Yazılım

Kuran-ı Kerim Öğrenme Programı ve Uygulaması

Kuran-ı Kerim okumayı bilmeyen veya okumaya, öğrenmeye zamanı olmayan insanlar için Kuran-ı Kerim öğrenme programının olması gerçekten önemlidir. Böyle bir program sayesinde fazla vakit harcamadan, hem daha hızlı, hemde biraz daha kısa sürede Kuran-ı Kerim öğrenebilirsiniz.

Bu programlar isterseniz video ders gibi anlatımlar sayesinde, dinletinin arkasından sizde tekrarlayarak veya sizin Kuran-ı Kerim videolarını dinledikten sonra kendiniz tekrar ederek bilgilerinizi pekiştirebilirsiniz. Böyle bir uygulama kişisel gelişiminizde gerçekten yararlı olacaktır. Bu programların birçok özelliği daha da bulunmaktadır.

Bunlardan biriside dilerseniz dışarıda veya bir kafe de otururken, cep telefonunuzun mobil uygulamasına girerek kısa vakitlerde olsa kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca not şeklinde işaretleme yaparak, dilerseniz sizin belirlediğiniz zaman veya günde size bildirim yaparak, Kuran-ı Kerim çalışması yapmanız gerektiğini söyleyebilir, ayrıca masaüstü veya tabletlerinizden de bu ders videolarını izleyebilirsiniz.

Şimdi kısaca bu uygulamalar hakkında bilgi verip indirme linkini sizinle paylaşalım…

Kuran-ı Kerim Öğrenme Uygulaması Fezafez

Kuran-ı Kerim Öğrenme Programı ve Uygulaması

Bu uygulama sayesinde mobil kullanım olarak kullanabileceğiniz uygulamaya dilerseniz, tabletlerinizden veya akıllı telefonlarınızdan uygulamayı indirmeniz dâhilinde kullanım sağlayabileceksiniz. Ayrıca son gelen güncellemeler sayesinde de uygulama kullanımı biraz daha kolaylaşmış ve yalınlaştırılmıştır. Bu uygulamaya mobil olarak veya tabletlerinizden Google Play Store giriş yaptığınızda ücretsiz olarak kullanım sağlayabilirsiniz.

Güncelleme: Uygulama Google Play Store içerisinden kaldırıldığı için alternatif farklı bir uygulamaya yönlendirme sağlanmıştır.

UYGULAMAYI İNDİR

Kuran-ı Kerim Öğretimi Sürüm 5.99

Kuran-ı Kerim Öğrenme Programı ve Uygulaması

Kuran-ı Kerimi sesli olarak öğrenebilmek için tasarlanmış olan bir programdır. Bu uygulama sayesinde oldukça kolay ve basit ara yüzü sayesinde herkes kullanımını sağlayabilecektir. Bu uygulamanın diğer bir özelliği ise programın İngilizce versiyonunun bulunmasıdır. Bu sürüm sayesinde sadece Türk kullanıcılar değil yabancı uyruklu insanlarda programın kullanımını sağlayabilecektir. Bu uygulaması sayesinde, sadece bir kesime değil birçok kesim tarafından da kullanımı sağlanabilmektedir.

PROGRAMI İNDİR

Diyanet Vakfı İnteraktif Kur’ân-ı Kerim Programı

Kuran-ı Kerim Öğrenme Programı ve Uygulaması

Kuran-ı Kerimi en iyi ve doğru bir şekilde öğrenmeyi isteyen kullanıcılarımız için yapılmış olan bir programdır. Bu program sayesinde Kuran-ı Kerimdeki surelerin seslendirmelerini indirebilir ve öğrenebilirsiniz. Kuran-ı Kerimi yeni öğrenmek isteyenler için ise Elifba seçeneğinden basit adımlar ile Kuran-ı Kerim öğrenmeye başlayabilirsiniz. Ayrıca bu program sayesinde Kuran-ı Kerim kitabımızın içerisinden kelimeler arayabilirsiniz.

PROGRAMI İNDİRGÜNCEL SÜRÜM

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir Yorum

  1. güzel uygulama, kuranı kerim her zaman cebinizde oluyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu