Oyun

Gta San Andreas Kas Hilesi Nasıl Yapılır?

GTA San Andreas, serinin en beğenilen ve bu sebeple fazlasıyla tercih edilen oyunlarından biridir. Bu oyuna başlayanlar bir karakterin normal hayatını temsil ederek gün içerisinde yapılması gereken görevleri adım adım tamamlayarak oyunu bitirmeye çalışmakta. Üstelik bazı görevlerin zorluğundan kaynaklı oyun içerisinde geçerli olan hile kodları aracılığıyla görevleri hiç uğraşmadan geçme imkanına sahipsiniz. Üstelik temsil ettiğiniz kişinin görünümünde değişiklik yapma fırsatınızda bu da hile kodlarıyla mümkün. Oyun kurallarına göre, karakterin vücudunun kaslı gözükmesi için gerçek hayattaki gibi her gün spor salonuna gidip vücut çalışması gerekirken süreci uzatmak istemeyen kullanıcılar kas hilesi yaparak karakterin kaslı bir vücuda sahip olmasını sağlıyor.

Gta San Andreas Kas Hilesi

GTA San Adreas oyununda kaslı bir vücuda sahip olmak sadece görünüşünüzü etkilemeyecek bunun yanı sıra sokakta insanlarla kavga ettiğinizde daha fazla güçlü olmanızı sağlayacaktır. Bu vücuda sahip olmak için aşağıdaki kodları yazmanız yeterlidir.

  • KASLI VÜCUT HİLESİ: JYSDSOD
  • ŞİŞMAN VÜCUT HİLESİ: BTCDBCB
  • KASLI VE ŞİŞMAN VÜCUT HİLESİ: KVGYZQK

Şifrelerin aktif hale gelmesi için oyun ekranında karakterinizi görüntülerken yazmanız gerekiyor.

GTA San Adreas Kas Nasıl Azaltılır?

Oyunu normal akıcılığıyla oynamak istiyorsanız yazmış olduğunuz şifreleri eski haline getirmek için aşağıdaki şifreyi yazmanız yeterli olacaktır. Tekrardan kaslı vücuda sahip olmak için hileyi yazabilir veya sürekli olarak fitness salonlarına gidip vücut geliştirme adına spor yapabilirsiniz.

  • NORMAL VÜCUT HİLESİ: EHIBXQS1

GTA San Andreas Fitness Center Nerede?

Spor salonunu bulmak için ilk olarak büyük haritayı açmalısınız. Haritayı açmak için aşağıdaki adımları uygulamanız yeterlidir.

  • Oyun içerisinde “ESC” tuşuna basın.
  • Açılan ekranda üst kısımda bulunan “HARİTA” butonuna tıklayın.

Haritanın köşelerinde bulunan beyaz alanlara gittiğinizde oyun içerisinde açık olan küçük haritadan spor salonları görünür hale gelecektir. Bu noktada tekrardan büyük haritayı açarak işaretleme yapabilir sonrasında işaretlemeye göre spor salonuna gidebilirsiniz. Her gün spor salonuna bu yolu takip ederek giderek vücut gelişimi adına çalışmalar yapabilirsiniz.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu