Yazılım

Keylogger Programı Casus Bilgisayar 007

Casus Bilgisayar 007 (Keylogger) programı, istediğiniz bilgisayarın uzaktan kontrolünü yapabileceğiniz bir takip programıdır. Eğer birisinin bilgisayarında tam anlamıyla neler yaptığını gözlemlemek istiyorsanız bu program tam sizin için yapılmış! Programı yüklediğiniz bilgisayarda hangi sitelere giriliyor, kimlerle ne gibi konular hakkında konuşuluyor ve buna benzer pek çok bilgiye kolayca ulaşabilirsiniz.

Keylogger Programı Casus Bilgisayar 007

Casus Bilgisayar 007 Programı İle Yapabilecekleriniz

Casus Bilgisayar 007 Programı’nı istediğiniz kişinin bilgisayarına kurduktan sonra onu takip edebileceğinizden bahsetmiştik. Peki, Casus Bilgisayar 007 Programı tam olarak neleri takip etme özelliğine sahip?

Liste halinde inceleyelim:

  • Program klavye kaydedici özelliği ile kurduğunuz bilgisayarda yazılan tüm bilgileri kaydeder. Örneğin; Msn sohbetleri, e-mailler gibi.
  • Program bilgisayarın ekran görüntüsü almasını sağlamaktadır. Ekran görüntüsünden kasıt örneğin; o an için programı kurduğunuz kişi internette bir sitede gezinmekte ve ekran görüntüsü alma özelliği ile hangi sitelere girdiğini bu şekilde görebilirsiniz.
  • Bilgisayarda açılan ve çalıştırılan komutları, açılan dosyaları kaydeder ve listeler halinde size sunar.
  • Bilgisayarda o an için silinen veya kaydedilen bütün dosyaları göstermektedir.
  • Program, sizin belirlediğiniz aralıklarla bu işleri gerçekleştirir ve raporları listeleyerek sizin e-mail adresinize gönderir.

Casus Bilgisayar 007 Programı Genel Özellikleri

Casus Bilgisayar 007 Programı tarayıcı ve benzeri programlar tarafından fark edilmemektedir. Bu nedenle programı yüklediğiniz zaman karşı taraf bunu anlamayacaktır. Programa girmek için Ctrl+Alt+F7’ye aynı anda basınız ve açılan programda şifre ve e-mailinizi giriniz. Aynı zamanda ekran kaydetme aralığını belirleyin. Bu şekilde uzakta olsanız dahi program raporlarını e-mail adresine gönderecektir.

Keylogger Programı Casus Bilgisayar 007

Masaüstünde kayıtlı olan “007 Install” dosyasını silin ve programın daha da gizli olmasını sağlayın. Programı Bilgisayardan Kaldırmak İçin Yapılacaklar

İlk olarak programı bilgisayarınızdan kaldırmak istiyorsanız, programın açık olması gerekmektedir. Programı çalıştırın ve Advanced Option bölümüne giriş yapın. Buradan “Uninstall 007 Spy Software” butonuna basınız. Karşınıza çıkan pencerede “Evet” butonuna tıkladığınız takdirde program kaldırılacaktır.

Not: Program sistem dosyalarına ulaştığından ötürü Antivirüs programları, bu tip programları zararlı yazılım olarak görerek çalışmasına izin vermeyebilir. Bu nedenle programın çalışması için Antivirüs programını devre dışı bırakmanız gerekmektedir. Bu yazılımın kötü kullanımını desteklememekteyiz.

PROGRAMI İNDİR (KALDIRILDI)

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu