İnternet

Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu ve Çözümü

Letgo hesap inceleme altında sorunu nasıl çözülür? Bu yazımızda sizlere son günlerde çok sık sorulan bu sorunun yanıtını aktaracağız.

Letgo ikinci el alışveriş sitesinden ürün almak ya da satmak için üye olmanız gerekmektedir. Bu üyelikler sırasında bazen sorunlar ile karşılaşabilirsiniz. Karşılaşılan en büyük sorun olan Letgo hesap inceleme altında sorunu çözümüne gelin beraber bakalım.

Her şey güzel uygulamayı ya da siteyi açtınız ve hesap oluşturdunuz ilan açacaksınız ama inceleme altında uyarısı alıyorsanız aşağıda paylaşacağımız 2 yöntemden birini uyguladığınızda Letgo hesabınız inceleme altından kalkacaktır.

Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu ve Çözümü

Letgo Hesap İnceleme Altında Sorunu Çözüm Önerileri

Letgo hesap inceleme altında sorunu çözümü ile ilgili 2 aktif yöntem bulunmaktadır. Bunlar:

  1. Yöntem:

Letgo müşteri hizmetleri departmanı sizlerden gelen sorulara çok hızlı şekilde geri dönüş yapmaktadırlar. Hesabınız inceleme altına alındı uyarısını aldığınız anda [email protected] adresine sorununuzu anlatacak e-mail gönderimi ardından 24 saat içerisinde size geri dönüş yapılarak hesabınız tekrar aktif edilecektir.

Burada dikkat etmeniz gereken nokta yaptığınız işlemi net olarak anlatmanızdır. Eğer kurallara aykırı, illegal durumlar söz konusu değilse hesabınız açılacaktır.

24 saat içerisinde geri dönüş alamazsanız tekrardan e-mail atarak durumu iletmenizi öneririz. Yoğunluktan dolayı bazen geç dönüş olabiliyor siz kendinizi tekrar hatırlatmış olursunuz.

  1. Yöntem:

E-mail dönüşünü beklemeden ek olarak Letgo hesap inceleme altında sorununa çözüm olarak aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

* “Ayarlar > Uygulamalar > Play Store” adımlarını takip edin.

* Açılan menüden “Önbellek ve Veri Temizle” işlemini gerçekleştirin.

* Ardından tekrardan “Letgo” uygulamasına giriş sağlayın.

Yukarıdaki adımları uyguladığınız zaman hesabınızı aktif şekilde kullanıma devam edebilirsiniz.

Bu yazımızda Letgo hesap inceleme altında sorunu ile ilgili çözüm yöntemlerini sizinle paylaştık. Soru veya görüşlerinizi bizlere iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu