Multimedya

Netflix’in Şubat 2021 Dizi ve Film Takvimi Belli Oldu!

Netfix, yeni yılın ilk çeyreğinde yayın hayatına devam ederken Türkiye için “Şubat” ayında yayınlanacak içeriklerin planlamasını duyurdu. Bu planlamalar doğrultusunda yepyeni dizilerle karşı karşıya kalacağımız ve seyir zevkinin yine üst seviyelere çıkacağını görebiliyoruz. Bir önceki yapım takvimlerine baktığımızda platformunda daha öncekilere göre daha az miktarda dizi ve film yayına alacağı kanısına varmak hiç de zor olmuyor. Şubat ayı içerisinde yayınlanacak en önemli Netflix içeriği dünya üzerinde herkes tarafından efsaneliği kanıtlanan “Pele” adlı futbolcunun hayat hikayesi oluyor. Bu belgesel tüm sinema severleri heyecanlandırdığı gibi adeta herkesi ekranlara bağlayacak.

Şubat 2021 Yeni Dizi ve Filmlerin Listesi (Netflix)

Her biri birbirinden değerli toplamda 7 farklı yapımın beyaz perdeye aktarılacağı söyleniyor. Bu yapımlar;

Diziler

  • Ateşböceği Yolu (3 Şubat)
  • The Crew (15 Şubat)
  • Behind Her Eyes (17 Şubat)
  • Tribes of Europa (19 Şubat)

Filmler

  • Malcolm ve Marie (5 Şubat)
  • Dünyadan Haberler (10 Şubat)
  • I Care a Lot (19 Şubat)

Ateşböceği Yolu (3 Şubat)

Ateşböceği Yolu Dizi Görseli

Netflix tarafından “Şubat” ayının ilk günlerinde izlenmeye sunulacak olan Ateşböceği Yolu, Kristin Hannah tarafından yazılan bir romanın beyaz perdeye uyarlanmasıdır. Bu dizinin her anında Tully ve Kate isimli iki bayanın yaklaşık 30 yıllık dostluğu konu alınacak.

The Crew (15 Şubat)

The Crew Dizi Görseli

The Crew dizisi Kevin James’in başrolde olduğu, tamamıyla komediye odaklanmış bir yapımdır. Bu dizide NASCAR garajının şefi ve garajın teknolojiyle birebir uyum sağlayan çalışanları arasındaki çatışma konu alınıyor.

Behind for Eyes (17 Şubat)

Behind for Eyes Dizi Görseli

Behind of Eyes dizisinde eşinden boşanmış bir kadın ve psikolog arasında geçen ilişkiyi en ince ayrıntısına kadar hep birlikte yaşayacağız. Psikolog olan erkeğin kadının patronu olması dizinin daha ilgi çekici hale gelmesine sebep oluyor. Her ne kadar böyle olsa da ne yazık ki işler kadın için beklenen gibi gitmeyecek.

Tribes of Europa (19 Şubat)

Tribes of Europa Dizi Görseli

Bilim Kurgu filmlerini sevmeyen yoktur, Netflix bu konuda adeta çağ atlayarak Bilim Kurguyu tamamıyla diziye uyarlayarak izleyicilerini 2074 yılına götürecek. Avrupa’nın karşı karşıya kaldığı küresel olayların içerisinde kendini bulan üç arkadaş için işler ne yazık ki hiçbir şekilde tahmin edildiği kadar kolay olmayacak.

Malcolm ve Marie (5 Şubat)

Malcolm ve Marie Film Görseli

5 Şubat tarihinde yayına alınacak olan Malcolm ve Marie filmi Netflix tarafından yayınlanan klasik cinsellik temalı filmlerden biridir. Malcolm ve kız arkadaşı arasında geçen ihtişamlı aşka hep birlikte tanıklık ederken onların ilişki sürecinde yaşadığı zorlukları en ince ayrıntısına kadar görebileceğiz.

Dünyadan Haberler (10 Şubat)

Dünyadan Haberler Film Görseli

Bu film tamamıyla iç savaşta yaralanan bir gazinin hayatını konu almaktadır. Bu gazinin tek amacı haberlerle ilgilenmek olsa da Teksas’a giden gazi binbir türlü tehlikeyle mücadele edecektir.

I Care a Lot (19 Şubat)

I Care a Lot Film Görseli

Bu filmde heyecan her an üst seviyelerde yer alacak. Her gün farklı bir kişiye dolandıran kadının son kurbanında hiçbir şey planladığı gibi gitmiyor. Bu sürece hep birlikte tanıklık ederek ekranlara kilitleneceğimiz konusunda eminiz.

Bu dizi ve filmler “2021 Şubat” ayı içerisinde yayına alınıyor. Hangi film ya da dizinin daha fazla ilginizi çektiğini bizlere yorum kısmından belirtebilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu