İnternet

Google Plus Takipçi Sayısı Arttırmanın Püf Noktaları

Google+ plus takipçi arttırma yöntemleri arasında sizlere tavsiye edebileceğimiz ilk yöntemlerde biri Profilinizi kontrol etmek sizinle aynı ilgi alanına sahip olan kişileri Profilinize eklemek Böylece sizinle aynı kategorilerde olan kişilerle  etkileşim içerisinde bulunabilme ve birbirinizin takipçi sayısını artırabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Google takipçi arttırma  geniş bir çevreye sahip olmak oldukça önemlidir.

Çünkü takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız birazdan yine size tavsiye edebileceğimiz bazı yöntemlerle takipçi sayınızda artış sağlayabilirsiniz. Google plus takipçi arttırma için en doğru yöntemlerden birinin sizinle aynı ilgi alanına sahip olan kişileri çevrenize eklemek. Bunu zaten yazımızın üst paragrafında belirtmiştik. Diyelim ki; benim gibi edebiyat ile uğraşıyorsanız çevrenize edebiyat ile ilgili olan kişileri eklemeniz faydalı olacaktır.

Profil çevrenize eklediğiniz kişiler arasında edebiyatla ilgilenen kişi ya da topluluklar bulunuyorsa paylaştığınız yayınlar takipçileriniz tarafından beğenilecek. Dahası var sizi beğenen takipçileriniz sizi kendi çevresindeki arkadaşlarına tavsiye ederek takipçi sayınız kadar aldığınız beğenilerin de artmasını sağlayacaktır. Bu sebeple sahip olduğunuz takipçi sayısı oldukça önemlidir.

Google Plus Takipçi Sayısı Arttırmanın Püf Noktaları

Google Plus Takipçi Arttırma Günlük Limiti

Yine Google plus takipçi arttırma adına eklediğiniz tüm kişilerin Profillerini zaman buldukça ziyaret ederek paylaşımlarını beğenebilirsiniz, yorum bırakabilirsiniz. Böylece kendinizi daha fazla kişiye tanıtma imkânı bulursunuz Googlede şuan günlük çerçeve ekleme limiti 1500 adettir takip etmek istediğin kişileri hâlihazırda olan çerçevelerinize ekleyebilir ya da yeni bir çevre oluşturabilirsiniz.

Hızlıca çerçevelerinizi genişletmek için farklı çerçevelerdeki kişileri toplu halde ekleyebilirsiniz. Toplu halde eklediğiniz kullanıcılar içindeki aktif olan kullananları mutlaka sizin Profilinize geri dönüş yapacaktır. Bunu zaten çoktan yaptım diyorsanız burada oldukça basit bir detaydan bahsetmek istiyorum. Google Plus’ta oldukça fazla sayıda inaktif kullanıcı olduğundan öncelikle onları çevrelerinizden çıkarmalısınız. Sonrası zaten kolay aktif kullanıcıları çevrelerinize ekleyip onların sizi eklemesini sağlamak.

Google Plusta En Kolay Takipçi Sayısı Arttırmanı En Kolay Yolu

Şimdi aklınıza şöyle bir soru gelebilir Google Plus üyesinden hangisinin aktif hangisinin inaktif olduğunu nereden bileceğiz? Google Plus hayatımızda Facebook kadar giremese de gelecek vaat eden sürekli kullanıcı sayısı artan bir platformdur.  Başka hiç bir sosyal medya sitesinde olmayan takip ettiklerinizi listelediğiniz bir özelliği vardır o da G+ size çevrelerinizdeki listelerinizi paylaşabilme İmkanı sağlıyor.

Paylaşılan çevreleri bu tek tuşla takibe alabilir, takip ettiğiniz kişi sayısı 500 kişi arttırabilirsiniz. Yine başka bir örnek vermek gerekirse, Google Plus’ta  da Twitter’daki gibi  beni  takip edeni bende takip ederim mantığını kolaylıkla kullanabilirsiniz. Sosyal medyada da aktifseniz, her gün yeni bir şeyler paylaşıyorsanız, güzelde bir profil resminiz var ise;  twitterdeki  gibi takip ettiğiniz 500 her kişiden 50-100 arasında kişi size ilk 3 günde geri dönüş sağlıyor.

Google Plus Takipçi Sayısı Arttırmanın Püf Noktaları

Google Plus de paylaşımlarınız Profilinizi ziyaret eden kişilerin ne kadar çok ilgisini çekerse o kadar fazla geri dönüş alırsınız. Bunu bir denklem gibi düşünün.  Toplu çerçevelerinize eklediğiniz kişiler içerisinde takip ettikleriniz var ise onları eklediğiniz toplu sayıdan düşerek çerçevelerinize ekliyorsunuz.  500 kişi eklediniz ve bu kişilerin içerisinde 37 tanesini takip ediyorsanız 463 tanesini yeni kişi olarak eklersiniz.

Günlük toplam kişi ekleme limiti 1500 adet olduğundan  463 âdeti otomatik olarak düşer. Bu süre içinde sadece 24 saat geçtikten sonra yeniden Google Plus Profillerini çevrelerinize ekleyebilirsiniz. Bu arada ufak bir dip not ben yaptım çok işe yarıyor size de ısrarla yapmanızı tavsiye ediyorum. Paylaştığınız çevrelerinize kendinizi de eklemeyi unutmayın.

Bu sayede paylaştığınız çerçeveyi biri eklediği zaman sizi de takip etmiş olur Sıra geldi paylaşmış olduğunuz çerçeveleri diğer Google Plus kullanıcılarına da ulaştırmaya. Bunun için sürekli olarak paylaşımda bulunabilir, paylaştığınız çerçeveleri kendi çevrelerinize ekleyerek daha fazla kişiyi takip ederek, daha fazla takipçi kazanabilirsiniz. Google Plus Profilinizden takipçi maksimum 5000 kişiyi takip edebilirsiniz. Bunun nedeni de kötüye kullanımı önlemek için  alınmış bir tedbirdir.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu