Yazılım

Office 2016 İndir, Yenilikleri İle Geldi !

Microsoft Office 2016 yakın zamanda piyasaya çıktı. Microsoft bulut tabanlı yeni uygulamaları ile kullanıcıların yine faydasını düşünüyor. Kullanıcıların daha verimli çalışmasına destek olacak yenilikler getirdi. Microsoft aynı zamanda Office 365’ in birleştirilmiş ve yeni uygulamaları ile takım çalışmasının güzelliklerini ortaya çıkaracak.

Office 2016 yazılımı Outlook, Word, PowerPoint, Excel, OneNote, Project, Access ve Visio olmak üzere Windows işletim sistemine uyumlu yeni masaüstü uygulamaları ile birlikte geliyor. Office 2016 ile üzerinde en son çalışılan belgelere, PC’ den, mobil cihazlardan, ya da online olarak ulaşılabilme imkanı bulunuyor. Office uygulamalarında aynı anda birden fazla kişi, tek bir çalışma dosyası üzerinde ortak çalışma yürütüp düzenlemeler yapabilecekler.

Office 2016 İndir, Yenilikleri İle Geldi !

Microsoft Office 2016’ ya sık sık güncelleme de gelecek. Bu sayede en yeni özellikleri ve güvenlik yamalarından da faydalanacaksınız. Bu yeni yazılım da koyu ve renkli olmak üzere iki farklı tema seçeneğine yer verilecek. Office 2016’ da dikkat çekici tema seçeneği yeniliği çok kullanıcılı düzenleme seçeneğini getirmiş oluyor. Office 2016 bu yeniliklerle daha modern bir görünümle kullanıcıların hizmetine sunuluyor.

Microsoft Güvenliği Artırıyor

Office 2016 İndir, Yenilikleri İle Geldi !

Kişisel bilgilerin güvenliğini sağlamak için sistem kullanıcıları gözbebeğinden tanıyabilen teknoloji ‘Windows Hello’ ile Office 2016 programlarına ve Microsoft’ a giriş yapılabilecek artık.

Microsoft’ ta Continuum özelliğinin getirdikleriyle; Office mobil uygulamaları, Windows 10 aracılığıyla akıllı telefondan da, bilgisayardan gerçekleşiyormuş gibi işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Önemsiz e-postaları otomatik olarak silecek.

En akıllı gelen kutusu olarak tasarlanmış ve hızlı arama özelliği ile piyasaya çıkan Outlook 2016, önemsiz e-postaları otomatik olarak silecek ve gelen kutunuzda istemediğiniz kalabalıklarla uğraşmaktan kurtuluyorsunuz.

Tell Me özelliği sayesinde Office özelliği ve komutuna anında ulaşma imkanı sunulacak.

Smart Lookup ile de Web’ de aranan bilgi direkt olarak çalışılan dokümana getirilebilecek.

Birden fazla kullanıcı ile takım destekli çalışma geldi.

Office 2016 İndir, Yenilikleri İle Geldi !

Takım çalışmalarını destekleyen, birden fazla kullanıcının Microsoft Office 2016’ da işlemlerinin aynı zamanda birlik içinde yönetebilmelerine olanak tanıyor. ‘Eş zamanlı yazma asistanı’ imkanı artık Word, Powerpoint bir de OneNote masaüstü versiyonlarında bulunuyor.

Eşzamanlı yazma asistanı sayesinde, Word dokümanında birlikte çalıştığınız diğer takım arkadaşlarınızın yaptığı değişiklikleri de görülebileceksiniz. Office ve Skype’ ın etkileşimi sayesinde Office uygulamaları içinden çalışma arkadaşlarınızla haberleşip mesajlaşabilecek, ekran paylaşımında bulunup, görüntülü ve sesli konuşmalar gerçekleştirebileceksiniz.

Office 2016, ‘Sway’ olarak isimlendirilen yeni uygulaması ve Windows 10 yazılımı ile sunum formatına da yenilikler getirecek.

İş yerinize özel bilgiler iş yeri içinde kalacak.

Outlook, Word, PowerPoint ve Excel’ de Office 2016 ve Office 365’e eklenen yeni güvenlik mekanizması ile bilgilerin hangi şirkete özel olduğunu belirleyerek, bilgilerin iş yeri dışına çıkma riski de en aza indirilmiş oluyor. Kullanıcılar, çoklu kimlik doğrulama sistemiyle, kurumsal ağda değilken bile belgelerinize güvenli bir şekilde ulaşabileceksiniz.

Office 365 Planner; uygulaması ile işleri planlamak, iş bitiş tarihi belirlemek, yeni iş eklemek ve e-posta bildirilerini görüntülemek mümkün olacak.

47 farklı dil desteği ile birlikte Office Programları.

Office 2016 programları 47 farklı dil çeşidi ile kullanıcılara hizmet verecek. Bu hizmet Windows 7 ve sonrasında ki işletim sistemlerinde geçerli olacak. Office 2016 hem PC hem de Mac kullanıcıları için bu imkan sunulacak.

OFFİCE 2016 İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu