Ana Sayfa Mobil Whatsapp’ta Yeni Özellik

Whatsapp’ta Yeni Özellik

Whatsapp'ta Yeni Özellik

Whatsapp’a yeni özellik geldi, genellikle gençler arasında popüler gerçi artık tüm yaşlarda kullanılan bir anlık mesajlaşma uygulaması haline geldi. Son güncelleme ile Whatsapp’a ‘işaretli mesaj’ özelliği eklendi.

Bu özellik ile artık sohbetlerimizdeki önemli konuşmaları ‘yıldızlayarak’ basit bir şekilde ulaşabileceğiz. İşte o özellik.

Whatsapp, geçen günlerde gelen güncelleme ile birlikte bir yeni özelliğe daha kavuştu. ‘İşaretli mesaj’ özelliği, WhatsApp konuşmaları sırasında önemli gördükleri mesajları yıldızlaması ve sonradan bakmak istediklerinde bu yıldızlı mesajlara rahatça ulaşabilmesi mantığıyla çalışıyor.

Whatsapp’taki yeni özelliği kullanabilmek için ilk önce konuştuğumuz arkadaşımızla olan sohbet ekranını açın. Bundan sonra yıldızlamak istediğiniz herhangi bir mesajın üzerinde belirli bir süre dokunun. Sizin için önemli gelen mesajları,önemli kişilerin sizin değer verdiğiniz mesajlarını kolayca bulabilmek adına çok yararlı bir güncelleme.

Whatsapp'ta Yeni Özellik

Sonra çıkan ekranda yıldız simgesini olacak. Buraya bir kez tıklamanız yeterli.

Whatsapp'ta Yeni Özellik

Tıkladıktan sonra kişi profiline girin. Orada bulunan ‘İşaretlenmiş Mesajlar’ kısmını tıklayın.

Whatsapp'ta Yeni Özellik

Burada yıldızladığınız konuşmalarınıza basit bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllar boyunca bilişim şirketlerinde faaliyet gösterdikten sonra, teknoloji, bilgisayar, webmaster konularında edindiğim bilgi ve birikimlerimi burada sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu platform içerisinde sizlere, önemli bulduğum konularda kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum. Dilerseniz paylaştığım içerikler hakkında yorum yazarak hem görüşlerinizi belirtebilir hem de bana destek olabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin