Sosyal Medya

Facebook Gizli Arkadaş Listesini Görmenin Yolu

Facebook’da arkadaş listesini gizleyen bir kişinin arkadaşlarını görmenin yolunu bugünkü yaızmızda sizler ile paylaşacağız. Bilindiği gibi Facebook’da binlerce ayar var ve bu ayarlarla Facebook hesabınızı isteğinize özel kişiselleştirebiliyorsunuz.

Paylaştığınız yazılardan tutun da, fotoğraflara kadar bir çok konuda kişisel ayarlar yapmanız mümkün. Bu ayarlardan bir tanesi de hemen hemen herkesin kullandığı Facebook gizli arkadaş listesidir. Bu liste sadece size özel bir listedir.

Fakat size vereceğimiz ipucu sayesinde bu liste gizli olmaktan çıkıyor ve sizlerin gözü önüne seriliyor. Arkadaş listesinin merak ettiğiniz bir arkadaşınızın Facebook’daki arkadaş listesine ulaşabilmeniz mümkün. Bunu nasıl yapacağınızı öğrenmek için yazımızın devamını okumalısınız.

Yapılacaklar

İlk olarak hedefinize aldığınız kişinin arkadaş olabileceği kişileri düşünün ve buna bağlı olarak Facebook’dan bu kişinin profiline girin.

Şimdi yapmanız gereken bu kişinin URL’sinin sonuna bakmak. Hedefinizdeki kişinin de URL’sine bakınız.

(http://www.facebook.com/HESAP_ID)

Bu kullanıcı ID’lerini birleştirip ortaya şöyle bir URL çıkarmalısınız.

(https://www.facebook.com/HEDEF_ID/friends?and=HEDEFİN_ARKADAŞI_ID)

Bu URL’yi girdiğinizde iki kişinin ortak arkadaşları karşınıza çıkacaktır. Buradan deneme yoluyla gidebilirsiniz. Örneğin; ortak 50 arkadaş var. Şimdi hedefinizdeki kişinin arkadaşlarından 50 tanesini biliyorsunuz.

Bu ortak arkadaşlardan bir tanesini daha seçerek yine üstteki aynı işlemi deneyebilirsiniz.

Buradan denediğiniz kişiyle kaç ortak arkadaşı var ve bunlar kim sorusuna cevap bulabilirsiniz. Bu şekilde hedefinizdeki kişinin çoğu arkadaşını ortaya çıkarabileceksiniz.

Facebook Gizli Profil Görme

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu