Yazılım

Video Dönüştürme Programı: Total Video Converter

Bu program ile video ve ses dosyalarınızı, bulunduğu formattan farklı formatlara dönüştürebilirsiniz. PDA, PSP, iPod, iPhone, Xbox gibi ve diğer taşınabilir cihazlar ile uyumlu bir şekilde kullanabilmeniz için tasarlanmış video ve ses dönüştürücü programdır. Program çeşitli kalitede ve hız seçenekleriyle birlikte, birçok ses ve video formatı için geniş bir codec seçeneği sunmakta.

Total Video Converter Programı

Video Dönüştürme Programı: Total Video Converter

Total Video Converter Programı kurulum sırasında kullanıcıların dönüştürme işlemine çok daha kolay ulaşabilmelerine yardımcı oluyor. Bunun için de kendisini Windows gezgini menüsü içerisine entegre ediyor. Kolay ve pratik kullanımlı bir arayüze sahip Total Video Converter dönüştürme işlemlerini çok hızlı ve kolay bir şekilde tamamlamanıza yardımcı olur.Video dönüştürücü , ses dönüştürücü ve resim dönüştürücü olarak işlev yapar.

Total Video Converter Programı’ nın ana menüsü üzerinde kullanıcılar, kendilerine yeni dönüştürme görevleri tanımlayabilir ya da Flash videoları indirebilirler. Video editörüne ulaşabilir ve resim dosyalarını dönüştürme için içeri aktarabilir. Ayrıca masaüstü ve oyunlardan ekran görüntüleri alabilirsiniz ya da müzik CD’ lerini bilgisayarınıza kopyalayabilirsiniz.

Kullanıcılar programın başka özelliklerine de araçlar menüsü altından ulaşabilirler.  Araçlar menüsü bölümü altında medya oynatıcı, CD yazma, videodan ses ayıklama vb. gibi farklı özellikler de yer almakta elbette.

FLV, GIF, SWF gibi web tabanlı formatları da ayrıca; AVI, MOV, MP4 gibi video formatlarına ya da ; WAV, FLAC, MP3, OGG, WMA gibi ses formatlarına da dönüştürme işlemleri yapmak için oldukça uygun bir ses ve video dönüştürücü programdır, Total Video Converter.

Video dönüştürücü, ses dönüştürücü ve resim dönüştürücü gibi her biri için farklı programlar kullanmak yerine doğrudan hepsi için tek olarak; Total Video Converter Programı’ nı kullanarak her türlü dönüştürme işlemlerinizi de tek bir program sayesinde kolayca ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün.

Total Video Converter Programı’ nın Özelliklerini Sıralama Halinde Anlatmak Gerekirse:

  • Farklı video dosyalarını ve ses dosyalarını birleştirebilir,
  • Dönüştürülmüş videoları da DVD/SVCD/VCD şeklinde yazabilir,
  • DVD/SVCD/VCD’ ler de olan videoları MPEG formatına dönüştürebilir,
  • Tüm video dosyalarını mobil cihazlara uygun ses veya video şeklinde dönüştürebilir,
  • Videolar içerisinde bulunan müzikleri yakalar ve farklı ses formatlarına dönüştürebilir,
  • Müzik CD’ lerini bilgisayara kaydedebilir,
  • Farklı efektler ve müzikler sayesinde slayt gösterileri hazırlayabilmeniz mümkün.
TOTAL VİDEO CONVERTER İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu