Mobil

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

Anlık mesajlaşma uygulaması olarak Whatsapp’ da, kullanıcıların ek ihtiyaçlarına ve isteklerine özel olarak geliştirilen birçok uygulama da bulunmakta. Popüler olarak kullanılan Whatsapp’ da çeşitli uygulamalar aracılığıyla kendinize güvenlik önlemleri alabilir, kişi listenizden istediğiniz kişilerinizi takip edebilir, çevrimiçi anlarında bildiri alabilirsiniz. Aynı zamanda Whatsapp fotoğraflarınıza resim çizebilir, mesaj istatistiklerinizi de tutabilirsiniz..

WhatsDog Uygulaması

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

WhatsDog, Android işletim sistemine sahip tablet ya da akıllı telefonlarınız da kullanabileceğiniz, kişi listenizde bulunan ve online olan kişileri bildirim halinde size gösteren bir uygulama.

WhatsApp günümüz de en çok kullanılan mesajlaşma uygulamaların başında geliyor. Milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip ve her geçen gün de kullanıcılarını yaptığı gelişmelerle artırıyor.

WhatsDog, WhatsApp üzerinde takip etmek istediğiniz, görüşmek istediğiniz ama bir türlü çevrimiçi denk gelemediğiniz kişilerinizle, çevrimiçi oldukları zamanı yakalayıp, mesajlaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Uygulamayı, kullanabilmek için takip etmek istediğiniz kişinin WhatsApp numarasını uygulamaya yazmanız gerekmekte. WhatsDog, bu kişinin ne zaman WhatsApp’ a girdiğini sizinle paylaşıyor. Girdiği günden, dakikasına kadar WhatsApp’ a her girişini eksiksiz olarak raporluyor.

WhatsApp üzerinde özellikle takip etmek istediğiniz biri ya da birileri varsa WhatsDog uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

WhatAlert Uygulaması

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

WhatsApp kişi listenizde istediğiniz kişilerin yaptığı her hareketi takip edebileceğiniz bir uygulamadır. Uygulamanın ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü bulunmakta. Ücretsiz versiyonu kullandığınız da günlük olarak görebileceğiniz bilgilerin sayısı kısıtlanıyor. Ücretsiz versiyonunda istemeyeceğinizi düşündüğümüz bir özellik daha var o da reklam gösterimleri de karşınıza geliyor.

WhatsApp kişilerinizin; Son online olma zamanlamaları, Profil fotoğrafı değiştirmeleri ve Online olduğu anlar gibi durumları size bildirir. Uygulamanın kullanımı da kolaydır.

Paint for Whatsapp Uygulaması

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

Whatsapp mesajlaşma servisinin oldukça fazla kullanılan özelliği olan, fotoğraf paylaşım özelliğini bu uygulama ilginç bir şekilde geliştiriyor. Paint for Whatsapp ücretsiz bir Android uygulamasıdır.

Uygulamanın Whatsapp aracılığıyla paylaştığınız fotoğrafları kendinizce değiştirip, çizimler eklemenizi sağlar. Bu yolla Whatsapp mesajlarınıza eğlenceli fotoğraflar ekleyip, daha gelişmiş bir hala getirebilirsiniz. Uygulama sayesinde fotoğraflarınızın üzerine istediğiniz renklerde el yazıları, çizimler ve semboller ekleyebilirsiniz.

Paint for Whatsapp uygulaması sade ve basit bir çizim aracı olarak herkes tarafından rahatça kullanılabilme özelliğine sahip.

Paint for Whatsapp uygulaması ile fotoğraflarınızla oynama yaparken, fırça büyüklüklerini değiştirebilir, o anki isteklerinize ve ihtiyacınıza göre değişik efektlerde çizimler yapabilirsiniz.

Messenger and Chat Lock Uygulaması

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

Eğer Android işletim sistemine sahip tablet ya da akıllı telefonlarınızdaki SMS, Whatsapp mesajları ya da anlık mesajlaşma uygulamalarındaki mesajlarınızı şifrelemek isterseniz bu uygulama ile ücretsiz olarak mesajlarınız gizleyebilirsiniz.

Eski adı WhatsApp Lock olarak bilinen uygulama, Android cihazınızda yüklü olan anlık mesajlaşma uygulamalarınız ile saklanan mesajlaşmalarınızı, belirleyeceğiniz Pin şifreleri ile güvence altına alınıp, mesajlarınızı meraklı gözlerden koruyor. Uygulama Whatsapp başta olmak üzere, Facebook Messenger, Lıne, Tango, Yahoo Messenger, Viber gibi uygulamalardaki yazışmalarınızı güvence altına almanıza olanak tanıyor.

Şifrelediğiniz mesajlarınıza erişmek isteyen kişiler, yanlış Pin girerlerse uygulama bu kişileri yakalayabilmekte. Whatsapp ve diğer  anlık mesajlaşma yazılımlarınızın kaldırılmasını bir de ayarlarının değiştirilmesini bu uygulama ile engelleyebilirsiniz. Uygulama aynı zamanda çalışırken, Android telefonunuzu da yormaz.

WhatStat Uygulaması

WhatsApp Kişi Takip, Güvenlik ve Özelleştirme Uygulamaları

Whatsapp’ da kimle ne kadar, ne sayıda mesajlaştığını merak edenler için geliştirilmiş bir uygulama. Uygulama ile şimdiye kadar WhatsApp üzerinden kaç mesaj gönderdiğinizi öğrenebilmenizi sağlıyor.

WhatStat, Android uygulaması ile kişilerinize yolladığınız mesaj sayısını ve onların da size yolladığı mesaj sayısıyla aynı zamanda en çok mesajlaştığınız kişileri de bu uygulama ile görüntüleyebiliyorsunuz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu