Ana Sayfa İnternet Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri Listesi

Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri Listesi

Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri

Büyüyen, gelişen ve her sorunun hızlı bir şekilde çözüldüğü dünyada internet kullanımı artık neredeyse her yerden sağlanmaktadır. İnternet sayesinde pek çok soru işaretine çözüm olacak nitelikteki cevaplara ulaşabilme imkânı bulurken son zamanlarda bütün dünyanın alışkanlıklarını değiştirmesine ve alışveriş imkânı sağlamasıyla internet hayatımızın vazgeçilmezi haline geldi.

Akıllı cihazlarımız sayesinde (telefon, tablet, bilgisayar vb.) İnternet kullanımının da artmasıyla internetten alışveriş yapmak ve ürünleri incelemek mümkün hale geldi. İhtiyacımız olan ürünleri kolaylıkla araştırabildiğimiz ve fiyat karşılaştırması da yapabildiğimiz internet sayesinde ister evde ister iş yerinde isterse yolculuk esnasında ihtiyacımız olan; bütün büyük küçük ev aletlerine, kıyafetlere, teknolojik ürünlere, cep telefonu, bilgisayar indirimlerine kolaylıkla ulaşabilir satın alabilirsiniz. kapıda ödemeli alışveriş siteleri sayesinde ürün elimize ulaştığında ödemesini yaparak teslim alabiliriz.

İnternet üzerinden alışveriş yaparken kredi kartı, banka kartı gibi ödeme kanalları sayesinde kolaylıkla ödeme gerçekleştirebilirsiniz. Bu seçeneklerin dışında kapıda ödeme seçeneği sunan alışveriş sitesi seçenekleri de bulunmaktadır.

Kapıda Ödeme Seçeneği Sunan Alışveriş Siteleri

Alışveriş siteleri üzerinden alışveriş yapmak oldukça kolaydır. Fakat yaptığınız alışverişlerde kredi kartı bilgilerinizi paylaşmak istemiyor ve ürün elinize ulaştığında ödemesini gerçekleştirmek istiyorsanız bu imkânı sunan kapıda ödemeli alışveriş siteleri mevcuttur. Bu siteler sayesinde kart bilgilerinizi internet ortamında paylaşmadan ve herhangi bir bilgisayara sızma durumuna karşı kart bilgilerinizi koruyarak alışveriş yapma olanağı bulursunuz. Alışveriş yaparken kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek ürünlerin size ulaşmasını bekleyebilirsiniz. Ürününüz elinize ulaştığında ise ister nakit ister kartlı ödeme tercihi yine sizlere kalmış durumda. Peki, hangi sitelerde kapıda ödemeli alışveriş mümkündür? Bu siteleri sıralayacak olursak;

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Epttavm

Epttavm.com: PTT çoğu insan tarafından hala sadece kargo yolama ve gönderim hizmetleri veren bir platform olarak düşünülmektedir. Online platformda kendi yerini edinen epttavm sayesinde alışveriş yapmak mümkündür. Perakende ve toptan gerçekleştirdiği satışlar ile müşterilerine kapıda ödemeli alışveriş imkânı sunan epttavm cep telefonu, elektronik, ev ve yaşam, bahçe eşyaları ve pet shop ürünleri gibi pek çok kategoride hizmet vermektedir ve kapıda ödeme kolaylığı sağlamaktadır.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Morhipo

Morhipo.com: Giyim ürünlerinde ve aksesuarlarda oldukça geniş ürün yelpazesi bulunan morhipo sayesinde istediğiniz ürünü oldukça kolay bir şekilde satın alabilirsiniz. Satın aldığınız ürünler için yapacağınız ödemeleri online olarak yapmak istemiyor veya herhangi bir banka kartına sahip değilseniz kapıda ödeme seçeneğini kullanarak siparişiniz kapınıza gelip size teslim edildiğinde ürün bedelini nakit veya kartlı olarak ödeyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için onlarca mağaza gezmek yerine ihtiyacınız olan giyim ürünlerini kolaylıkla morhipo sitesinde bulabilirsiniz. Spor giyim, kozmetik, ev ürünleri gibi pek çok alanda da hizmet veren morhipo kapıda ödeme seçeneğiyle kullanıcılarının ihtiyaç duyduğu ürünleri kapılarına ulaştırıyor.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi N11

N11.com: Online satış mağazaları arasında en çok tercih edilenlerden olan N11.com neredeyse aklınıza gelebilecek bütün ürünlerin satışını gerçekleştirmektedir. Alışveriş yapmak için N11.com’u tercih edecekseniz dilerseniz yapacağınız bütün alışverişler için online ödeme seçeneği ile ödeme yapabileceğiniz gibi kapıda ödeme seçeneği ile de istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Mediamarkt

Mediamarkt.com: Teknolojik ürün ve eşyaları satın alabilmek ve fiyatlarını inceleyebilmek için ziyaret edebileceğiniz mediamarkt.com alışveriş yapmak isteyen müşterilerine kapıda ödeme seçeneğiyle yardımcı olmaktadır. Yapacağınız cep telefonu ve diğer teknolojik ürün alışverişleri için kapıda ödeme seçeneğini tercih ederek ürünler size ulaştığında kolaylıkla ödemesini yapıp ürününüzü teslim alabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Mavi

Mavi.com: Giyim ürünleri arasında erkek, kadın, çocuk, genç, ayakkabı, outlet gibi kategorileri barındıran mavi.com sitesi sayesinde giyim ile ilgili bütün ihtiyaçlarınızı ister kredi kartı kullanarak isterseniz de kapıda ödeme seçeneğiyle kolaylıkla giderebilirsiniz. Yapacağınız kıyafet alışverişlerinde beden ölçülerinizi dikkate alarak doğru beden aralığını seçmeniz herhangi bir iade ve değişim işlemine gerek kalmadan dilediğiniz giyim ürünlerine ulaşmanızı sağlayacaktır.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Defacto

Defacto.com: Birbirinden farklı giyim ve aksesuar ürünleri ile Defacto.com adresinden alım yaptığınızda ister kredi kartı sayesinde ödeme yapabilir isterseniz de kapıda ödeme seçeneğiyle aldığınız ürün elinize ulaştığında ödemesini yapabilirsiniz. Kadın, erkek, çocuk, genç gibi farklı kategorilerde giyim ürünlerini sizlere sunan Defacto.com sayesinde kartsız ödeme yapma imkanı bulabilirsiniz.

Kapıda Ödemeli Alışveriş Sitesi Cimri

Cimri.com: Alıcı ve satıcıyı ortak noktada buluşturan bir aracı görevi gören Cimri.com alışveriş yapmak istediğiniz zaman incelediğiniz ürünün en uygun fiyatlı halini önünüze getiriyor. Birçok farklı fiyat alternatifini analiz edip sizin için en uygununu bulan Cimri.com sağladığı kapıda ödeme seçeneğiyle rakipleri arasından sıyrılıyor. Satın almak istediğiniz ürünü rahatlıkla inceleyebileceğiniz bir alışveriş sitesi olan Cimri.com sayesinde istediğiniz ürün için yapacağınız ödemeyi ürün elinize ulaştığında gerçekleştirebilirsiniz.

Bütün bu alışveriş sitesi imkanları sayesinde hem istediğiniz ürünleri istediğiniz her yerde kolaylıkla inceleyip satın alabilir, hem de kapıda ödeme rahatlığıyla ürün elinize ulaştığında ödemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Alışverişinin Sağladığı Avantajlar

Kapıda Ödemeli Alışveriş Siteleri

Ulaşımın zor, nüfusun yoğun olduğu şehirlerde ulaşımda kaybedilen zaman ve mağaza dolaşmak için kaybedilen zaman, yoğun tempoda çalışan insanlar için oldukça değerlidir. İnternet alışverişi sayesinde minimum zaman harcayarak istenen ürünü filtreler kullanarak anında bulmak oldukça kolaydır.

Teknolojik, giyim, gıda, ev ürünleri gibi farklı kategorilerdeki indirimleri rahatlıkla takip edebileceğiniz alışveriş siteleri sayesinde istediğiniz ürünü en uyguna dakikalar içinde satın alabilirsiniz. Aynı zamanda alışveriş sitelerindeki kullanıcı yorumları sayesinde de ürünü daha önce kullananların yaptığı yorumlar ışığında ürünün ihtiyaçlarınıza cevap verip veremeyeceğini kolaylıkla değerlendirebilirsiniz.

Satın alacağınız ürünlerin evlerinizin kapısına kadar gelmesini sağlayan alışveriş siteleri sayesinde birden fazla ürünü dakikalar içerisinde inceleyebilir ve zamandan tasarruf sağlayabilirsiniz. Kolay iade imkânı da sunan alışveriş siteleri eğer ürünle ilgili bir sorun yaşarsanız 15 gün (Firmadan firmaya değişiklik gösterecektir) içerisinde ürünün iadesini alarak, ürün için ödeme yapmış olduğunuz tutarı sizlere aktarır. İade ve değişim avantajı sunması sayesinde internet üzerinde alışveriş yapmak oldukça kolaydır.

İnternet Alışverişi Güvenli Mi?

E-ticaret sitelerinin sayısı her gün daha da artış göstermektedir. Birçok iş ve işlemin kolaylıkla gerçekleştirdiğimiz internet ortamında ihtiyacını duyduğumuz ürünün fiyatındaki değişiklikleri ve stok durumunu kolaylıkla takip edebilmekteyiz. Hatta fiyat değişikliklerindeki ve stok durumundaki değişiklikleri bize haber veren siteler bile mevcut durumda.

Kredi kartı ile alışveriş yaparken şifre çalınması ve verilerin kopyalanması riskine karşı bazı önlemler alabilmek mümkündür. Mümkünse kendi bilgisayarınız olmayan hiçbir bilgisayarda ve virüs korunması bulunmayan bilgisayarlarda alışveriş yapmayın. Bu sayede güvenli alışveriş yapmak mümkün olacaktır. Bunun yanı sıra alışveriş yapacağınız sitelerin SSL sertifikasına sahip olmasına özen gösterin. Alışverişi yapmak için mümkünse sanal kartlarınızı kullanın.

Dijital platformlarda sorulan kredi kartı bilgileriniz saklansın mı? Sorusuna vereceğiniz yanıt hayır olsun ve bu platformda kart bilgilerinizin saklanmasına müsaade etmeyin. Yapacağınız alışverişlerin ödeme aşamasında 3D secure yani sms doğrulamasına imkân tanıyan kod ile alışverişinizi gerçekleştirin. Alışveriş yaparken site isimlerini kontrol edin çoğu zaman kötü niyetli dolandırıcılar büyük marka ve site isimlerini küçük harf değişiklikleri ile kullanarak sahte siteler oluşturmaktadır.

Uzun yıllar boyunca bilişim şirketlerinde faaliyet gösterdikten sonra, teknoloji, bilgisayar, webmaster konularında edindiğim bilgi ve birikimlerimi burada sizlerle paylaşmaya karar verdim. Bu platform içerisinde sizlere, önemli bulduğum konularda kaliteli içerikler üretmeye çalışıyorum. Dilerseniz paylaştığım içerikler hakkında yorum yazarak hem görüşlerinizi belirtebilir hem de bana destek olabilirsiniz.

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin