Oyun

Need For Speed: Most Wanted İndir

Need for Speed, Most Wanted, Electroic Arts yani EA Games tarafından oluşturulup, piyasaya sürülen NFS serisinin dokuzuncu oyunudur. Most Wanted, tıpkı diğer NFS oyunlarında olduğu gibi, zamana ya da rakiplere karşı belirli bir yol üzerinde bunlara karşı yarıştığınız bilgisayar oyunudur. İllegal sokak yarışlarını konu alan Most Wanted oyununda, tıpkı Need for Speed’ de olduğu gibi modifikasyona da yer verilmiş.

Playstation, Nintendo, Windows, XboX, Gamecube vb. gibi oyun konsollarıyla da uygun şekilde piyasaya çıkmıştır. Oyunda hem spor hem de sokakta görebileceğimiz türden normal arabalar yer alıyor. Önceki çıkardıkları iki oyun serilerinin aksine oyun gece değil gündüz vakti oynanmakta. Serinin oyununu merak ediyorsanız, Need For Speed indir ve bu sayede Most Wanted oyununu keşfet.

NFS Araçları

Need For Speed: Most Wanted İndir

‘NFS, Most Wanted’ ve ‘NFS, Most Wanted Black Edition’ diye iki sürüm olarak çıkmıştır. Meraklıları için bu oyun versiyonu yeni olarak, Porsche 911 Carrera 4S arabasını bulunuyor.

Oyunda sahip olduğumuz ilk araçtan başlayalım; BMW M3 GTR. Need For Speed Underground serisinden beri devam eden favori modifiye araçları olan; Nissan Skyline GT-R, Toyota Supra, Mazda RX-7, 8, Mitsubishi Lancer Evo, Mercedes Benz, Lamborghini gibi araçlar da bulunuyor.

Çoklu oyuncu modunda arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz efsanevi yarış oyunu olan Need For Speed indir ve oynamaya başla.

NFS Araçlarda Modifiye Sadeleşti

Need For Speed: Most Wanted İndir

Her zaman ki gibi oyunda modifiye son derece önemli bir yer tutuyor. Aracın hızı, yol tutuşu, fren ve motor gücü ile araç performansı arttırılabiliyor. Aracınıza Nos takılabilirsiniz. Arabanızı istediğiniz renge boyayabilir ve her türlü şekil özellikleri ile değiştirilebilmektedir. Serideki bundan önceki iki oyuna göre modifiye seçenekleri de sadeleştirilmiş ve önceki oyunlarda ki kadar çeşitlilik bulunmuyor. Bu iyi mi kötü mü bilemedik.

NFS Araçlarda Nitro Oksit

Oyunda kullanıcıların en çok sevdiği özelliklerden biri sanırım Nitro Oksit’ tir. Sabit hızın üzerine çıkmak her zaman daha cazip olmuştur. Nitro’ nun bitmesi de ayrı bir haya kırıklığına sebep oluyordu diğer NFS serilerinde. Most Wanted’ da diğer Undergrand serilerinden farklı olarak, Nitro Oksit seviyesi otomatik olarak dolmakta.

NFS Oyun Modları

Need For Speed: Most Wanted İndir

Oyunda üç farklı yarış modu bulunuyor. İlki tabi ki hızlı yarış türü. Oyuncu bu yarış türünde menüden hızlı bir şekilde araba ve pist seçerek yarışa başlar ve isterse anlık yarışlara katılabilir.

İkinci yarış modu ise kariyer modudur. Bu mod da, belirli bir hikaye üzerinde ilerlersiniz ve bu sefer belli bir amaç uğruna oynarsınız. Yarışları kazanarak para kazanabilir, almış olduğunuz otomobilleri değiştirip da egzotik araçlara sahip olabilirsiniz. İsterseniz bu araçları da modifiye edebilirsiniz. Üçüncü yarış modu ise düello modu. Bu mod da zamana ya da diğer yarışan oyunculara karşı anlık yarışlara girebilirsiniz, ödüller kazanabilirsiniz.

NFS Gündüz Modlu

Underground serisinden farklı olarak; oyun sabah vakti ‘Rockport’ diye bir şehrin üç farklı semtinde geçiyor. NFS Most oyununda, farklı hava koşullarına ve yağmura rast gelebilirsiniz. Oyun mekanı, apartmanlar, endüstriyel alanlar ve ormanlık alanlara vb. yerlerden oluşuyor. Kestirmeler ve rampalarla yola ve oyuna hareket katmış.

NFS’ ye Polisler Geldi

Oyunda gelişmiş bir yapay zeka mekanizması bulunuyor, serinin oyununa trafik polisleri de eklenmiş, bu sayede yarış süresince ya da serbest sürüş modunda iken herhangi bir şeyden dolayı polisler tarafından takip altına alınabilir, kovalanabilirsiniz. Size karşı rekabet edebilecek seviyede iyi sürücü olan polisler, sahip olduğunuz seviyeler yükseldikçe daha sağlam araçlar ile size karşı gelecek. Üstelik yeri geldiği yerde lastik kapanı, yol bloğu gibi engelleri de size karşı kullanacaklar, bununla birlikte, helikopter desteği ile de size karşı harekete geçebilirler.

Polislerden kurtulmak da sizin sürüş yeteneğinize kalmış bir şey. Polislerden kurtulup, güvenli bölgelere saklanabilir, izinizi kaybettirebilirsiniz. Oyuna polislerin gelmesi bazıları için baş belası gibi görünse de; adrenalin kattığı kaçınılmaz bir gerçek. Polis aracıyla çarpışmak, polis araçlarını pert duruma çıkarmak da oyunun başka bir heyecanlı yüzü.

NEED FOR SPEED MOST WANTED İNDİR
Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu