Anasayfa » Mobil » WhatsApp’ta En İyi 5 Uygulama

WhatsApp’ta En İyi 5 Uygulama

WhatsApp uygulaması, her geçen gün kendini yenilemekte ve kendisine yeni bir özellik katmakta. Sağladığı yeni özellikler ile sınır tanımayan WhatsApp’ın değişik uygulamalarını tanımak ister misiniz ? Bu özelliklerden en güzellerini ve en kullanışlılarını sizin için hazırladık. Eminiz ki bu uygulamalardan en az bir tanesi, telefonunuzda olmasını istediğiniz özelliklerden.

WhatsDog

WhatsAppta En İyi 5 Uygulama 1

WhatsDog, Android işletim sistemine sahip telefon ve tabletlerde çalışan bir uygulamadır ve uygulama WhapsApp’ta istediğiniz kişileri takip etmenize olanak sağlamaktadır. Tek yapmanız gereken; takipte kalmak istediğiniz kullanıcıyı seçerek, telefon numarasını WhatsDog’a girmek… Daha sonrasında WhatsDog uygulaması, size seçtiğiniz kişinin ne zaman WhatsApp’a girdiğini göstermektedir ve aynı zamanda takip edilen kişinin ne kadar süre WhatsApp’da kaldığını görebilirsiniz. Bunları size rapor halinde gösterebilmektedir.

UYGULAMAYI İNDİR

Backup Text for Whats

WhatsAppta En İyi 5 Uygulama 2

Telefonda mesajlaşırken sevdiklerimizle konuşmalarınız bazen öyle bir hal alır ki bunları unutmak istemezsiniz ve hatıra kalsın isteyebilirsiniz. Eğer böyle bir isteğiniz varsa Backup Text for Whats uygulaması tam size göre! Çünkü bu program ile WhatsApp’da istediğiniz yazışmaları metin dosyası olarak kaydedebilirsiniz. Aynı zamanda kaydettiğiniz dosyaları daha sonra görüntüleyebilir ve üzerinde değişiklikler yapabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR

StealthApp

WhatsAppta En İyi 5 Uygulama 3

StealthApp uygulamasının işinize yarayacak bir uygulama olacağından eminiz. Uygulamanın görevi, WhatsApp’a girmeden mesaj okuma özelliği olmasıdır. Evet, WhatsApp’ı açmadan tüm mesajlarınızı okuyabileceksiniz! Mesajlarınızı okuduğunuz zaman, karşı tarafa okundu bilgisi gitmeyecektir. WhatsApp’a gelen mesajınızı merak ediyor ve karşı tarafın mesajı görüntülediğinize dair bir bilgi gitmesini istemiyorsanız, StealthApp uygulamasını kullanabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR

WhatsNot on Whatsapp

WhatsAppta En İyi 5 Uygulama 4

WhatsNot on Whatsapp ile artık gizlilik ayarlarınızı isteğinize göre düzenleyebileceksiniz. Uygulama, WhatsApp’ın gizlilik ayarlarından daha farklı ayarlar sunmaktadır. Son görülme, profil fotoğrafı, durum gibi detayları “herkes” veya “hiç kimse” yapmak yerine, belirlediğiniz kişilerin detaylarınızı görmemesini sağlayabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR

Fake GPS

WhatsAppta En İyi 5 Uygulama 5

Fake GPS, adında anlaşıldığı gibi konum tabanlı çalışan WhatsApp uygulaması için, kendinizi Dünya’nın herhangi bir yerindeymiş gibi gösterebileceğiniz bir uygulama. Uygulama ile arkadaşlarınız ve sevdikleriniz ile beraber eğlenceli anlar yaşayabilirsiniz.

UYGULAMAYI İNDİR

Yazar Mehmet Karaman

Bilişim hizmetleri veren özel şirketlerde çalışmalarım oldu. İlgi alanım Teknoloji, Bilgisayar ve Webmaster . Bilgi paylaşımını seviyorum ve burada sizlere kaliteli konuları sunmaya çalışıyorum. Yazdığım konular hakkında yorum yazabilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*