Ana Sayfa Mobil Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Telefon rehberinizde kayıtlı olmayan bir numara sizi aradı ve siz bu numaranın kime ait olduğunu merak ediyor olabilirsiniz. Bunun için sizlere telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenme yollarını anlatacağız. Birçok sitede bununla ilgili çözümler sunulmakta ve sonuç olarak sizden ücret talep edilmektedir.

Değerli ziyaretçilerimiz bu yazımız içerisindeki numara sorgulama siteleri veya benzer numara sorgulama yöntemleri kaldırılmıştır. Kişilik haklarını korumak adına böyle bir düzenleme yapılmıştır. Anlayışınız İçin teşekkür ederiz.

Yazımız içerisinde sadece GSM operatör firmaları tarafından sunulan hizmet ve kullanıcıların sosyal medya ve benzeri platformlardaki sunulan özellikler anlatılmaktadır.

Bu yolları deneyen okuyucuların genelde sonuç alamadığını duyuyoruz. Aslında hiçbir ücret ödemeden cep telefonu numarasının kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Bunun için pek çok yol mevcut. İsterseniz hemen anlatmaya başlayalım.

Ücretsiz Telefon Numarası Öğrenme Yolları

Facebook Kullanarak Telefon Numarası Öğrenme

Ücretsiz olan bu yöntem ile çok kolay bir şekilde sizi arayan kişilerin telefon numarasını bulabilirsiniz. Sizi arayan numarayı Facebook üzerinden bulabilmeniz için, Facebook’a giriş yapın ardından arama çubuğuna numarayı yazınız ve Ara butonuna basınız. Bu şekilde sizi kimin aradığını bulabilirsiniz. Tabi ki bunun için, karşı tarafın cep numarasını Facebook üzerine kayıt etmiş olması gerekiyor. Aksi takdirde sonuç alamazsınız.

WhatsApp Kullanarak Telefon Numarası Öğrenme

Bu yöntemi eminiz ki hepiniz biliyorsunuzdur. Biz yine de bahsedelim. Sizi arayan numaranın kim olduğunu merak ettiğiniz takdirde, bu kişiyi telefon rehberinize kaydedin ve daha sonra WhatsApp uygulamasından kişi listenizi yenileyin. Rehberinize kaydettiğiniz bu kişi eğer WhatsApp kullanıyorsa ve profili herkese açık ise bu kişinin kim olduğunu buradan bakıp öğrenebilirsiniz.

İnternet Kullanarak Telefon Numarası Öğrenme

İnternet üzerinden ücretsiz sorgulama yapacağınız siteler var. Bu siteler üzerinden telefon numarası girişi yaptıktan sonra numaranın kime ait olduğunu bulabilirsiniz. Telefon numarası sorgulayabileceğiniz internet adresleri;

Değerli ziyaretçilerimiz Kişilik haklarını korumak adına Numara sorgulama siteleri kaldırılmıştır. Anlayışınız İçin teşekkür ederiz.

Bu iki siteden ücretsiz sorgulama yapabilirsiniz.

Peki, diyelim ki tüm bunları denediniz ve %100 sonuca ulaşamadınız. O zaman geriye bir seçenek kalıyor; o da ücretli olarak telefon numarası sorgulamak. Sizler için bu konuya da değinmek istiyoruz.

Ücretli Telefon Numarası Sorgulama

Telefon Numarasının Kime Ait Olduğunu Öğrenme

Ücretli numara sorgulaması yapabilmeniz için ilk olarak sizi arayan numaranın hangi operatör firmasına bağlı olduğunu bilmeniz gerek. Aksi takdirde ödediğiniz ücret boşa gidecektir. Numaraya bakarak operatör tahmin etmeye kalkmanız da tam sonuç vermeyecektir. Çünkü karşıdaki kişi numarasını başka bir operatöre taşımış olabilir. O nedenle sizlere operatör sorgulamayı gösterelim.

İlk olarak aşağıdaki adrese tıklayın ve öğrenmek istediğiniz telefon numarasını yazınız.

Değerli ziyaretçilerimiz Kişilik haklarını korumak adına Numara sorgulama siteleri kaldırılmıştır. Anlayışınız İçin teşekkür ederiz.

Şimdi operatörün kime ait olduğunu öğrendiniz. Sıradaki adım:

Turkcell Bilinmeyen Numara Öğrenme

Turkcell numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için:

Mesaj bölümüne kime ait olduğunu merak ettiğiniz numarayı başına sıfır koymadan yaz ve 2200′ye mesaj olarak gönder.

Vodafone Bilinmeyen Numara Öğrenme

Vodafone hatlı cep numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için:

Mesaj bölümüne KIM Yazın ve bir boşluk bırakın ardından Numaranın başına sıfır koymadan 7048′e mesaj olarak gönderin.

Türk Telekom Bilinmeyen Numara Öğrenme

Türk Telekom hatlı cep numarasının kime ait olduğunu öğrenmek için:

Numaranın başına sıfır koymadan mesaj bölümüne yazın ve 11855′e mesaj olarak gönderin. Ya da 11855′i arayarak da Türk Telekom bilinmeyen numaralar servisinden öğrenebilirsiniz.

3 YORUM

  1. +90 539 *** ** ** ile şu mesajı yolladılar:

    Kargonuz vardı adresteyim ama yoksunuz. Ağır bir koli şubeye bırakıcam çağrı merkezini arayın hemen yönlendirelim.

    Dikkatli olun..

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin