Sosyal Medya

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri ve Hileleri

Instagram takipçi sayısını arttırmak çok da zor değil aslında. Takipçi sayısı arttırmanın iki yolu var; bir tanesi sizin kendi çabanızla yapacağınız yöntemler, diğeri ise hile ile. Sizlere bugün iki yolu da anlatacağız ama biz yine de kendi çabanızla takipçi sayınızı arttırma yollarını denemenizden yanayız. Tabi ki seçim yine de size ait. İsterseniz iki yolu da nasıl yapacağınızı anlatmaya geçelim.

Instagram Takipçi Kazanma Yolları

Instagram’ın can damarı “hashtag” kullanmaktır. Hashtag kullanılmadan yapacağınız paylaşımlar ile takipçi sayınızı arttırmak oldukça zor. O nedenle, eğer takipçi sayısı arttırma gibi bir hedefiniz varsa ilk yapacağınız adım fotoğraflarınızda hashtag kullanmaktır. Tabi hashtag kullanmanında kuralları var. Örnek olarak fotoğraflarınız sevgiyi anlatan bir fotoğrafsa “#love” etiketini kullanmalısınız.

Yani fotoğrafınızın ana teması ne ise ona uygun hashtag kullanmanız sizin fark edilme oranınızı büyük ölçüde arttıracaktır.

İkinci ana kural ise, fotoğraflara etkileyici filtreler kullanmanız. Bir fotoğraf filtreden geçirildiği zaman daha canlı ve insanlara daha çok hitap edici hale gelebilmektedir. Bu nedenle filtre kullanmanız fotoğraflarınızın daha çok beğenilmesi anlamına gelmektedir aslında. Şu da bir gerçek ki Instagram’da bulunan filtreler çok yeterli sayıda değil. O nedenle, en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını kullanmanızda fayda var.

Hashtag Uygulamaları

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri ve Hileleri

Fotoğrafınıza hangi hashtag’i kullanacağınızı bilmiyorsanız o zaman hashtag uygulamalarını kullanacaksınız demektir. Hashtag uygulaması kategorilere ayrılmış ve içerisinde pek çok hashtag bulunan uygulamalardır. Örneğin; doğayla ilgili bir paylaşımda bulunacaksanız “Doğa” adlı kategoriye girip uygun hashtaglar’i bulabilirsiniz. Bu konuda en iyi hashtag uygulamalarını sıralayalım:

Peki, tüm bunları yaptınız ve yine de takipçi sayınız size yeterli gelmiyorsa ne yapacaksınız? O zaman, takipçi sayısı arttırma hilelerini öğrenme zamanı geldi.

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Hilesi

Instagram Takipçi Sayısı Arttırma Yöntemleri ve Hileleri

Takipçi sayısını arttırmanın en kolay yolu hile kullanmaktan geçer. Bu hilelerden kasıt takipçi satın almaktır aslında. Takipçi satın almak istiyorsanız ama “Ben ücret ödemekten yana değilim” diyorsanız demek ki kredi ile takipçi alacaksınız demektir.

Kredi satın almak şu anlama gelmektedir; size takipçi hilesi amacıyla hazırlanmış siteleri tanıtacağız ve bu sitelere giriş yaparak her gün belirli miktardaki reklamlara tıklayarak veya site sizden neyi istiyorsa bu isteği gerçekleştirerek kredi kazanabilirsiniz. Bu krediler ile yine site üzerinde takipçi satın alabilirsiniz. Ayrıca aynı zamanda, ücretli takipçi satın almanızda mümkün. İşte takipçi sayısı arttırabileceğiniz sitelerin linkleri:

  • http://www.instagramtakiphilesi.com/
  • http://takipcibegeni.net/
  • https://instalopi.com/
  • http://www.instabayim.com/user/connect
  • http://www.instagramtakipcisatinalin.com
  • http://www.instagramtakipcilerim.com/
  • http://takipcikazandim.com/login

Not: Sitelere bazen giriş yapılamayabiliyor. Bu durumda telefonunuzdan giriş yapmanızı öneriyoruz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir Yorum

  1. selam kardeşim ben bu siteyi kullanıyorum hesabıma zarar verirmi ? instagrambegeni.xyz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu