Oyun

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

KYK Yurtlarında kalan öğrenci arkadaşların online oyunlarda yaşadığı bağlantı sorunları için VPN Programları Önerisinde bulunacağız. KYK Yurtlarında online oyun oynama keyfinizden mahrum kalmamak için en iyi VPN Programlarını sizlerle paylaşacağız. Derslerden yanı sıra tek eğlence kaynağınız online oyunları ise bunlar League of Legends, Dota 2 veya sizin en çok keyif aldığınız oyunlar olabilir, bu sorunun çözümünü VPN Programları ile sağlanmaktadır.

Yurtların genelinde online oyun oynamak mümkün olmuyor. Yurtların kullandıkları sistemler bu oyunların sunucularına müsaade vermiyor. Ne kadar da uğraşsanız yapılan bu yasaklamayı veya filtrelemeyi aşamazsınız. Tabii ki VPN Hariç. VPN Programların kullandıkları özel sunucu ağları sayesinde bu yasaklamayı veya filtrelemeyi aşmak mümkün hale geliyor. Önemli bir ayrıntıyı belirtmek gerekirse her VPN Programı bu filtrelemeyi aşamamaktadır.

Yurtlarda online oyun oynamak için hazırladığımız VPN Programlarına bir göz atalım. Bu programlar içerisinde çözüm sağlayacağınız bir VPN Programının olduğunu düşünüyoruz. Fakat ücret talep edilen VPN Programlarını deneme fırsatı bulmadan kesinlikle satın almayın. Her VPN ağı yurtlarınızın kullandığı sistemi aşamamaktadır. Deneme fırsatı sağladıktan sonra yani online oyunlarınızı oynamaya başladıktan ve online oyun için detaylı testten sonra satın almayı düşünebilirsiniz.

En İyi VPN Programları – KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

VPN One Click

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

İlk VPN Program önerimiz VPN One Click programıdır. Bu VPN programın deneme sürümü ile online oyunlarınızın bağlantısını yurtlarda test edebilirsiniz. Bu VPN Programının 29 ülkeden fazla lokasyonda sunucuları bulunmaktadır. Yaygın VPN sunucularına sahiptir.

Bu ülkeler içerisinde Türkiye’de dahildir. Bu VPN Programı maksimum bağlantı hızında çalıştığını öne sürmektedir. Ayrıca bu VPN Programı ile kısıtlanmış, yasaklanmış sitelere erişmekte mümkün olabilmektedir. Eğer bu program istekleriniz doğrultusunda ise deneme sürümü sonrası satın almanız gerekebilir.

VPN ONE CLİCK

PureVPN

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

İkinci VPN Programı önerimiz ise PureVPN programıdır. Bu programda VPN One Click gibi birçok sunucuya sahiptir. Toplam sunucu sayısı ise 141 ülkede çevrimiçi 750 sunucusu bulunmaktadır. Bu sunuculardan 4 tanesinin lokasyonu ise İstanbul ve Ankara ilimizdir.

PureVPN Programının web sitesinde yer alan bilgiler bunlardır. Bu VPN programını deneme imkanınız bulunmamaktadır. Fakat program isteklerinizi karşılamazsa 7 gün içerisinde para iadesi söz konusu olduğunu belirtmektedir. Bu VPN programını satın aldıktan sonra sizinle beraber birkaç arkadaşınızın da kullanmasını sağlayabilirsiniz.

PUREVPN

MegasVPN

KYK Yurtlarında Online Oyun Oynama

Son VPN Program Önerimiz ise MegasVPN programıdır. MegasVPN programını deneme imkanınız bulunmaktadır. Fakat deneme süresinin kısıtlı olduğunu belirtmek isterim. Bir günlük deneme sürümü ile oynadığınız online oyunları test etmeniz gerekiyor.

MegasVPN Programının kullanıcılara sunduğu özellikler ise ; hız sınırlamasının olmadığını, online oyunlarda düşük ping olduğunu, birçok işletim sistemi ile uyumlu olarak çalıştığını belirtmektedir. Bu VPN programını KYK Yurtlarınızda oynadığınız online oyunlar için test edebilir ve olumlu sonuçlar aldığınız takdirde size uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

MegasVPN Web Sitesi (Kaldırıldı)

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir Yorum

  1. Yaklaşık 1,5 yıldır KYK da LOL oynamak için megasvpn kullanıyorum. LOL TR serverı Türkiye ye taşınmadan önce megasvpn de TR server yoktu. LOL ün taşınmasıyla birlikte megasvpn de bir tr sunucusu açtı. Şuan yurtta yoğunluk olmadığı zamanlarda 37-38ms oyun içi ping alıyorum Trabzonda. Evimde zaten 42ms alıyordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu