Ana Sayfa İnternet Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

Filim sitelerinde istediğiniz bir filmi kolaylıkla bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme işlemi bir yazılım aracılığı ile değil sadece Maxthon internet tarayıcısıyla bu işlemi yapmak mümkün.  Maxthon internet tarayıcı ile video sitelerinde beğendiğiniz bir videoyu bilgisayarına indirerek saklayabilirsiniz internet erişimi olmadığı durumlarda indirdiğiniz videoları online olarak değil video dosyanız olarak bilgisayarınızda izleyebilirsiniz. Sadece film indirme özelliği ile sınırlı değil ses dosyaları görüntü dosyaları ve bir çok dosya indirme ve farklı tarayıcı özelliklere sahip. Kullanımı rahat ve keyifli bir internet tarayıcı deneyimini siz kullanıcılarına sunuyor.

Tarayıcı özelliklerine kısaca bakmak gerekirse bu internet tarayıcısını hem bilgisayarınızda, Mac veya Windows olmak üzere hemde iOS ve Android mobil işletim sisteminde kullanmanıza olanak sağlıyor. Diğer internet  tarayıcılarına göre daha iddialı duruyor. Maxthon internet tarayıcısı ileri teknolojilere sahip bir bulut internet tarayıcısı alt yapısına sahiptir ve daha hızlı bir internet deneyimini bizlere sunuyor. Ayrıca bulut paylaşma özelliği ile dosyalarınızı barındırabilir ve paylaşabilirsiniz. Dikkatimi en çok çeken özelliklerinden biri ise reklam avcısı özelliği yani bir web sitede gezinti yaptığınız zaman reklam engelleme plus özelliği ile reklamsız bir internet keyfini bizlere sunuyor.

Film İndirme ?

Maxthon İnternet Tarayıcısı ile film sitelerinden nasıl film indirilir. Kolay olan bu işlemi sizlere resimli anlatım olarak gösterelim.

İlk olarak aşağıdaki indir butonundan internet tarayıcısını bilgisayarımıza indirelim.

İNDİR

Kullanımı 

İndirdiğiniz internet tarayıcısını bilgisayarınıza yükleyin. Kurulumu bitirdikten sonra tarayıcımızı çalıştıralım.

Maxthon internet tarayıcısı ile Herhangi bir film sitesine girin ve orada izlemek istediğiniz bir filmi açın ve aşağıdaki resimde görüldüğü gibi sağ üst köşede indir butonu çıkacak.

Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

 

Video ekranının sağ üst köşesindeki indir butonuna tıklayın .

Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

 

İndir butonuna tıkladığınız zaman indirilecek videonun dosya boyutunu görebilirsiniz. Kaydet butonuna tıklayarak indirme işlemine devam edebilirsiniz.

Film Sitelerinden Film İndirme Maxthon

Dosya indir ekranındaki bilgilerin kontrolünü yaptıktan sonra Kaydet butonuna tıklayarak indirme işlemini başlatabilirsiniz. Bu ekranda buluta gönderme işlemini yapabilirsiniz.

Son olarak herhangi bir web sitede gezinti yaparken o siteye ait video, ses, görüntü ve diğer dosyaları kaynak koklayıcı özelliği ile görebilirsiniz.

1 YORUM

  1. merhaba, bu işlemleri yapıyorum fakat indir butonuna bastığım zaman küçük küçük dünya kadar dosya geliyor! 1 mb geçmeyen 150 den fazla!

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin