Yazılım

Site Engelleme Programı

Kullandığınız bilgisayar üzerinden erişim sağlanmasını istemediğiniz internet sitelerini kolaylıkla site engelleme programı ile bilgisayarınızdan erişimi engelleyebilirsiniz. Engellemek istediğiniz tüm siteleri küçük bir program sayesinde basit adımlar ile uygulayabilirsiniz. Bu program özellikle ailelerin çocukları için İnternet üzerinde zararlı bulduğu siteleri engelleme yönüyle tercih sebebi olabilir.

Site Engelleme Programı

İnternet üzerinde çocuklar için uygun olmayan pek çok site bulunmakta, güvenli bulmadığınız sitelerin erişimi engelleyebilir aileniz için internet gezintisini güvenli olarak sağlayabilirsiniz. Kullanılacak olan programın dili Türkçe olması ve basit arayüze sahip olması kullanımı kolaylaştırıyor. Normal bir bilgisayar kullanıcısı bu yazılımı zorlanmadan kullanabilir.

Programın kurulumu ise çok basit birkaç adım ile programı bilgisayarınıza yükleyebilirsiniz. Kullanımı ise sadece engellemek istediğiniz sitenin adresini programın Site Giriş bölümüne yazabilir ardından yasakla butonuna ile sitenin erişimini bilgisayarınızda engelleyebilirsiniz. Ayrıca yasaklanan siteleri programın sağ tarafından bulunan listede görme imkanınızda bulunuyor.

PROGRAMI İNDİR

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu