Sosyal Medya

Twitter Gizli Hesap Görme (En İyi Taktikler)

En iyi Twitter gizli hesap görme yöntemlerini sizlere bu içeriğimizde açıklayacağız. Twitter gibi birçok sosyal medya platformu gizliliğe önem verdiği için kullanıcılarına verilerini gizleyebilmesi için olanak sunmuştur. Twitter gizli hesap özelliğini kullanan kullanıcılar dışarıdan gelen ziyaretçilere tüm verilerini gizleyebilmektedir.

Özel bir sebepten dolayı gizli Twitter hesabını görmek isteyebilirsiniz. Böyle bir durumda tamamen Legal olan yöntemlere başvurmak çözüm sunacaktır. Legal yöntemler birçok korumalı hesabı görmek için yeterli fikri verecektir. Peki gizli Twitter hesabını görme uygulaması var mı? hemen cevaplayalım…

Gizli hesapları görüntüleyebilen bir uygulama bulunmamaktadır. Birçok site tarafından paylaşılan POSTEGRO ve LİLİ gizli hesap görme üzerine geliştirilmiş bir uygulama olmamaktadır. Bu konuda yanlış bilinen bilgiyi burada düzeltmiş olalım.

Gizli Twitter hesabını görme uygulaması olarak tanıtılan aplikasyonlar tamamen hesap çalma ve sizi dolandırmak üzere tasarlanmışlardır. Bu uygulamalar ile korumalı Twitter hesabını görmek için zaman kaybetmeden tamamen legal olan yöntemlere yönelmek mantıklı olacaktır.

Twitter Gizli Hesap Görme

Twitter Gizli Hesap Görme

En iyi yol kişiye takip isteği göndermektir. Fakat bunu direkt olarak yapmamak gerekir. Burada karşıdaki kişinin cinsiyeti, yaşı, ilgi alanı ve sizin özel olarak bildiğiniz her türlü detay devreye girecektir. Kişinin özel olarak ilgilendiği aktiviteleri bilmek size büyük avantaj sağlayacaktır.

Gizli Twitter Hesabını Görme Yöntemi (Bayan):

  • Adım 1: Bayan ismine sahip bir Twitter hesabı açın.

Detayları: Belirlenecek bu isim kesinlikle dikkat çekmemeli. Gerçek bir kullanıcı adı olmalıdır.

  • Adım 2: Bu hesabı karşıdaki kişinin ilgi alanına göre düzenleyin.

Detayları: Bayanların ortak özelliği giyim, makyaj, aşk sözleri, kitaplar gibi konular olmaktadır. Kişinin bildiğiniz özel bir ilgi alanı varsa bunlara yönelip, ona göre düzenlemeler yapmalısınız.

  • Adım 3: Bu ilgi alanıyla ilgili çeşitli gönderiler paylaşın.

Detayları: En önemli konulardan biriside bu olmaktadır. Herhangi bir paylaşım yapmadan direkt olarak gizli Twitter hesabını görmeye yeltenirseniz direkt olarak sizin bir Fake hesap olduğunuzu anlayacaktır. En az bir hafta boyunca bu ilgi alanına göre gönderi paylaşın. (Fotoğraf, Video, Gif)

  • Adım 4: Bir hafta sonunda karşıdaki kişinin ilgi duyabileceği sayfaları takip edin.

Detayları: Örnek olarak karşıdaki kişinin kort tenisini sevdiğini varsayalım. Kişi bununla ilgili sayfaları ve haberleri takip etmekten mutluluk duyacaktır. Sizde aynı şekilde bu sayfaları takip etmeli ve gönderileri beğenmelisiniz.

  • Adım 5: Tanıdığınız ortak arkadaşlar varsa bunlara istek gönderin.

Detayları: Twitter gizli hesap görme yöntemlerinin en can alıcı kısmı ortak arkadaşlarıyla etkileşim içerisine girmektir. Karşıdaki kişi üniversiteden veya iş yerinden arkadaşınız olabilir. Ortak arkadaşlarını tespit edin ve takip isteği gönderin. Ortak arkadaşlarının gönderdiğiniz takip isteğini kabul etmesini bekleyin.

  • Adım 6: Hesabınız gerçek bir hesap gibi göründükten sonra karşıdaki kişiye istek gönderin.

Detayları: Ortak arkadaşlarına gönderdiğiniz istekler onaylandıktan sonra bu sefer görüntülemek istediğiniz Twitter hesabına istek gönderin.

Gizli Twitter Hesabını Görme Yöntemi (Erkek):

Yukarıdaki adımların hepsi erkek hesaplar içinde geçerlidir. Burada dikkat edilmesi gereken ilgi alanların doğru tespit edilmesidir. Erkekler en çok araba, spor ve bilgisayar oyunlarına ilgi duymaktadır. Bu hesap tanıdığınız birisiyse kişinin özel ilgi alanlarını biraz hatırlamaya çalışın. Eğer en yakın duyduğu ilgi alanını bulursanız bu size büyük avantaj sağlayacaktır.

Twitter Korumalı Hesabı Görme Hilesi Var mı?

Korumalı Twitter hesaplarını görüntülemek için herhangi bir hile bulunmamaktadır. Twitter platformu bu konuda herhangi bir yazılım açığı bırakmadığı sürece hile vb. eylemler işe yaramayacaktır. Bununla ilgili paylaşılan “Twitter korumalı hesabı görme hilesi” başlıklarına itimat etmemenizi öneririz.

Korumalı Twitter hesabını görmek için yapılması gereken tek yol legal yöntemlere başvurmaktır. Bunu ayrıntılı olarak sizlere yukarıdaki başlıklarda aktardık. Herhangi bir Twitter gizli hesap görme uygulamalarına başvurmadan direkt bu yöntemi tercih etmelisiniz.

Kilitli Twitter Hesabını Görme Sitesi (Niche.co)

Geçmiş yıllarda böyle projeler üretilmiş ve kapatılmıştır. Kilitli Twitter hesabını görüntülemek için geliştirilen bu sitelerden en iyisi “niche.co” web sitesi olmaktadır. Bu siteler Twitter hesaplarını sürekli tarar ve hesabın kilitli olmadığı sürümü direkt kendi sunucularına aktarırdı. Fakat bir süre sonra veri gizliliğini ihlal ettiği için uyarı alıp, projeyi sonlandırmıştır.

İlginizi Çekebilir: Facebook Gizli Profil Görme

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu