Oyun

Epic Kuponu Nedir? Ne Zamana Kadar Kullanılacak?

Epic Games, yılbaşı hediyeleri kapsamında önemli sürprizlerle gündeme gelmeye başladı. Firmanın bu sene için hazırladığı en iyi sürprizlerden birisi de Epic Kuponu oldu. Steam servisine karşı önemli bir adım olarak gösterebileceğimiz kupon kampanyasının ne olduğundan ve detaylarından söz edelim.

Epic Kuponu Nedir?

Epic Kuponu; Epic Games dijital oyun platformu için verilen özel bir indirim kuponu. Yılbaşı nedeniyle yapılan kampanya kapsamında verilen kupon, Epic Store üzerinden oyun alışverişlerinizde büyük oranda indirim elde etmenizi sağlıyor. Toplamda 60 TL değerinde indirim sunan kupon, tüm kullanıcılara verilmekte.

Epic Kuponu Nedir? Ne Zaman Kadar Kullanılacak?

Epic Kupon Kullanım Şartları Neler?

Kuponun kullanılması için bilinmesi gereken bazı detaylar da var. Kullanıcıların ilk dikkat etmesi gereken detay, kuponun alt ödeme limiti. 60 TL değerinde indirim kuponu veriliyor ancak tüm oyun alımlarında bu kuponu kullanmanız mümkün olmuyor. Kuponu kullanmak için şartlar ise şöyle:

  • Epic Games üyesi olmak.
  • En az 79.99 TL değerinde bir oyunu satın almak. Yani kuponun geçerli olması için alacağınız oyunun en az 79.99 TL fiyata sahip olması gerekiyor.

Bu şartları sağlayan kullanıcılar için kuponu kullanarak indirim kazanmak mümkün olacak.

Epic Kuponu Nedir? Ne Zaman Kadar Kullanılacak?

Kupon Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bunun için iki farklı tarih var. Dediğimiz gibi kupon yılbaşı özel kampanyası olarak duyuruldu. 19 Aralık tarihinden sonra dağıtılmaya başlayan kuponu, 1 Ocak tarihine kadar kullanırsanız ek bir hediye verilecek. Eğer 1 Ocak tarihine kadar kuponu kullanacak olursanız, 60 TL değerinde bir ikinci kupon hediyesi alacaksınız. Bunun dışında son kullanım tarihi ise 1 Mayıs 2020 olarak açıklandı. Ama tabii ki yılbaşından sonra Epic Kuponu kullanıldığı zaman herhangi bir ek kupon ya da indirim verilmeyecek.

Epic Kuponu için açıklanan detaylar bu şekilde. Bu süreç içerisinde yılbaşına kadar kullanıcılara her gün yeni bir bedava oyun verileceğini de ekleyelim. Kampanya kapsamında birçok oyunda indirim de olacağı açıklanan bilgiler arasında.

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu