Bilgi

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası: Telefon, TV, Beyaz Eşya

Samsung müşteri hizmetleri numarası nedir?, Samsung telefon, tv, beyaz eşya müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim? Samsung şikayet hattı nerede? Sorularının yanıtlarını merak eden okuyucularımız için bu içerikte paylaşıyoruz.

Samsung Müşteri Hizmetleri

Samsung elektronik üzerine üretim sağlayan en köklü firmalardan birisidir. Başta telefon olmak üzere televizyon, beyaz eşya, bilgisayar gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir.  Genel merkezi Seul, Güney Kore olan şirket 1932 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana birçok tasarım ödülü ve patent almıştır. Amerika ve Avrupa’da en çok sevilen markaların içerisinde yerini korumaktadır.

Global olarak bu kadar büyümesine ve sevilmesine en çok etken Samsung müşteri hizmetleri olmuştur. Müşteri ilişkileri konusuna önem veren Samsung bu sayede en çok ürün satan firma haline gelmiştir. Ürün satışı sonrası sağladığı montaj, bakım, onarım gibi hizmetler firmaya karşı olan güveni daha da güçlendirmiştir.

Samsung son zamanda faaliyete geçirdiği canlı destek sistemi de birçok firmanın sunduğu destek hizmetine örnek niteliktedir. Saat 09.00 ile 20.00 arasında açık olan bu sistem sayesinde Samsung müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Televizyon, telefon veya beyaz eşya her ne ürününüz olursa olsun, Samsung müşteri hizmetleri belirtilen saatte size canlı destek sunacaktır.

Samsung’un müşteri hizmetleri konusunda zirve yapan bir diğer hamlesi ise Duyan Eller Projesi olmuştur. İşitme engelli olan bireyler için faaliyete geçirilen bu projede görüntülü samsung müşteri hizmetleri merkezi kurulmuştur. Bu merkez sadece işitme engeli olan bireylere hizmet vermek üzere tasarlanmıştır. Buradaki duyarlılık ise takdir edilecek boyuttadır.

Samsung Müşteri Hizmetleri Numarası

Samsung sağladığı canlı destek ve duyan eller projesinin yanı sıra müşteri hizmetleri de bulunmaktadır. Samsung müşteri hizmetleri numarası ile alanında bilgili ve yetkin temsilciler sizlere hizmet sunacaktır. Ürün kategorisi gözetmeksizin tüm Samsung ürününüz için tek bir numaradan destek alabilirsiniz.

Samsung müşteri hizmetleri çalışma saatleri 08.00 ile 20.00 arasında olmaktadır. Samsung müşteri hizmetleri numarası 444 77 11 kurumsal müşteri hizmetleri numarası ise +90 850 2010 222 olmaktadır. Kurumsal müşteri hizmetleri çalışma saatleri 09.00 ile 18.00 arasındadır.

Türkiye’nin birçok ilinde servis ağı bulunan Samsung, talebiniz doğrultusunda en yakın yetkili servisi size yönlendirecektir. Müşteri hizmetleri tarafından açılan talep Samsung yöneticileri tarafından da incelenmekte ve takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetine önem veren Samsung açılan her talebi takip altına almaktadır.

Samsung müşteri hizmetleri numarası belirlenen saatler dışında hizmet vermemektedir. Eğer talebiniz acil ise Samsung Email Ürün Desteği portalından hizmet alabilirsiniz. Email ürün desteği sayfasında bulunan formu eksiksiz ve ayrıntılı bir şekilde iletmeniz durumunda Samsung müşteri temsilcileri sizinle irtibat kuracaktır.

Samsung Telefon Müşteri Hizmetleri

Samsung telefon üretimi konusunda dünya çapında en iyi sıralamaya sahiptir. Birçok ülkede en çok satan telefon üreticisi olarak seçilmiştir. Bunu üstün Ar-Ge ve teknolojiyi sunarak başarabilmiştir. Ayrıca satış sonrası destek hizmeti de ürüne güven duygusunu ortaya çıkarmıştır. Türkiye’de birçok ilde Samsung elektronik yetkili servisi bulunmaktadır.

Samsung telefon müşteri hizmetleri ile telefonunuzun onarımını sağlayacak yetkili servise yönlendirme sağlanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetleri telefondaki sorunu çözmek konusunda da size yardımcı olacaktır. Samsung telefonlar için yerinde yetkili servis bulunmadığını da ek olarak belirtelim. Samsung müşteri hizmetleri numarası ile size en yakın elektronik yetkili servis bilgisini alabilirsiniz.

Samsung Beyaz Eşya Müşteri Hizmetleri

Samsung elektronikte elde ettiği başarıyı ve prestiji beyaz eşya kategorisinde de kullanmaya karar verdi. Üretim sağladığı beyaz eşya grupları ise üstün kaliteye ve özelliklere sahip olmaktadır. Birçok aile tarafından sevilerek kullanılan bu eşyaların arızası Samsung beyaz eşya müşteri hizmetleri tarafından sağlanmaktadır.

Samsung beyaz eşya grupları için yerinde destek sunmaktadır. Ürünün arızasını Samsung müşteri hizmetleri numarası ile bildirmeniz gerekmektedir. Talebinizden sonra size en yakın konumda olan Samsung yetkili servis yerinde destek sunacaktır. Yerinde destek uygun olmayan arızalarda ise ürün yetkili servise alınacaktır.

Ürünün takibini Samsung müşteri hizmetleri numarası üzerinden sağlayabilirsiniz. Tüm aksiyonlar sisteme kaydedilmektedir. Üründe sağlanan değişikler, onarımlar anlık olarak Samsung’un kullandığı özel bir yazılımla tüm yetkili servislerinde görüntülenebilmektedir. Müşteri hizmetleri de aynı sistemi görüntüleme yetkisine sahiptir.

Samsung Tv Müşteri Hizmetleri

Samsung elektronik ürün gruplarında en dikkat çeken ürünü TV kategorisi olmuştur. Üzerinde çalıştığı üstün panel teknolojisi ile TV markaları arasında liderliğini korumaktadır. Bu ürün için desteği Samsung Tv müşteri hizmetleri sağlamaktadır. Ayrıca Samsung Tv uzaktan destek hizmeti de sunmaktadır.

Smart TV kullanan müşteriler Samsung müşteri hizmetleri numarası ile uzaktan destek talebinde bulunabiliyorlar. Bu destek talebinden önce cihazınızın internete bağlı olması gerekmektedir. İnternet bağlantısına sahip olduktan sonra, uzaktan destek için müşteri hizmetleri sizden 6 haneli PIN kodunu talep edecektir.

Bu kodu iletmeniz durumunda Samsung Tv için uzaktan destek alabileceksiniz. Eğer uzaktan onarım söz konusu değil ise cihazınıza yetkili servis üzerinden destek sağlanacaktır. Yetkili servis takibi için Samsung müşteri hizmetleri numarasını arayabilirsiniz.

Samsung Servis Numarası

Samsung ürününüz için direk yetkili servis ile görüşmek isteyebilirsiniz. Bu durumda Samsung müşteri hizmetleri numarası üzerinden konumunuza en yakın yetkili servisini öğrenmelisiniz. Samsung yetkili servisini öğrendikten sonra servis numarasını müşteri temsilcisinden talep edebilirsiniz. Bu durum genellikle sorunu direk uzmanından öğrenmek için yapılmaktadır.

Bazen müşteri hizmetleri bize direk sorunu aktaramamaktadır. Müşteri hizmetlerinden her sorunu bilmesi de beklenmez diye düşünüyoruz. Bu durumlarda ilgili servis numarası ile sorunu direk uzmanında öğrenmek çözüm üretmek konusunda bize zaman yaratacaktır.

Ayrıca yerinde destek yerine direk yetkili servis üzerinde de hizmet almış olabilirsiniz. Samsung ürününüzün onarımı ve aksiyonlarını işlem yapan personelden öğrenmek için Samsung servis numarasına ihtiyacınız vardır. İlgili personele ulaştıktan sonra işlem yapılan tüm detayları öğrenebilirsiniz.

Arıza talebi sadece Samsung müşteri hizmetleri numarası üzerinden sağlanmıyor. Samsung servis numarası ile de ürün desteği isteyebilirsiniz. Samsung müşteri hizmetlerini arayarak zaman kaybetmek istemiyorsanız Google üzerinden ilinizi ve Samsung yetkili servisi yazmanız yeterli olacaktır.

Samsung Şikayet Hattı

Her büyük firmada olduğu gibi Samsung firması içinde şikayet talebiniz olabilir. Bu tarz büyük firmalar personel takibini her ne kadar sıklıkla uygulasa da bazen istenmeyen durumlar söz konusu olabiliyor. Samsung müşteri hizmetleri numarası üzerinden olumsuz bir durum yaşamış olabilirsiniz. Ya da gelen yetkili servis personeli size istediğiniz düzeyde hizmet vermemiş olabilir.

Ürün hakkındaki olumsuz görüşlerinizi de Samsung Şikayet Hattı üzerinden iletebilirsiniz. Samsung müşteri ilişkilerine önem veren büyük bir firmadır. Bu konuda birçok firmanın sunmadığı CEO Ofisine E-posta Gönderin seçeneği sunmuştur. Direk Samsung başkanı ile iletişim kurabiliyorsunuz.

Şikayetiniz büyük bir öneme sahip değilse bunu Samsung müşteri hizmetleri numarası aracılığıyla da iletebilirsiniz. Eğer büyük bir mağduriyet durumu söz konusu ise Samsung şikayet hattını kullanmalısınız. Buradaki talebiniz Samsung’un en üst yetkilileri tarafından inceleme altına alınacaktır.

Benzer İçerik:

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu