Ana Sayfa Mobil En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

Ülkemiz gündeminden, dünya gündemine, spordan, magazine, siyasetten ekonomiye kadar birçok güncel haberi takip edebileceğiniz en iyi 5 haber uygulamasını sizler için derledik. İncelemesini yaptığımız tüm uygulamalar hem Android işletim sisteminde hem de iOS işletim sisteminde kullanılabilmektedir. İsterseniz bir an önce titizlikle seçtiğimiz bu uygulamaların incelemesine geçelim.

Mynet – Son Dakika Haber

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

En son haberleri ve gelişmeleri takip edebileceğiniz Mynet Haber Uygulaması; finans, spor, magazin ve son dakika haberleri gibi birçok kategoride hizmet sunmaktadır. Mynet Haber son dakika haberlerini anlık olarak iletmekte olup, trafik durumunu ve anlık borsa bilgilerini takip edebilmenize olanak sağlamaktadır. Bu uygulama sayesinde tüm şehirlerin anlık ve 3 günlük hava durumuna ulaşabilmekte ve günlük burç yorumunuzu öğrenebilmektesiniz. Ayrıca Mynet Haber canlı maç sonuçları ve transfer haberlerinden de anlık olarak bilgi vermektedir. Sinema kategorisindeki haberleri sayesinde vizyona girecek yeni filmler hakkında bilgi edinebilir ve film yorumlarını değerlendirebilirsiniz. Mynet Haber kişiselleştirilebilmesi sayesinde haber kategorilerini kendinize göre sıralamanıza izin vermektedir.

Android Uygulama SayfasıiOS Uygulama Sayfası

Bundle – Son Dakika Haber

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

Bundle, birçok haber sitesini, teknoloji portalını, blog, dergi ve köşe yazarını bir araya getiren bir haber uygulamasıdır. Türkiye’den ve Dünya’dan birçok haber sitesine bu uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. Bundle son dakika haberlerini ve günün öne çıkan haberlerini anlık bildirim olarak iletebilmekte ve bu sayede önemli haberleri ve gelişmeleri anında öğrenmenize imkan vermektedir. Ayrıca Gelişmiş arama özelliğine sahip olan Bundle, ana sayfasında gösterilmesini istediğiniz haber kategorilerini ve haber sitelerini seçebilmenize imkan vermekte ve kişiselleştirebilme imkanı sunmaktadır.

Bundle sadece diğer haber sitelerinden haberleri sunmamakta olup, kendi editörleri vasıtasıyla özel içerikler de üretebilmektedir. Bu özel haberler gündemin en önemli olayları ya da özeti olabileceği gibi merak edilen fakat haber yapılmamış bir konuda olabilir. Bundle haberleri değerlendirme ve paylaşma imkanı da sunmaktadır. Bundle’ın önemli bir özelliği de dikkatinizi çeken ama okumak için vaktinizin olmadığı bir haberi sizin için kaydetmesidir. Bu sayede sonradan geri dönüp işaretlediğiniz haberi okuyabilirsiniz. Son olarak belirtmek gerekirse Bundle kullanıcı dostu arayüzü ve tasarımıyla, tasarım ödülüne de layık görülmüştür.

Android Uygulama SayfasıiOS Uygulama Sayfası

En Son Haber – Güncel Haberler

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

Ensonhaber.com haber sitesinin mobil olarak da kullanılabilmesi için tasarlanmış ironi yüklü manşetleriyle ön plana çıkan bir uygulamadır. Ensonhaber’in gündemdeki haberleri sunarken aynı zamanda değerlendirme yapması da farklı bir özelliğidir. Son dakika haberlerini ve maç sonuçlarını anlık olarak iletebilmektedir. Ayrıca fotoğraf ve video galerisi de oldukça iyi tasarlanmış ve özel seçim haberlerden oluşmaktadır. En son haber uygulaması ile istediğiniz kategoride haberlere ve özel bilgi bloglarına ulaşabilirsiniz.

Android Uygulama SayfasıiOS Uygulama Sayfası

Papiroom – Kişisel Gazeten

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

Tamamen Türk girişimciler tarafından oluşturulmuş olan Papiroom aslında yeni bir sosyal medya uygulamasıdır. Papiroom ile kendi kişisel gazetenizi kurabilir ve hangi haberlerin gösterileceğine karar verebilirsiniz. Gündemi Papiroom ile izleyerek siyaset, spor, moda, magazin ve hobi kategorilerinde birçok yazara tek bir uygulama ile ulaşabilirsiniz.

İsterseniz dikkatinizi çeken bir haberi paylaşarak duyurabilir, isterseniz de diğer gazetelere abone olarak birçok haberi güncel olarak öğrenebilirsiniz. Papiroom gazetecilik alanında kişiselleştirilebilmeyi oldukça ön plana çıkarmaktadır. Uygulama tamamen kullanıcının isteği doğrultusunda haberleri göstermekte ve bildirimler göndermektedir. Ayrıca haberleri duyurma özelliği ile de sizlere gazeteciliğin keyfini çıkartma imkanı vermektedir.

Android Uygulama SayfasıiOS Uygulama Sayfası

Nabız – Size Özel Anlık Haber

En İyi Haber Uygulaması (Android ve iOS)

Nabız uygulaması haber akışını kişiselleştirerek en son gelişmelerden haberdar olabildiğiniz bir haber uygulamasıdır. Nabız 500’den fazla Türkçe haber kaynağı ile çalışmakta ve bunlar arasından size seçim imkanı sunmaktadır. Ayrıca yabancı kaynaklı gazeteleri seçerek dünya gündeminden de haberdar olabilirsiniz. Nabız uygulaması son dakika haberlerini anlık olarak size iletebilmekte ve gündemden kopmamanızı sağlamaktadır. Spor, ekonomi, teknoloji, kadın, yemek, tatil ve gazeteler gibi birçok kategori bulunduran Nabız kişiye özel anlık haberleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Android Uygulama SayfasıiOS Uygulama Sayfası

YORUM YAP

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya girin