Oyun

League of Angels 2 Online Oyun İncelemesi

İlk League of Angels web browser online oyunu bundan yaklaşık 4 sene önce 2013’de yayına başlamıştı. O yıllarda Türkiye ayağı bulunmayan oyunu oynamak için biraz ingilizceniz varsa Amerika veya Hindistan serverlarından birine kayıt olabiliyordunuz. Web tabanlı yani program yüklemesiz olarak internet tarayıcınız üzerinden oynayabildiğiniz league of angels kısa sürede oyuncular tarafından çok sevildi benimsendi.

League of Angels 2 Online Oyun İncelemesi

Çok geçmeden 2017’ye geldiğimizde League of Angels’ın görsel olarak iyileştirilmiş ve oynanışı geliştirilmiş ikincisi piyasaya sürüldü. İlk LOA’nın 2D olan arayüzü ve oynanışının yerine tamamen 3 boyutlu karakterler ve animasyonlar gelmişti. Yapımcılar bu sefer Türkiye pazarına da girmeye karar verdiler ve bir kaç aydır TV’lerde karşılaştığınız reklamlarla birlikte Türkiye oyuncusuna bir merhaba çaktılar. Komedyen Hayrettin’in oynadığı bir viral de çeken yapımcılar, LOA 2 Türkiye platformu adında tamamen türkçe bir forum sitesi ve facebook sayfası ile seslendirmelere kadar tamamen türkçeleştirilmiş League of Angels 2’yi Türkiye oyuncularına tanıttılar.

League of Angels 2 web tabanlı bir online rol yapma oyunu. Kendi karakterinizi ve onunla birlikte takımınızı günlük görev ve etkinliklere katılarak geliştiriyorsunuz. Oyundaki karakterler genel olarak başka online oyunlardan size tanıdık gelebilir. Ama adından da anlaşılacağı gibi en güzel tasarlanmış melekleri LOA2 de göreceğiniz kesin. Online oyuncuların büyük kısmı tarafından league of legends’a benzetilen oyunu yine bir çok açıdan ondan ayırmak mümkün.

League of Angels 2 Online Oyun İncelemesi

Öncelikle, online oyunlara meraklı oyuncularında çok iyi bildiği bir gerçek var ki, oyun ne kadar iyi olursa olsun içerisindeki etkinlikler ve çeşitlilik yetersizse bir süre sonra sıradanlaşmak ve monotonlaşmaktan kurtulamaz. League of Angels 2 bu anlamda oyuncuları tatmin edecek bir etkinlik çeşitliliğine sahip. Her ne kadar eski bir LOA oyuncusu olarak abisi ilk League of Angels’ın içerikteki başarısını yakalayamadığını düşünsem de, internet tarayıcı üzerinden oynayabileceğiniz, katılımcı sayısı yüksek bir avuç düzgün oyunun arasından sıyrılabilecek kadar iyi bir çeşitliliği var.

League of Angels 2 de günlük olarak Dünya Boss, Zindan Süpürücü, Takım Arenası, Kaynak Savaşı, Sunucular Arası Savaş, Fetih gibi ilk anda aklıma gelen bir çok oyun içi etkinlik mevcut. Bu etkinliklerin yanında haftada bir kaç gün yapılan etkinlikler ve yine ayda bir veya iki kere yapılan sunucular arası büyük etkinlik ve savaşlar bulunuyor. Oyunda günlük olarak yapılabilecekler sınırlı haklara tabi. Bu haklar her gece 00:00’de resetleniyor ve bir dahaki resetlemeye kadar kullanabiliyorsunuz. Bunların dışında günlük olarak yapmanız gereken bir görevler listesi mevcut. Bu görevleri tamamlayarak seviye atlamanıza yarayan tecrübe puanlarını toplayabilirsiniz.

League of Angels 2 Online Oyun İncelemesi

League of Angels 2 tamamen türkçe olduğu için ve Türkiye serverlarına sahip olduğundan oyunla ilgili sorunlarda türkçe destek alma, dilinizi anlayan bir destek ekibiyle muhatap olma şansınız var. Bu anlamda da bir çok online oyundan ayrılıyor.

Boş vaktiniz varsa ve online rol yapma oyunlarına ilgi duyuyorsanız, League of Angels 2’yi Facebook üzerinden veya LOA2 Türkiye sayfası üzerinden bağlanarak oynayabilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu