Sosyal Medya

İkinci Facebook Hesabı Açma – Çoklu Facebook Hesabı

Facebook’ta çok sayıda oyun oynamakta olan kişiler vardır ve oyunda ilerlemek için sahte hesaplara ihtiyaç duymaktadırlar. Çünkü oyun içerisinde gelişebilmek için farklı hesaplardan yapılacak yardımlar gerekmektedir. Bu durum da ikinci ve hatta daha fazla Facebook sahibi olmaya sürüklemektedir. İşte sizlere bu yazımızda İkinci Facebook Hesabı açma veya Çoklu Facebook Hesabı konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiğini aktaracağız.

Facebook site yönetimi birden fazla kişisel hesaba izin vermemektedir ve yalnızca bir hesabın olması için hesapları kontrol etmektedir. Bazı hususlara dikkat etmediğinizde açacağınız ikinci hesapların anında kapatılmaktadır ve tekrar ulaşmanıza izin verilmemektedir. Bu durumda hangi aşamaları tamamlarsanız ikinci adreslere sahip olabileceğinizi aktarmak istiyoruz.

İkinci Facebook Hesabı Nasıl Açılır ?

İkinci Facebook Hesabı Açma - Çoklu Facebook Hesabı

  • Facebook tarafından kullanılan bir yazılım, gerçek isimlerle açılmayan adresleri tespit ederek hemen kapatmaktadır. Bu nedenle ikinci hesaplarınızı açarken gerçek isimleri kullanmalısınız.
  • İkinci hesabı açmak için alacağınız mail adresi, diğer hesaplarınıza yakın olmamalıdır. İkincifacebookhesabi1@gmail.com olarak kaydolduğunuzda, diğer adresinizde ise İkincifacebookhesabi2@gmail.com olarak açarsanız, bu hemen tespit edilecektir.
  • Kaydolurken vereceğiniz bilgileri gerçekçi ve olabildiğince fazla sayıda girmelisiniz. Örneğin doğum tarihinizle eğitim aldığınız seviyenin yıl olarak birbirini tutmasına özen gösterebilirsiniz. 2003 yılında doğum tarihinizi seçerek, eğitiminizi ise üniversite mezunu olarak işaretlemeniz durumunda bu durum dikkat çekecektir.
  • Profil fotoğraflarınızı kendinize ait olarak seçmeli ve gerçekliğini azaltacak olan ünlü fotoğrafı, karikatür, manzara resmi gibi internetten bulacağınız fotoğraflardan uzak durmalısınız.
  • İkinci hesaplarınızın hemen kapatılmasını istemiyorsanız, size ait olan bir telefon numarası ile onaylayın. Böylece herhangi bir şikayet durumunda dahi adresiniz kapatılmayacaktır.
  • Hesaplara girişleri aynı tarayıcı yerine, her birisini farklı tarayıcıdan açmayı deneyin. Chrome, Firefox, Internet Explorer gibi tarayıcıların her birisinde farklı hesapları açarak, çoklu Facebook hesabını kullanmaya başlayabilirsiniz.
  • Adresinizi açtığınızda ise önerilen arkadaşların her birisine hemen istek göndermemeye de özen göstermelisiniz. Sayfalarda küfür, hakaret vs. yorumlarını yapmaktan da kaçınmalısınız.

Yukarıdaki maddelerde yer alan adımları tamamlayarak açacağınız Facebook hesaplarının kapatılmayacak olması sayesinde sizler de İkinci Facebook Hesabı AçmaÇoklu Facebook Hesabı konusunda başarılı olabilirsiniz. Hatta bu işlemleri yaparak istediğiniz kadar Facebook hesabına sahip olabilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

3 Yorum

  1. Merhaba 2. adres açarken kullanılacak olan telefon numarası farklı mı olmalı?

    1. Aynı numarayı kabul etmiyor başka bir hesapla ilintilidir diye uyarı geliyor eğer o hesapta doğrularsanız öbür hesaptan siliniyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu