Teknoloji

Uzay Mekiğini Andıran Son Teknoloji Römork Polydrop!

Her yeni teknoloji fuarında, yeni bir araçla karşı karşıya kalıyoruz. Bu alanda son bomba ise Polydrop römorkları oldu. Firma ile aynı adı taşıyan yeni römork, tam bir teknoloji harikası olarak karşımıza çıkıyor. Hem konfor hem de teknolojinin öne çıkarıldığı yeni araçların, özelliklerinden söz edelim. Bakalım firma nasıl bir römork sunuyor.

Lüks Römork Polydrop!

Daha önce kullanılan bir uzay kapsülünden esinlenilerek hazırlanan Polydrop, başta dış tasarımı ile dikkat çekiyor. Aracın dış cephesinde 22 cm kalınlığında alüminyum kaplama kullanılmış. 22 cm alüminyum kaplama, olumsuz hava koşullarında bile römorkun içinin korunmasını sağlıyor.

Dış tasarımda dikkat çeken son nokta kapılar. Tıpkı lüks araçlarda olduğu gibi Polydrop, martı kapıya sahip. Çift kapı römorkun çatı kısmına doğru açılıyor.

Uzay Mekiğini Andıran Son Teknoloji Römork Polydrop!

Gelelim aracın işlevsel özelliklerine. Tasarım kısmında fark sunan seri, yine bu tasarımın avantajlarını kullanarak oldukça işlevsel olan bir yapıyla geliyor. Arka kısımda dışa doğru açılan bir mutfak bölümü var. İç kısımda ise 1 metre yüksekliğe sahip olan mini bir oda bulunuyor.

Uzay Mekiğini Andıran Son Teknoloji Römork Polydrop!

Römorkun içerisindeki enerji ise 100 watt’lık solar şarj sistemiyle beraber sağlanıyor. Toplamda 3.78 metre uzunluğu ve 1.66 metre genişliği olan römork içerisinde özel bir termostat sistemi ve 5000’lik bir de klima yer alıyor. Ayrıca isteyen kullanıcılar için tavan vantilatörü sunulduğunu da ekleyelim.

İçerisinde katlanabilir bir de yatak bulunan Polydrop, USB şarj portlarına ve LED ışıklandırma sistemlerine sahip olan voltaj ölçer cihazını da bulunduruyor. Hem yeni teknoloji hem de konforu bir arada sunan serinin, 4 farklı versiyonla beraber satışa sunulduğu açıklandı.

Uzay Mekiğini Andıran Son Teknoloji Römork Polydrop!

İç donanıma göre versiyonların değiştiğini ve her versiyonun fiyatının farklı olduğunu da söylemek gerekiyor. Tüm bu özelliklerle beraber serinin başlangıç fiyatı ise 14.495 dolar olarak açıklandı. Son versiyon ise 19.995 dolar üzerinden satışa çıkacak.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu