Mobil

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Günümüzde en fazla kullanılan uygulamaların başında fotoğraf düzenleme uygulamaları gelmektedir. Yanımızdan ayırmadığımız telefonlar sayesinde her anı kolaylıkla yakalama imkanı buluruz. Daha sonra kaydedilen fotoğrafların düzenlenmesi için iyi bir uygulamaya ihtiyaç duyarız. Şimdi İOS ve Android işletim sistemi ile uyumlu çalışabilecek en iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarını hep birlikte inceleyelim.

Adobe Photoshop Express

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Adobe Photoshop Express mobil cihazlar için geliştirilen sade ve kolay bir uygulamadır. Bu uygulama Adobe firması tarafından tasarlanmıştır ve bilgisayarda kullanılanlara göre çok daha basittir. Mobil cihazlar için tasarlanan Adobe Photoshop Express bilgisayarlarda kullanılan versiyonuna göre çok daha az yer kaplamaktadır. Bu kadar az bir boyuta sahip olmasına rağmen mobil cihazlar için uygun olan fotoğraf düzenleme uygulamalarının içersinde en iyisidir.

Bu uygulama 50 farklı filtreleme özelliği ile son derece dikkat çekmektedir. Birçok özelliğini kullanabilmek için ücret ödemek gerekse de tavsiye edilebilir bir uygulamadır.  Ücretsiz sürümünü tercih ettiğiniz süre içinde profesyonel olmayan fakat yeterli bir hizmet veren uygulama olduğunu görmeniz mümkündür. Birbirinden farklı çerçeve seçeneği, resmi istenilen ölçülerde kırpma ve ekranı eğme gibi özellikleri vardır. Bu özellikleri ile fotoğraflarınızı eski halinden çok daha estetik bir hale getirebilirsiniz.

PHOTOSHOP EXPRESS iOSPHOTOSHOP EXPRESS ANDROİD

Autodesk Pixlr Photo Editor

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

AutoCad’in kurucusu olan Autodesk firması tarafından geliştirilmiş bir uygulamadır. Kullanıcısı tarafından kolaylıkla kullanılabilinir. Özellikler kullanılmak istendiğinde başlıklara girilir ve her bir başlığın altında ek bir özelliğin olduğu görülür. Çok çeşitli efekt özellikleri ile yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz bir uygulamadır. Fotoğraf düzenleme ve kolaj işlemlerini bu uygulama ile rahatlıkla yapabilirsiniz. Diğer uygulamalar ile kıyaslandığında iyi bir yerdedir.

PİXLR PHOTO EDİTOR iOSPİXLR PHOTO EDİTOR ANDROİD

BeautyPlus – Magical Camera

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

En iyi fotoğraf düzenleme uygulamalarından biri olmasının yanında en çok kullanılan uygulamalardan da biridir. Edit seçeneği ile kırpma işlemlerinizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Filters seçeneği ile fotoğraflarınıza farklı ışık yansımalarını uygulayabilirsiniz. Birçok farklı ışık filtresi bulunmaktadır. Üç kademeli olarak bu ışıklandırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Birinci kademe çok az etki ederken, üçüncü kademe daha yoğun ışık şiddeti ile fotoğrafı etkilemektedir. Taller seçeneği ile istenilen objenin boyutu ile oynayabilirsiniz ve uzatabilirsiniz.  Bu işlemi yaparken fotoğrafı bozmazsınız. Acne seçeneği sayesinde istenmeyen bölgeler kaldırılır ve pürüzsüz bir cilt görüntüsü elde edilir. Slimming seçeneği sayesinde istenmeyen kısımlar içe doğru çekilir ve şişkinlik ortadan kaldırılır.

BEAUTYPLUS CAMERA iOSBEAUTYPLUS CAMERA ANDROİD

PicsArt Photo Studio

En İyi Fotoğraf Düzenleme Uygulaması

Birçok farklı efekt ve düzenleme seçeneği ile başarılı fotoğraf düzenleme uygulamalarının içerisine girmeyi hak kazanan bir uygulamadır. Objeleri çevirme, genişletme ve küçültme özellikleri bulunmaktadır. Bunun yanında fotoğraflara metin ve şekil ekleme özelliği ile yaratıcılığınızı geliştirebilirsiniz. Serbest çizim ve kolaj yapımı bu uygulama ile son derece kolaydır.

PİCSART PHOTO STUDİO iOSPİCSART PHOTO STUDİO ANDROİD

Bu İçeriği Yararlı Buldunuz mu?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu