İnternet

İnternet Hızlandırma Programları

Kullanmakta olduğunuz internet ya da ağ bağlantınız yavaş ise çeşitli yazılım ve ayarlarını kullanarak hız problemini ortadan kaldırabilir ve internet tarayıcınızın hızınızı arttırabilirsiniz. Internet hızlandırma programları dediğimiz mesela;

Pointstone Internet Accelerator

İnternet Hızlandırma Programları

Windows işletim sistemine sahip bir bilgisayarınız varsa, bilgisayarın üzerinde bulunan ağ ve internet ayarları en iyi performansı kullanıcılarına sunacak şekilde ayarlanmadığı için bu yazılımı kullanarak, sorunun üstesinden gelebilirsiniz. Pointstone Internet Accelerator yazılımı ile ağ ve internet hızınızdan maksimum performans elde edebilme imkanınız var.

Yazılım tüm sistem ayarlarını kısa sürede yaparak, internet hızınızın arttırılmasına yardımcı olur. Ücretsiz olarak indirmeniz de mümkün. Önceleri bu ayarları değiştirmek için kolay bir yol bulunmuyordu, yaptığınız gerekli ayarları düzenlemeye çalışırken de yapılacak bir hata dönüşü olmayan sonuçlara neden olabiliyordu.

Internet Accelerator yazılımı gerekli tüm ayarları ve düzenlemeleri saniyeler içerisinde yaparak, sizin için hızlı bir internet ve ağ bağlantısı oluşturabiliyor.

İNDİR

Simple Net Speed 1.4

İnternet Hızlandırma Programları

Windows işletim sistemine uygun şekilde tasarlanmış olan program, Simple Net Speed, internet bağlantınız da iyileştirmeler gerçekleştirerek, internet bağlantı hızınızı daha iyi seviyelere çıkaran bir hızlandırıcı yazılımdır.

Simple Net Speed programı kullanıcılar için daha çok kolaylaştırabilmek için sade bir arayüze sahiptir. Kullanımı da basittir, yapmanız gereken bir tek şey programı bilgisayarınıza indirip kurmanız. Programda yapacağınız ufak ayarlamalar sayesinde de internet bağlantınızın ve dosya indirme hızınızın daha fazla arttığını göreceksiniz.

İnternetinizin yavaşlığından şikayetçiyseniz Simple Net Speed programını indirip, internet hızlandırma deneyebilirsiniz.

İNDİR

Throttle

İnternet Hızlandırma Programları

Kablolu modem ya da kablosuz dsl configirasyonunu, optimize ederek siz de bilgisayarınızı hızlı bir şekilde internete bağlantı kurmasını sağlayabilirsiniz.

Throttle yazılım 14.4/28.8/33.6/56k modem, kablolu modem ya da DSL modem cihazları ile çalışabilmekte. Bu yazılım internet hızınızı optimize ederek hızlandıracak ve bu sayede internet indirmeleriniz daha hızlı olmuş olacaktır.

İşletim sisteminizi ve modem tipini seçtikten sonra, ardından hız seçeneklerini belirleyip ‘Go’ butonuna basmanız yeterli.

İNDİR

SpeedyFox

İnternet Hızlandırma Programları

Bu yazılım Mozilla Firefox kullanıcıları için geliştirilmiş. Eğer mozilla kullanıyorsanız bilirsiniz ki, hızlı bir tarayıcı olmasına rağmen zamanla içinde tuttuğu profil kayıtları gibi kayıtlar nedeniyle bir süre sonra yavaşlamaya başlar. Bu yavaşlamayı özellikle, açılış sırasında ilk bekleme süreniz de hissedersiniz.

Database’ in parçalanmasından dolayı olan bu problem günden güne internette yapacağınız işlemleri yavaşlatır. SpeedyFox ‘ da burada imdadınıza yetişiyor. Yer imleriniz ve şifreleriniz gibi herhangi bir kişisel kayıtlarınıza zarar gelmeden Mozilla Firefox internet hızlandırma gerçekleştirir.

Bu yazılım üstelik kurulum da gerektirmiyor ve ücretsiz. Bu yazılım ile tek tıklama da Firefox tarayıcınızı 3 kat daha hızlandırabileceksiniz. Mozilla’ nın kullandığı SQLITE databaseleri pek çok ayarı kaydederken zamanla şişmeye başlar. SpeedyFox ise bu verileri herhangi bir kayıp olmadan birleştirir.

Tarayıcıyı kullanma sıklığınıza göre bu internet hızlandırma programını 1 ile 2 haftada bir kullanabilirsiniz. SpeedyFox’ un son sürümüyle birlikte hızlandırma seçeneklerine; Chrome, Skype, ve Thunderbird’ ü de ekledi. Uygulamayı artık tüm bu programlarda kullanabilirsiniz.

İNDİR

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir Yorum

  1. Merhaba abiler iyi günler ben çok ama çok beğendim bu uygulamaları ben ücretsiz indirdim ve çalışdı elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu