Ana Sayfa Yazılım Windows 7 Orjinal Yapma (RemoveWat)

Windows 7 Orjinal Yapma (RemoveWat)

Windows 7 Orjinal Yapma (RemoveWat)

Windows 7 işletim sistemini orjinal yapma artık çok kolay küçük bir yazılım sayesinde kullandığınız işletim sistemini orjinal olarak kullanabilirsiniz. RemoveWat yazılımı alanından güçlü bir yazılımdır kullanılması çok kolay olan bu yazılım dosya boyutu olarakta çok küçüktür.

Windows 7 işletim sistemini orjinal yapmak için internet üzerinden bir çok yazılımı bulabilirsiniz fakat yazılımın etkili olması önemli windows orjinal değildir hata uyarılarının daha sonralarda tekrar karşımıza gelmemesi  ve siyah ekrandan kurtulmak için RemoveWat yazılımı kullanabilirsiniz  bu yazılımın yanı sıra windows üzerinden bir kaç ayar yapılması gerekmekte  kalıcı bir çözüm için yapılması gereken ayarlar bu yazımızda anlatacağız.

RemoveWat Yazılımı

İlk olarak yazılımı aşağıda İndir Butonundan bilgisayarınıza indirin.

ANA SAYFAYA DÖN

Uyarı : Değerli ziyaretçilerimiz bu yöntem ile Kullanmakta olduğumuz Windows 7 İşletim sistemini orjinal yapmak doğru olmadığından Help 724 olarak herhangi bir yazılım veya yöntem paylaşmamaktadır.

Help724.com kullanıcısı tarafından paylaşılan bu yazıda bulunan yazılımlar ve yöntemler desteklenmemektedir.

Bu sebepten Help 724 sitesi olarak bu yazımızda bulunan yazılımlar kaldırılmıştır. Bu yöntemlerinin doğru olmadığını ve Microsoft Windows Lisanlı ürünlerin tercih etmeniz gerektiğini belirtmek isterim. Bu durumdan dolayı Özür Dileriz… 

RemoveWat Kullanımı 

Windows 7 Orjinal Yapma (RemoveWat)

Yazılımı bilgisayarınıza indirdikten sonra yazılımı çalıştırın ve Remove WAT Yazan butona tıklayın. Yazılım bilgisayarınızı yeniden başlatacak başlatıktan sonra orjinal değildir uyarıları  silinmiş olacaktır.

Windows Üzerinden Yapılması Gereken Ayarlar

RemoveWat yazılımından sonra etkili bir çözüm olması için windows üzerinden bir kaç ayar yapılması gerekiyor. Bu ayarlar daha sonradan tekrar windows orjinal degildir uyarılarının vermemesi adına yapılacak küçük ayarlardır.

Windows Update Ayarlarını Kapatma

Bilgisayarımızın windows güncelleştirme ayarlarını kapatalım. Aşağıdaki  belirtilen yol ile update kapatabilirsiniz.

Denetim Masası – Windows Update – Sol Tarafta Bulunan Bölümde Ayarları Değiştir Kısmına Tıklayın – Karşınıza Çıkan Penceredeki Önemli Güncelleştirmeler Kısmını Güncelleştirmeleri Hiçbir Zaman Denetleme Önerilmez Olarak Değiştirin

Windows Update Penceresinde  Yer Alan Bölümlerin İşaretli Olan Kutularını Kaldırın. 

Önerilen Güncelleştirmeleri Önemli Güncelleştirmelerle Aynı Şekilde Ver

Windows’u Güncelleştirdiğimde  Bana Diğer Microsoft Ürünlerinin Güncelleştirmelerini de Sağla

 Bilgisayarın Hizmetler Bölümünde Windows Update Hizmetini Kapatma

Masaüstü – Bilgisayarım Simgesine Sağ Tıklayın Ve Yönete Tıklayın Ardından Karşınıza Çıkan Pencerede Hizmetler Ve Uygulamalar Bölümünde Hizmetler Kısmına Tıklayın Ve Karşınıza Bir Çok Hizmetler Olduğu Bölüm Gelecek Burada Windows Update Hizmetini Bulun Ve Sağ Tıklayın Özelliklere Tıklayın Karşınıza Çıkan Pencerede   Başlangıç Türünü Devre Dışı Olarak Değiştirin Ve Ardından Hizmeti Durdurun Uygula Tamam Yaparak Çıkabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin