Oyun

Steam’de CS GO Nasıl İndirilir ve Nasıl Yüklenir?

Bilindiği üzere belki de birçoğumuzun bilgisayarla tanıştığı andan itibaren karşısına çıkan ilk oyunlardan biri CS olmuştur. İlk olarak 19 Haziran 1999’da piyasaya sürülen Counter Strike zamanla gelişerek günümüzde de CS GO adıyla başarıyı yakaladı. Üstelik önceden ücretli olan CS GO artık ücretsiz bir şekilde oynanabiliyor. Bu işlemin dünyanın en çok kullanılan oyun satın alma ve oynama platformu Steam’de de yapılabiliyor olması birçok insanı CS GO oynamaya teşvik ediyor. Durum böyleyken bizler de oyun oynamayı seven ziyaretçilerimiz için Steam’de CS GO nasıl indirilir ve nasıl yüklenir? Sorusunun cevabını bu makalemizde vereceğiz. Steam’de CS GO oynamak için:

  • Öncelikle, Steam hesabınızı açın ve ekranın sol üst tarafında yer alan “Mağaza” seçeneğine girin.

Steam CS GO İndirme

  • Daha sonra, pencerenin sağ üst kısmındaki arama kutucuğuna tıklayarak “CS” yazın ve karşınıza çıkan “Counter-Strike: Global Offensive” seçeneğiyle devam edin.
  • Oyunun Steam mağazasındaki sayfası açıldıktan sonra, farenin tekerleğiyle sayfayı biraz aşağı kaydırdıktan sonra pencerenin orta kısmında yer alan “Oyunu Oyna” butonuna tıklayın.

Steam CS GO İndirme

  • Son olarak karşınıza yukarıdaki gibi bir pencere geldiğinde, “Yükleme Klasörünü Seç” ibaresinin altında yer alan kutucuğa tıklayarak oyunu kaydedeceğiniz diski seçin ve “İleri” butonuna tıklayın (Oyunun kaydedeceğiniz diskte en az 22 GB boş alan olmalıdır).

Buraya kadar belirttiğimiz işlem adımlarını takip edip sırayla uyguladıysanız Steam’de CS GO’yu indirmeye başlamışsınızdır. Bu sayede sizlere gerekli bilgiyi aktarmış olduk. Ancak eğer oyunu oynamaya başlamayı düşünüyorsanız sizlerle son bir bilgi paylaşımı sağlamamızda yarar var. CS GO: Global Offensive oyununda Prime Status Upgrade adlı ücretli bir yükseltme seçeneği bulunmaktadır. Bu ücretli yükseltme seçeneğiyle:

  • Oyunda yalnızca Prime Status Upgrade yükseltmesini satın alan kullanıcılarla eşleşirsiniz.
  • Steam’de oldukça yüksek fiyatlara satılabilen ve yalnızca CS GO Prime Status versiyonunda bulunan özel itemlere erişim sağlayabilirsiniz.

Dolayısıyla eğer sizler de CS GO oynayarak Steam üzerinden para kazanmak ve kazandığınız paradan Steam’de alışveriş yapmak istiyorsanız daha seçkin ve özel itemlere sahip olabilmek için CS GO Global Offensive Prime Status versiyonunu satın almanızı tavsiye ederiz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu