Anasayfa » Yazılım » Video Dönüştürme Programı

Video Dönüştürme Programı

Video Dönüştürme Programı

Movavi Video Converter programı ile Video ve Müzik dosyalarını birçok farklı biçim de dönüştürün. Dönüştürdüğünüz dosyaları mobil aygıtınızda çalıştırabilirsiniz. Videolarınızın çözünürlüğünü ve orijinal bit hızını da korur.

Önceden tanımlı, ön ayar sayesinde videolarınızı mümkün olan en iyi kalitede de kaydedebilirsiniz. Tekrar ayarlama gerekmeden anında video kırpma özelliğine sahiptir. Video dönüştürme hızınız video boyutuna göre artacaktır.

DVD kopyalama, çoklu kanal ses desteği, akıllı ekrana sığdırma gibi özelliklerine sahiptir. Bununla birlikte iTunes, YouTube ve Facebook entegrasyonu gibi özelliklere sahiptir. Movavi Video Converter programı sayesinde toplu dönüştürme imkanına da sahipsiniz.

Bir çok dosya türünü de desteklemektedir. Dönüştürdüğünüz videolarınızı neredeyse her telefon tipinde görüntüleyebilirsiniz. Video dönüştürme ve birçok formatı destekleme ve hız yönünden kullanırken sıkıntı yaşamayacağınızı düşündüğümüz bir video dönüştürme programı diyebiliriz.

PROGRAMI İNDİR

Yazar Mehmet Karaman

Yazar Görsel: Mehmet Karaman
Uzun yıllar boyunca bilişim şirketlerinde faaliyet gösterdikten sonra, teknoloji, bilgisayar, webmaster konularında edindiğim bilgi ve birikimlerimi burada sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu platform içerisinde sizlere, önemli bulduğum konularda kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum. Dilerseniz paylaştığım içerikler hakkında yorum yazarak hem görüşlerinizi belirtebilir hem de bana destek olabilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak.