Yazılım

TeamViewer İndir Uzak Masaüstü Bağlantısı

Teamviewer programı internet üzerinden herhangi bir bilgisayar ya da sunucuyla uzak masaüstü bağlantısı kurabilmek için kullanabileceğiniz gelişmiş bir uzak masaüstü bağlantı programı olarak bilinir. Bağlantı kurduğunuz bilgisayarın masaüstüne sanki bilgisayarın başında oturuyormuş gibi hakim oluyorsunuz. Bu sayede kendi bilgisayarınızın ekranından bağlantı kurduğunuzun diğer bilgisayar da gerçekleştirmek istediğiniz tüm işlemleri kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilme imkanı sunuyor.

Aynı zamanda farklı kullanıcılara ya da tanıdıklarınıza uzaktan masaüstü destek verme imkanını da sunan Teamviewer programının sade ve pratik arayüzü sayesinde kolay kullanımı ve işlevselliği dünya üzerinde milyonlarca kullanıcı tarafından tercih edilmesini sebeplerinden olsa gerek. Teamviewer’ ın kullanım alanı o kadar geniştir ki hangi işlemi yapmak için kullanacağınız tamamen size kalmış durumda.

TeamViewer İndir Uzak Masaüstü Bağlantısı

Teamviewer Programının kurulu olduğu her bilgisayar için bir kullanıcı ID’ si ve şifresi verilmektedir. Şifre programın her açılışında farklı olacak şekilde ayarlanmış, her açılışta kendini yeniler. Bilgisayarınıza bağlanma izni vermek istediğiniz kullanıcıya sadece kullanıcı ID’ nizi ve altında bulunan şifrenizi vermeniz yeterli oluyor. Bu şekilde karşı taraftaki kullanıcı kendi bilgisayarı üzerinde Teamviewer’ ı çalıştırarak sizin ona verdiğiniz ID’ niz ve şifrenizi kullanarak sizin bilgisayarınıza bağlantı sağlayabilir.

Bağlantı sağlandıktan sonra karşı taraftaki kullanıcı sizin masaüstünüzü olduğu gibi görecek ve sizin bilgisayarınızı aynı ekranda ikinizde kullanabileceksiniz. Teamviewer yazılımını kullanmak bu kadar kolay ve pratik. Bilgisayar kullanma da ne kadar acemi olursanız olun bu programı kolayca kullanabilirsiniz.

Kişisel kullanıcılar için ücretsiz olan bir yazılımdır. Kullanıcıları için Türkçe dil desteği de sunan Teamviewer yazılımı tüm bilgisayarlar için uygun programlar arasında yer alıyor. İşyerinizde ya da okuldayken ev bilgisayarınızda bulunan Teamviewer’ ın ID’ si ve şifresini bilmeniz dahilinde ev bilgisayarınıza bağlanabilir, gerekli belgelerinizi alabilirsiniz.

Bilgisayarınızda halledemediğiniz sorunlar için Teamviewer ile uzman birinden uzak bağlantıyla yardım alabilirsiniz. Tanıdıklarınıza çevrimiçi destek vermek ya da destek almak için ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olan Teamviewer programını kullanabilirsiniz.

TeamViewer İndir Uzak Masaüstü Bağlantısı

Teamviewer Programının Özellikleri:

  • Uzaktan bilgisayar bakımı,
  • Sunum, toplantı, uzak bilgisayar ya da sunuculara erişim, yönetim, destek, satış, ekip çalışması,
  • Ev, ofis ve eğitim ihtiyaçlarını karşılama gibi tüm farklı durumlar için tek bir çözüm sunma imkanı,
  • Çapraz platform bağlantıları desteği ile Windows, Mac, Android, iPhone/iPad ve Linux işletim sistemlerinin her birine uyumlu kullanılabilir,
  • Güvenlik duvarları ve proxy ayarları olsa dahi bunlara takılmadan ve ek bir yapılandırmaya gerek duymadan çalışabilir,
  • Uzak bağlantılı bilgisayar üzerinde oynatılan müzik, video ve sistem seslerini de anlık olarak görüp duyabilmenize imkanı tanır.
  • Uzak masaüstü bağlantısı aracılığıyla yapılan toplantıların ses ve video kayıtlarını yapabilme. Bunu da aynı zamanda entegre dönüştürücü ile AVI formatına dönüştürebilme imkanı,
  • Bilgisayarlar ve kişi listenizde bulunan herhangi bir kullanıcıyla tek bir tıklama sayesinde bağlantı kurabilme imkanı ve bağlantı kişilerinizin hızlı yönetimini sağlama,
  • Listenizde olan kullanıcı ya da kişilerden anlık olarak kimlerin çevrimiçi durumda olduğunu kontrol etme imkanı,
  • Listenizde olan kullanıcılarla anlık ileti fonksiyonu ile grup sohbeti ve çevrimdışı mesajlaşma desteği,

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını kullanıcılarına güvenli bir şekilde üstelik ücretsiz olarak sunan Teamviewer’ ı denemek isterseniz indirmenizi tavsiye ederiz.

İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu