanıcılara cazip geliyor.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu