Yazılım

Silinen Resimleri Geri Getirme – Kurtarma

Bilgisayarınızda bulunan önemli fotoğraflarınızı anılarınızı istenmeden yanlışlıkla bilgisayarınızdan sildiniz ve geri getirmek kurtarmak için ne yapacağınızı bilmiyorsanız bu yazımızda ayrıntılı olarak bilgisayarınızdaki silinen resim dosyalarını nasıl kurtarıldığını anlatacağız. Anlatımda bir yazılım üzerinden nasıl yapıldığını görsel olarak belirtilmekte fakat bu yazılım daha önceki karşılaştığınız Recovery yazılımlardan çok farklı. Farklı olan tarafı ise diğer bazı Recovry yazılımları gibi yüksek veri boyutuna sahip olmaması ve kullanımı oldukça kolay. Bilgisayar kullanmayı yeni öğrenen bir kullanıcı bile bu yazılımı rahatlıkla kullanabilir.

Yazılımın en ilginç yani çok düşük veri boyutunda olan bu yazılım çok başarılı ve etkili sonuçlar elde etmemizi olanak sağlaması. Yani diğer Recovery yazılımların yanı sıra eğer sadece bir resim dosyası kurtarmak istiyorsanız bu yazılım sizin için en ideal diyebiliriz. Çünkü tarafımca test edilmiş ve yazılımdan beklenmeyen başarılar elde edilmiştir. Bu sebepten help724.com ziyaretçilerimize tavsiyede bulunabileceğim bir resim dosyası kurtarma yazılımıdır.

Diğer Recovery yazılımların bazı karmaşık arayüzleri bazı kullanıcıları kullanımdan yana zorlayabilir ve kullanımdan yana zorladığı için etkili sonuçlar elde etmeye bilirsiniz. Bu durumun yanı sıra daha basitleştirilmiş kullanımı kolay yazılımlar tercih edebilirsiniz. Kullanmanızı tavsiye ettiğim Digital Image Recovery yazılımın kullanımı oldukça kolay istediğin işlemi kolaylıkla sağlayabilirsiniz. Digital Image Recovery yazılımı sadece 2.71 MB Veri dosya boyutuna sahiptir.

Digital Image Recovery Bilgisayarınıza İndirin

İNDİR

Digital Image Recovery Yazılımı Nasıl Kullanılır ?

  1. Dirve (Sürücü) : Yazan Bölümden Silinen Resim Dosyalarınızı Hangi Sürücü Üzerinde Silme İşlemini Gerçekleştirildiyse kurtarmak istediğiniz sürücüyü Seçin. Silinen Resim Dosyaları Sürücü Üzerinde Tarama Yapılacak.
  2.  Destination path (Hedef Yolu) : Kurtarılan Resim Dosyalarınız Kaydedilecek Yeri Belirleyin.
  3.  File name prefix (Dosya Adı)  : Kurtarılan Resim Dosyasının Hangi Ad İle Kaydedilmesini İstiyorsanız  Burada image Yazan Yazıyı Sizin Belirlediğiniz Bir İsim İle Değiştirebilirsiniz.
  4.  Farklı Bir Ayara Gereksinim Duymadan START Butonu İle Kurtarma İşlemini Başlayabilirsiniz.

Silinen Resimleri Geri Getirme - Kurtarma

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu