Sosyal Medya

Facebook Gizli Profil Görme Var mı? Doğru mu?

Kullanıcı oranı en yüksel sosyal ağ platformlarından biri olan Facebook kullanıcıları için çokça merak edilen konulardan biri Facebook gizli profili görebilme yolları olmaktadır. Yazımızda Facebook gizli profil görme uygulamalarını derleyerek bu konuya bir açıklık getirmeye çalıştık. Ancak, Help724 olarak belirtmek isteriz ki; uygulamaların kullanımından doğabilecek tüm hukuki ve yasal süreçlerde sorumlu taraf sizlersiniz. Verilen bilgiler doğrultusunda ortaya çıkabilecek zararlardan help724 sorumlu değildir.

Facebook Gizli Profil Nedir?

Facebook gizli profil, arkadaş olmadan veya herhangi bir etkileşim içinde bulunmadan görüntülenemeyen Facebook profilleridir. Gizli Facebook profiline girdiğiniz zaman kullanıcıya ait olan resimleri, videoları, canlı yayınları, bağlantılarını vs. göremezsiniz.

Facebook Gizli Profil Görme

Facebook gizli profiline erişim sağladığını ileri süren çok sayıda üçüncü taraf uygulaması ve web siteleri vardır. Bu uygulamalar ve web sitelerin çoğu kullanıcıların bilgilerini ele geçirmek için oluşturulan projelerdir. Önceki zamanlarda Facebook’un kendi sitesinde var olan bir açık ile kullanıcılar profilin URL ayarlarını değiştirip gizli Facebook profillerini görebiliyordu.

Fakat ne yazık ki Facebook bu hatayı ve diğer uygulama ile web sitelerinin çoğunu çözdü. Geliştiriciler her gün onlarca yeni Facebook gizli profilleri görme adı altında programlar geliştiriyor ve yeni yöntemler deniyor. İşte bu yazımızda Facebook gizli profil görme yöntemlerini açıklayacağız.

Facebook Gizli Profil Görme Yöntemi

Facebook Gizli Profil Görme Var mı? Doğru mu?

Facebook gizli profil görmenin yöntemleri oldukça çoktur. Çeşitli taktikler, uygulamalar, web siteleri ve hırsızlıklar.

1: Arkadaş Olarak Eklemek

Söz konusu olan kişiyle yakınlığınıza bağlı olarak arkadaşlık isteği göndermek gizli profili görmenizi mümkün kılar. Bu yöntem gizli profili görmenin en güvenli ve doğru yoludur. Gizli profil hakkında basit bilgileri biliyor fakat etkileşiminiz yok ise kişinin arkadaşlarını eklemeyi deneyebilirsiniz. Bu yöntem siz ile gizli profil arasında ortak arkadaşlık başlatacaktır. gizli profil ile bir etkileşim içine sokabilir.

2: Casus Programlar ve Web Siteler

Bu programların ve web sitelerin çoğu bilgi çalmak için kurulsa dahi aralarında bu iş için oluşturulmuşları da mevcuttur. İşte onlardan bazıları;

 • TheTruthSpy: Bu casusluk uygulaması piyasada bulunan çoğu uygulamaya göre daha güvenilir ve doğru kabul edilir. Çoğunlukla Facebook gizli profil görmek için kullanılan bu program ile ayrıca Twitter, Instagram gibi sosyal medya sitelerindeki gizli profilleri de görebilirsiniz. Karşı tarafın bastığı tuşları dahi kayıt altına alan bu programın çeşitli avantajları vardır:
 1. İndirmesi ve kullanması kolaydır,
 2. Facebook gizli profile dair tüm bilgileri sunar,
 3. Uygulama gizli modda çalışabilir özelliğe sahiptir,
 4. Kullanıcının diğer sosyal medya profilleri de görüntülünebilir.
 • PictureMate: Google Chrome tarayıcısında uzantı olarak kullanılan PictureMate gizli Facebook profillerini görmeye yarıyor. Burada dikkat edilmesi gereken bir şey var ki PictureMate sadece bir gönderide etiketlenmiş gizli profilleri görebiliyor.
 • FoneTracker: TheTruthSpy ile aynı mantıkta çalışan FoneTracker ile gizli Facebook profilini görebilirsiniz. Ayrıca profilin etkinliklerini, beğenilerini, yorumlarını, gönderilerini ve arkadaş listesini görebilmenize olanak sağlayan FoneTracker ile kullanıcının anlık konumunu öğrenebilirsiniz.
 • Spyera: Android ve iOS işletim sistemine sahip telefon ve tablerde çalışan Spyera Windows PC ve MAC OS işletim sistemine sahip bilgisayarlarda da aktif olarak çalışmaktadır. Karşı tarafın telefon konuşmalarını, klavye vuruşlarını, medya dosyalarını görüntülemenize izin veren Spyera gizli Facebook profillerini görmeye de olanak sağlıyor. Ücretli olarak sunulan bu uygulama kolay arayüzü ile dikkat çekiyor.
 • FlexiSpy: Gizli Facebook profillerini görmenize izin veren bu casusluk uygulaması çoğu insan tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. Facebook harici diğer sosyal medya uygulamalarını da görmenize izin veren FlexiSpy’ın ücretsiz demo sürümü ve para ile satın alınan full sürümü vardır.
 • MobileSpy: Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen MobileSpy ile gizli Facebook hesaplarını görebilirsiniz. Anonim olarak çalışan ve karşı tarafın konumunu dahi gösteren bu casusluk uygulamasına erişim ücretlidir.
 • PrivateProfileViewer: Oldukça basit bir arayüze sahip olan PrivateProfileViewer sitesi gizli Facebook profilini tek tık ile görüntülemenize yarıyor. Sitede bulunan çubuğa gizli Facebook hesabının linkini yapıştırmanız ile birlikte gizli hesabın verileri karşınıza çıkıyor.

UYARI: YAZIMIZDA BULUNAN PROGRAMLARI KULLANMANIN SORUMLULUĞU TAMAMEN SİZE AİTTİR. OLUŞABİLECEK HUKUKİ VE YASAL SÜREÇLER İLE İLGİLİ HELP724.COM SİTESİ TARAF OLAMAZ.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu