Teknoloji

Meizu Sonic Elektrikli Diş Fırçasını Tanıttı

Çinli akıllı telefon devi Meizu, kısa bir süre önce yeni teknolojilerini sunduğu bir etkinlik düzenledi. Marka tarafından düzenlenen etkinlik kapsamında dikkat çeken birçok ürün tanıtıldı. Bu ürünler içerisinde en farklı yapıda olanı ise elektrikli diş fırçası oldu. Dünyanın ilk sıçrama önleyici teknolojisine sahip olan sonic elektrikli diş fırçası, benzersiz teknolojileriyle beraber geliyor.

Meizu Sonic Elektrikli Diş Fırçası Nasıl Özelliklere Sahip?

Fırçanın ilk dikkat çeken sistemi sıçrama engelleme özelliği. Bu yönüyle dünyada ilk olan fırçanın, özel bir baş sistemine sahip olduğunu görüyoruz. Fırça başında yer alan teknoloji sayesinde sıçrama engellenebiliyor.

Üzerinde LED gösterge bulunan Meizu sonic elektrikli diş fırçasının, bu LED panel üzerinden kontrol edilebildiğini de ekleyelim. LED üzerinden modları konusunda bilgi alabileceğiniz fırçanın, yine bu LED üzerinden pil durumu bilgisi de alınabiliyor.

Meizu Sonic Elektrikli Diş Fırçasını Tanıttı

Yenilenmiş manyetik süspansiyonlu 5.5 mm genişliğinde özel bir motoru bulunan fırça; masaj, parlatma, beyazlatma ve hassas modları gibi modlara sahip. Tıpkı diğer elektrikli diş fırçalarında olduğu gibi değiştirilebilir fırça başlarının kullanıldığı cihazın, kablosuz olarak şarj edilebildiği de açıklandı.

Yine kutusunda yer alan şarj cihazıyla şarj edebileceğiniz seri, tek şarj ile 30 güne kadar kullanım imkanı sunuyor. Tabii ki kullanım derecesine göre bu sürenin değişebildiğini de belirtmiş olalım. Yoğun bir şekilde kullanımlarda süre 25 güne kadar düşebiliyor.

Meizu Sonic Elektrikli Diş Fırçasını Tanıttı

Kendi alanında ilk olma özelliğine sahip olan Meizu sonic elektrikli diş fırçasının, dayanıklılık konusunda da önemli artıları var. Fırça dayanıklılık konusunda ise IPX7 sertifikası sunuyor. Tamamen su altında, 1 metre derinlikte 30 dakika boyunca dayanıklılık gösteriliyor.

Dikkat çeken bu özellikleriyle beraber başta Çin’de, sonra tüm dünyada satılması beklenen akıllı diş fırçasının fiyatı ise 42 dolar olarak açıklandı. Tabii ki bu rakamın küresel pazarda ne kadar değişeceği bilinmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu