Oyun

Subway Surfers Hawaii Mod Para Anahtar Hile APK İNDİR

Subway Surfers Hawaii oyunun sınırsız para hilesi, sınırsız anahtar hilesi ile karşınızdayız. Bir çok android oyun sevenin yakından takip ettiği ve severek oynadığı bir mobil oyundur. Tren raylarında gerçekleşen kovalama ile başlayan oyun hem koşarken toplanan altınlar hemde hediyeler ile çok keyifli vakitler yaşayabilirsiniz. Tabii ki tren yolundaki bekçi ve köpeğini saymazsak en ufak bir yavaşlamada bekçinin sizi enseleneceği endişesi ile oyun daha çok heyecana bürünüyor.

Subway Surfers Hawaii Mod Para Anahtar Hile APK İNDİR

Oyunun geliştiricisi olan Kiloo’nun Hawaii güncellemesi ile oyun farklı bir boyut kazanmış ve yüksek dağların içinde, lav ırmaklarının arasında sörf yapıp altınlar kazanabiliyorsunuz. Ayrıca bu oyuna yeni bir kahraman dahil olmuş adı ise Izzy. Bu kahraman ile yani Izzy oyuncusuyla sörf yapma imkanına sahip olabiliyorsunuz. Sınırsız para hilesi, Sınırsız anahtar hilesi ile oyunda yaşadığınız maddi sıkıntının üstesinden gelebilirsiniz.

Subway Surfers Hawaii Mod Para Anahtar Hile APK İNDİR

Subway Surfers oyunun bir çok ülke için olan sürümü mevcut fakat Türkiye için olan sürümü de olsaydı açıkçası çok daha sevilen ve oynan oyun olacağını kendi düşüncelerimi ve kendi yorumumuzu beyan etmek istiyorum. Neden Amerika, Hindistan, Avustralya, Japonya, Rusya, Fransa, Brezilya gibi olan ülkelerin sürümleri bulunuyor da Türkiye için olan sürümü neden yok diye açıkçası düşündürmüyor değil. Türkiye’deki kullanıcıların bu oyuna ilgisini görmezden gelemeyiz.

Subway Surfers Hawaii Mod Para Anahtar Hilesi Nasıl Yüklenir

Subway Surfers Hawaii Mod Para Anahtar Hile APK İNDİR

Subway Surfers hilesini yüklemek için akıllı telefonunuza bir kaç değişiklilik yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde akıllı telefonunuz internetten dosya indirmenize izin vermeyecek ve sağdaki uyarıyı alacaksınız. Şimdi, bu uyarıyı almamak ve Subway Surfers Hawaii Mod Hile APK kurulumu yapabilmek için izlenecek yolları anlatacağız.

  • İlk olarak telefonunuzun “Ayarlar” bölümüne girin.
  • “Ayarlar” menüsü açıldıktan sonra, açılan menü içeriğinden “Güvenlik” kısmına dokunun.
  • “Bilinmeyen kaynaklar” adında bir başlık göreceksiniz. İşte, değiştireceğiniz ayar budur. Buradan kapalı olan bu özelliği aktif hale getiriniz.
  • .apk uzantılı dosyaları telefonunuza yüklemek için uygulama indirmeniz gerekmektedir. Bu konuda en çok kullanılan uygulama, AppInstaller’dır.
  • Bu uygulamayı Google Play Store’ye girerek indiriniz.
  • Telefonunuzu bilgisayara bağlayın ve .apk uzantılı dosyayı telefona aktarın.
  • Telefonunuz ile bilgisayarınızın bağlantısını kesin.
  • Son aşama olarak AppInstaller uygulamasını açın ve yüklediğiniz .apk uzantılı dosyayı bulup kurma işlemini gerçekleştirin.

Nasıl yükleneceği konusunda artık neler yapacaklarımızı biliyoruz. Sırada Subway Surfers Hawaii Mod hile dosyasında. Aşağıdaki yer alan indirme butonlarından APK dosyalarını bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Yaşadığınız sorunları ve düşüncelerinizi bize yorum olarak iletebilirsiniz. Bol Keyifler…

Subway Surfers Hawaii Mod APK İNDİR (Kaldırıldı)

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu