Sosyal Medya

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi

Instagram’da bulunan gizli profil özelliği birçok kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Gizli profili aktif olan hesapların gönderilerini veya hikayelerini takipçilerinden başka kimsenin göremeyeceği düşünülse de aslına baktığımızda birkaç basit yöntem ile Instagram gizli hikaye izleme işlemini başarıyla tamamlayabiliriz.

Instagram Gizli Hikaye İzleme Yöntemi

Uyarı: Aşağıdaki web sitelerini ve uygulamayı kullanırken kişisel hesabınızla giriş sağlamanızı önermiyoruz. Sadece bu amaç için yeni bir hesap oluşturabilir, kişisel Instagram hesabınızın çalınma riskini ortadan kaldırabilirsiniz. Aşağıdaki uygulama ve sitelerin kullanımdan doğacak herhangi bir olumsuzluktan web sitemiz sorumlu değildir.

Postegro

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Postegro, gizli Instagram hesaplarını görmeye ve incelemeye yarayan bir web sitesidir. Önceden uygulama olarak kullanıcılara sunulan bu yazılım sürekli olarak yasaklandığı için yoluna web site olarak devam etmektedir.

Sitenin mantığı şöyle işliyor;

 • X hesabı profilini gizliye alıyor,
 • X hesabını takip eden Y hesabı Postegro’da oturum açıyor,
 • Postegro kullanan Y hesabının takip ettiği tüm gizli hesaplar Postegro’nun veri tabanına kaydediliyor, (X hesabı da dahil.)
 • Z hesabı Postegro üzerinden X hesabını aratıyor ve bu hesabın gizli gönderi ve gizli hikayelerine ulaşabiliyor.

Yani sitede oturum açan tüm kullanıcıların verileri, takip ettikleri, takipçileri vs. Postegro veri tabanında saklanıyor.

Postegro’nun kullanımı şöyledir;

 • https://webpostegro.net/ adresine girin,
 • Instagram kullanıcı adı ve şifreniz ile oturum açın,
 • Yukarıdaki arama çubuğuna hikayesini izleyeceğiniz hesabın kullanıcı adını yazın ve aratın.

Lili App

Instagram Gizli Hikaye İzleme

Postegro’nun yapımcıları tarafından yapılmış ve APK olarak telefonlara indirilen Lili uygulamasının çalışma mantığı Postegro ile tamamen aynı. Kullanıcının verilerini, takipçilerini ve takip ettiklerini veri tabanına kaydeden bu program ücretsiz olarak kullanılabilmektedir.

 • https://lili-app.com/ adresinden APK olarak uygulamayı indirin,
 • Uygulama indirildikten sonra cihazınızın menüsünden Lili’yi açın,
 • Instagram’da kullandığınız oturum açma bilgilerini Lili’de de kullanın,
 • Arama çubuğuna gizli hesabın kullanıcı adını yazın ve bekleyin.

İkinci senaryomuz ise herkese açık bir hesabın hikayesini anonim olarak izlemek olacak. Burada karşımıza onlarca servis sitesi çıksa dahi bizim önerdiğimiz ve tamamen güvenilir olan birkaç ücretsiz site mevcut.

 • https://www.storieswatch.com/

Kullanımı oldukça basit olan bu site ile kullanıcıların Instagram hikayelerini görüntüleyebilir ve karşı tarafın bunu görmesini engelleyebilirsiniz. Ayrıca bu site ile hikayeleri cihazınıza indirebilirsiniz.

 • https://storiesdown.com/

Kullanım mantığı storieswatch ile aynı olan bu site ile Instagram hikayelerini gizli bir şekilde izleyebilir ve cihazınıza indirebilirsiniz.

Yukarıda bahsettiğimiz bu siteler gizli hesapların hikayelerini görüntülemenize yaramayacaktır.

Bu yazımızda Instagram gizli hikaye izleme yöntemlerini ele aldık. Aklınıza takılan bir soru olduğu an aşağıdaki yorum kısmından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

4 Yorum

 1. Merhaba lili uygulamasından herkesin hikayesini görebiliyorum fakat bi kişinin hikayesini göremiyorum o da bu programı kullanıyor o yüzden olabilir mi?

  1. Merhaba, daha önce böyle bir geri dönüş almadık fakat dediğiniz olabilir. Özellikle bir kişide bu durumu yaşıyorsanız aynı uygulamayı kullanmanız buna sebep olmuş olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu