Sosyal Medya

Instagram Video veya Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Instagram video indirme veya Instagram fotoğraf indirme nasıl yapılır hakkında sizleri bilgilendireceğiz. Popüler sosyal medya platformu olan Instagram üzerinden beğendiğiniz video ve fotoğrafları indirmek oldukça basit. Normal şartlarda Instagram üzerinden herhangi bir paylaşımı yani video veya fotoğrafı indirmeniz mümkün değil fakat başka yöntemler aracılığıyla indirme işlemi yapmak mümkün.

Sizde Instagram üzerinden beğendiğiniz fotoğraf ve videoları kolaylıkla indirebilir ve saklayabilirsiniz. Bu işlem için birçok uygulama bulunmakta fakat bazıları bu işlemi gerçek anlamda yapamıyor veya sorunlar söz konusu oluyor. Bizim sizler için belirteceğimiz uygulama ve sistem ile kesin çözüm elde edebilirsiniz. Ayrıca bu yazımızda sadece mobil cihazınız için değil, bilgisayarınız içinde nasıl yapıldığı hakkında bilgiler aktaracağız.

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme (Android)

Instagram Video veya Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

Android cihazlar için bu işlemi yapmak istiyorsanız InstaSave Pro uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu uygulama ile Instagram üzerinden dilediğiniz fotoğraf ve videoları indirebilirsiniz. Bu uygulama ayrıca reklam barındırmaz. Peki bu uygulamanın kullanıcılara sunduğu özellikler nedir ?

InstaSave Pro Özellikler

  • Yayın akışı’ndan arzu ettiğiniz fotoğrafı indirme
  • Beğendiğiniz fotoğrafları indirme
  • Popüler olan herhangi bir fotoğrafı indirme
  • Belirli etiketlerle fotoğraf arayabilme
  • İndirmek istediğin fotoğrafları dilediğiniz gibi seçebilme
  • Fotoğrafların kaydedileceği dosya konumunu kolaylıkla seçebilme
  • Kolay ve anlaşılır arayüze sahip olma
INSTASAVE PRO UYGULAMASI

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme (iOS)

Instagram Video veya Fotoğraf İndirme Nasıl Yapılır?

iPhone, iPad yani iOS mobil işletim sistemine sahip cihazlarda Instagram video ve fotoğraf nasıl indirilir sorusunun cevabını yanıtlayalım. Evet Android için gerekli uygulamadan bahsettik fakat iOS kullanıcılarını da düşünmek gerekiyor. Bu konuda en popüler uygulama olan ‘’Repostly – Repost for Instagram’’ Uygulamasını sizlere anlatacağız.

Bu uygulama ile Instagram hesabınıza giriş yapma zorunluluğunuz bulunmuyor. Sadece indirmek istediğiniz fotoğraf veya video paylaşımının URL’sini uygulamaya girmeniz yeterli olmaktadır. Uygulamanın kullanımı basit ve kolay bir arayüze sahiptir. Yapmanız gereken tek şey beğendiğiniz Instagram paylaşımının URL’sini kopyalamak ve uygulamada belirtilen alana girmektir.

REPOSTLY – REPOST FOR INSTAGRAM UYGULAMASI

Instagram Video ve Fotoğraf İndirme (Bilgisayar)

Mobil işletim sistemi için gerekli işlemleri aktardık. Fakat Instagram üzerinden bilgisayarınıza fotoğraf ve video nasıl indirilir şimdi de bu konuya değinelim. Bu işlemi yapmakta yukarıda belirttiğimiz işlemler gibi kısa bir sürede uygulanmaktadır. Downloadvideosfrom.com web sitesi aracılığıyla Instagram üzerinden dilediğiniz video ve fotoğrafları indirebilirsiniz.

Web sitenin Instagram kategorisi için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

http://www.downloadvideosfrom.com/tr/Instagram.php

Yukarıda belirttiğimiz linke giriş yaptıktan sonra indirmek istediğiniz paylaşımın linkini web sitenin belirttiği alana giriş yaparak dilediğiniz gibi fotoğraf ve video indirebilirsiniz. Instagram video ve fotoğraf İndirme nasıl yapılır adlı yazımızın sonuna geldik. Merak ettikleriniz veya önerilerinizi bizlere yorum olarak iletebilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu