Sosyal Medya

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Son dönemlerde sosyal medya sayfaları ve bunlardan Facebook tanıtım ve reklam açısından son derece önem kazanmış durumdadır. Birçok konuda kullanıcıların takipte olduğu bu sayfalarda takipçi ve beğeni sayısı arttırma işlemi ücretsiz olarak mümkün hale gelmiştir. Facebook beğeni sayısı arttırmak için neler yapmamız gerektiğinden bahsedersek; Öncelikle açmış olduğunuz Facebook sayfasının her gün güncel olarak paylaşım yapması gerekiyor.

Dikkat çekici, enteresan ve fazla uzun olmayan, mümkünse fotoğraf da eklenerek yapılan paylaşımların beğenilmemesi zaten zor. Bir de sayfa istatistiklerinden paylaşım zamanına göre beğenilere bir göz atılırsa, ilgi çeken zaman dilimleri de görülecektir. Bu zaman dilimleri arasında yapılan paylaşımların daha fazla beğeni aldığını fark edeceksiniz.

Facebook beğeni hilesi yöntemlerini kullanarak takipçi ve beğeni sayısı arttırma işleminden bahsetmek gerekirse:

  • Etiketleme Yaparak
  • Fake Hesabı Sayfaya Çevirerek
  • Facebook Beğeni Hilesi Programlarını Kullanarak

Diğer Yöntemler

1.Etiketleme Yaparak

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Aslında en basit ve temiz halledilen bir yöntem bu. Sayfanızda yaptığınız paylaşımlara, listenizde bulunan arkadaşlarınızı etiketleyerek onların kişisel profillerinde sayfanızın paylaşımının görülmesini sağlayabilirsiniz. Bu şekilde arkadaşlarınızın arkadaşları da sayfanızı ve sayfa paylaşımlarınızı beğenecektir. Bunun için Fake bir hesap da açabilir, bol bol arkadaş edinip onları sayfanıza yönlendirebilirsiniz. Bu yöntemle günlük beğeni sayınızın artacağı garantidir.

2.Fake Hesabı Sayfaya Çevirerek

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Bu yöntemde yapılacak ilk iş ister kendi adınızla, ister Fake bir isimle Facebook hesabı açmak. Sonra da bu hesabınızla ekleyebildiğiniz kadar arkadaş eklemek. Yeterli sayıda arkadaşınız olduysa şimdi hesabınızı sayfaya çevirebilirsiniz. Burada önemli konu geri dönüşünün bulunmamasıdır. Yani sayfaya çevrilen kişisel profil, tekrar eski haline gelemez. Bunu göz önünde bulundurarak hareket etmenizi öneriyoruz.

Bu yöntemi kullandığınızda Fake hesabınızda bulunan tüm arkadaş listeniz otomatik olarak çevirdiğiniz sayfayı beğenmiş olacaklardır. Bu sistemin uygulanması yasaldır. Burada herhangi bir Facebook beğeni hilesi yapmamış oluyoruz. Öncelikle bu profilin tüm gizlilik ayarlarını herkese açın. Sonra profili sayfaya çevirmek için şu inke girin:

https://www.facebook.com/pages/create/migrate

Kategoriyi seç, açmak istediğin sayfanın adını yaz, devam et ve şifreni gir. Hepsi bu kadar basit! Artık beğeni sayfanız hazır. Sayfayı her yenilediğinizde üye sayısının arttığını göreceksiniz.

3.Facebook Beğeni Hilesi Programlarını Kullanarak

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Fanslave, OtoLike gibi sayfalara girerek de Facebook beğeni hilesi yapmak mümkün. Bu sayfalar özel programları sayesinde Facebook’ta olan herhangi birisini sayfanızı otomatik beğendirmiş oluyor.

4.Diğer Yöntemler

Facebook Beğeni Sayısı Arttırma Nasıl Yapılır?

Küçük ama günlük az da olsa sayfanıza beğeni kazandıracak birkaç yöntem daha sıralayalım isterseniz. Facebook’ta yer alan takipçisi çok sayfaların paylaşımlarının altına sayfa adınızla ya da profilinizle sayfanızın linkini kopyala yapıştır yöntemiyle yorum yazabilirsiniz. Burada o sayfa tarafından engellenmeniz söz konusu olabilir dikkat! Başka bir sayfa ile karşılıklı olarak üyelerinize reklam yapabilme işlemi de bir diğer alternatiftir.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu