Yazılım

Slayt Programı; ProShow Producer

Profesyonel seviyede slaytlar hazırlamak isteyenlerin tercih ettiği popüler program Proshow Producer.. Proshow Producer kullanımı profesyonel şekilde slayt gösterileri oluşturmanıza olanak sağlayan başarılı ve güçlü bir yazılımdır. ProShow Producer programı, ProShow Gold programının daha fazla gelişmiş bir sürümüdür.

Program, arayüzü ile yeni başlayan kullanıcıların dahi kolaylıkla kullanabileceği şekilde tasarlanmıştır. Üç adımda fotoğraf, video, müzik ve slayt özelliklerini ekleyerek istediğiniz formatlarda slayt gösterilerinizin çıktısını alabilirsiniz. Medya dosyalarını programa ekleyebilmek için sürükle bırak özelliğini kullanabilirsiniz. Ayrıca zaman çizelgeleri için de dosya tarayıcınızı kullanabiliyorsunuz.

Resim dosyalarınız arasında, farklı efektlerle geçişi sağlayabilirsiniz, bu sayede etkili sonuçlar alabilirsiniz. Program bünyesinde 280′ in üzerindeki geçiş efekti bulunmaktadır. Geçişlerde zamanlama ayarlaması, resimleri döndürme, şekillendirme, renk ayarları ekleme sunması da güzel bir avantaj. Proshow Programı, resim ve video dosyalarınızı da düzenleyebileceğiniz bir asistan görevinde.

Slayt Programı; ProShow Producer

Gerçek zamanlı bir ön izleme aracına da sahip olması, Proshow Producer Programı’ nı kullanmak için nedenler arasında kuşkusuz.

Resimlerinizi CD’ ye kaydedip daha sonra, slayt gösterisi olarak seyretmenize imkan veren program, hazırlamış olduğunuz Proshow Producer slayt gösterilerini birçok farklı formatta çıktı olarak alma imkanını da sunuyor.

Fotoğraf albümlerinizi, CD, DVD, VCD, EXE, HD, WMV, MPEG 1, MPEG 2 ya da Flash formatlarında kaydedebilirsiniz. E- posta aracılığı ile sevdiklerinizle de bu albümlerinizi paylaşabilirsiniz. Ayrıca diğer sosyal medya hesaplarında, TV ortamında da slayt gösterilerinizi paylaşabilirsiniz.

Siz de alışılmışın dışında, başarılı slayt gösterileri hazırlamak istiyorsanız eğer, Proshow Producer, sizin ihtiyacınız olan program diyebiliriz.

İNDİR (Kaldırıldı)

Proshow Producer Programı Kurulumu

Programımızı indirerek, indirdiğimiz dosya dizinini açıyoruz ve setup dosyamızı buluyoruz. Setup dosyamıza çift tıklıyoruz ve bekliyoruz.

Daha sonra karşımıza gelen yönergelerden; Next > Next > I Agree > Next > İnstall yollarını izleyerek, en son ‘Finish’ diyerek programın kurulumu tamamlıyoruz. Bu kadar artık programınız kullanıma hazır.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu