Ana Sayfa Mobil Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Gizli video çekimi yapabilmek için, genellikle cep telefonu bir yere saklar ve kayıt yapmaya çalışırız. Bunun sonucunda alınan kayıtlar kalitesiz ve verimi düşük olmaktadır. Tüm bunların neticesinde Android uygulama geliştiricileri harekete geçmiş ve gizli video çekimi için uygulama çıkartmışlardır.

Bundan böyle uygulama sayesinde videolarınızı gizlice çekebilir ve arkadaşlarınızla eğlenceli dakikalar geçirebileceksiniz. Bunun dışında ofisinizde, evinizde neler olup bittiğini merak ediyorsanız telefonunuzu bir köşeye koyup tüm bunları takip edebilirsiniz.

Genellikle arkadaşınızın veya sevdiğinizin videosunu kaydetmek istediğinizde olumsuz bir cevap alırsınız. Çünkü genelde insanlar video çekimleri yapılırken doğal davranamazlar ve çekim yapılmasını bu nedenle istemezler. Artık tüm bunları yaşamak zorunda kalmadan video çekimi yapabileceğiniz bir uygulama ile tanıştıracağız sizleri. Uygulamanın adı; Secret Video Recorder.

Uygulama sayesinde gizli video çekimine başladığınızda yakalanma şansınız olmamaktadır ve ortaya çıkan videoları Google Drive’ınıza yedekleme imkanına sahip olacaksınız.

Secret Video Recorder, gizli çekimlerinizi 2 farklı yöntem sunarak yapmaktadır. Bu yöntemleri sizlerle paylaşarak uygulamayı daha detaylı bir şekilde anlamanıza olanak sağlayacağız.

Gizli Video Çekimi Nasıl Yapılır?

Secret Video Recorder

Secret Video Recorder’ın özelliklerinden ilki, zaman ayarlı gizli çekim yapabilmesidir. Uygulama ile istediğiniz zamanı seçip kayıt sağlayabilirsiniz. Örnek olarak; saat akşam 8 için 20 dakikalık bir gizli çekim yapmak istiyorsunuz. Telefonunuzu istediğiniz yere koyarak saat, zaman ve tarih belirterek kaydın belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde başlamasını sağlayabilmektesiniz.

Uygulama çalışırken ise kameranın açık olduğu görülmemekte ve bu nedenle kimse sizin kayıt yaptığınızın farkına varmamaktadır. İkinci özellik ise, videolarınızı başlatmak için tek tuşa basmanızın yeterli olacağıdır. En önemli özelliğini tekrar edelim; videoya başladığınız zaman telefonunuzun kamerası ekranda açılmayacaktır ve bu sayede gizli çekim yapabileceksiniz.

Ayarlar

Uygulamanın Türkçe dil desteği olmadığından “Ayarlar” bölümünde hangi seçeneklerin yer aldığından bahsedelim:

  • Gece görüşü
  • Video çekimi başlangıç ve bitiş sesi çıkarması
  • Kayıtta flaş kullanımı
  • Çekilen videoların nereye kayıt edileceği
  • Çekilen videoları galeride gizleme
  • Şifre belirleme
  • Video çekimleri bittiği zaman bildirim gönderme
  • Kamera secimi yapabilme
  • Video kayıt kalitesini ayarlayabilme

Bunun gibi pek çok özelliği “Ayarlar” bölümünde göreceksiniz. Biz sizler için en önemlilerini paylaşmak istedik. Tüm bu seçenekleri istediğiniz gibi düzenleyebilir ve video kullanımınızı kişiselleştirebilirsiniz.

UYGULAMA SAYFASI

2 YORUM

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin