Anasayfa » Yazılım » Hamachi İle Uzaktaki Arkadaşla Oyun Oynama !

Hamachi İle Uzaktaki Arkadaşla Oyun Oynama !

Hamachi Programı ile Uzaktaki Arkadaşlarınla Oyun Oynayabilirsiniz. Hamachi programı, kendinize özel bir sanal ağ bağlantınızı kurup, uzakta bulunan bilgisayarlara erişme imkanı sunmaktadır. Program ile işyerinizden evdeki bilgisayarınıza bağlanmak mümkün olduğu kadar, aynı zamanda uzakta bulunan bir arkadaşınızla ortak ağ yardımıyla oyun oynama şansına sahipsiniz.

Hamachi Programı ile Uzaktaki Arkadaşla Oyun Oyna 1

Çeşitli güvenlik önlemleri alınarak hazırlanmış program, dışarıdan gelebilecek herhangi bir müdahaleye karşı tam koruma sağlamaktadır. Bu şekilde arkadaşlarınızla istediğiniz oyunu, uzaktan yöneterek, kolayca oynayabilirsiniz. Hamachi programının ücretsiz versiyonunda, sadece 5 kişi eklenebilmektedir. Arayüzü oldukça basit ve kullanışlıdır. Hamachi’yi kurduğunuz durumda isterseniz kendi sunucunuzu oluşturabilecek, isterseniz arkadaşınızın oluşturduğu sanal ağa IP ve parolayı yazarak bağlanabilirsiniz.

HAMACHİ PROGRAMI İNDİR

Yazar Mehmet Karaman

Bilişim hizmetleri veren özel şirketlerde çalışmalarım oldu. İlgi alanım Teknoloji, Bilgisayar ve Webmaster . Bilgi paylaşımını seviyorum ve burada sizlere kaliteli konuları sunmaya çalışıyorum. Yazdığım konular hakkında yorum yazabilir görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*