Yazılım

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

Fotoğraf düzenlemek isteyen insanların birçoğu için Fotoğraf Kolaj Programı vazgeçilmezdir. Bazı insanlar gittikleri yerlerin fotoğraflarını çekerken bazı insanlar ise içinde bulunduğu durumu en iyi şekilde yansıtabilmek için fotoğraf çeker. İnsan, her zaman yaşadığı güzel anıları biriktirmek ve onlara yıllar sonra baktığında hasret gidermek ister. İşte bu yüzden fotoğraf çekmek, en güzel anı yakalayıcı eylemdir.

Fotoğraf çekmenin önemi bu kadar büyükken, onları süslemek ve daha güzel göstermek ise biraz olsun emek istemektedir. Fotoğraf düzenleme programları, bu konuda en büyük yardımcılarımız olmaktadır. Bunlar içerisinde, fotoğraf filtreleri, keskinlik ayarları, farklı efektler ve kolaj programları bulunmaktadır.

Günümüzde sosyal medya üzerinde insanların çektiği fotoğrafların büyüsüne kapıldığımız elbette olmuştur. İnsanlar, gittikleri bir yerin ayrı ayrı fotoğraflarını tek bir kare içine sığdırarak daha etkileyici görüntüler ortaya çıkarmaktadır. Eğer siz de fotoğraflarınızı tek bir kare içine sığdırmak istiyorsanız birbirinden güzel ve ücretsiz 5 fotoğraf kolaj programından bir tanesini deneyebilirsiniz.

BeFunky Programı

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

Çok kullanışlı bir arayüze sahip olan BeFunky programı ile birbirinden etkili kolajlar oluşturabilirsiniz. Programın güzel yanlarından bir tanesi de fotoğraflarını kolaj yaparken üzerlerine çıkartma koyabilir veya metinler ekleyebilirsiniz. Bu sayede oldukça kullanışlı bir hale gelen program, ek olarak Twitter ve Pinterest üzerinde doğrudan fotoğraf paylaşmanıza da olanak sağlamaktadır.

BEFUNKY PROGRAMI

Canva Programı

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

10 milyonun üzerinde bir kullanıcı kitlesine sahip olan Canva, fotoğraf kolaj programları arasında en çok tercih edilen programlardan bir tanesidir. Kendi resmi internet sitesinde, “Dünyanın kullanımı en kolay tasarım programı” sloganı ile pek çok kullanıcının gönlünü fethetmiş durumdadır. Canva, sürükle bırak grafik dizayn uygulamasıdır. İçerisinde sadece kolaj değil aynı zamanda Facebook kapak fotoğrafı oluşturabilir, etkileyici ders içerikleri meydana getirebilirsiniz. Geniş bir kütüphaneye sahip olan Canva, hem resmi internet sitesi hem de mobil uygulaması aracılığıyla muhteşem fotoğraflar meydana getirmenizi sağlar.

CANVA PROGRAMI

Fotor Programı

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

Fotor da belirttiğimiz diğer uygulamalar gibi etkileyici kolajlar oluşturmanızı ve bu kolajları oluştururken fotoğraflarınızın üzerinde düzenleme işlemleri yapmanızı sağlamaktadır. Ayrıca Fotor’u diğer programlardan ayıran bir güzel özellik ise özel gün çıkartmalarıdır. Bu sayede en mutlu günlerinizi daha etkileyici bir şekilde ortaya çıkarabilirsiniz. Oluşturduğunuz kolajları ise ister resim dosyası olarak ister PDF olarak çıkartabilirsiniz.

FOTOR PROGRAMI

FotoJet Programı

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

Çevrimiçi hizmet sunan FotoJet ile sadece kolaj değil posterler, davetiyeler ve özel kartlar da oluşturabilirsiniz. Fakat asıl konumuz kolaj oluşturmak olduğu için buradan devam edelim. Kolaj oluşturabilmek için önünüzdeki tek engel hayal gücünüz diyebiliriz. Çünkü FotoJet kullanıcılarına birçok farklı seçenek sunarak arasından en etkileyici olanını kullanıcının seçmesini ister.

FOTOJET PROGRAMI

Photo Collage Programı

Ücretsiz 5 Fotoğraf Kolaj Programı

PhotoCollage.com diğer ücretsiz fotoğraf kolaj programlarından bir diğeridir. Burada sıfırdan bir kolaj oluşturabildiğiniz gibi aynı zamanda önceden hazırlanmış kolaj şablonları üzerine kendi fotoğraflarınızı ekleyebilirsiniz. Bu programın bir diğer güzel yanı ise, sosyal medya fotoğraf boyutlarına göre kolajlarınızı kaydedebiliyor olmanız. Ayrıca ücretini ödemeniz karşılığında hazırladığınız kolajın yüksek çözünürlüklü çıktısını da almanız mümkün.

PHOTOCOLLAGE PROGRAMI
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu